Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hah ben şimdi yazarım yine kaybolursunuz o yüzden yazmıyom işte lülülülülülü
nasip yapmaz öyle şey bizler regl olup hayata küstüğümüzde bidaha girmicem diyenlere hep o ablalık yapar kızar döver söver kabul etmez burdan gidilmesini o yüzden o da gitmez gelir ama şimdi biraz taze üzgün o yüzden kendi kendinedir gelir geç kalmaz dimi kızlaaaaaaaaaaaar ulan bi yazmayın :mymeka: valla dövcem

ben cuma öğrendim olmadığını ama ctesi yazdım buraya üzülmedim değil hemde çok üzüldüm ama sizler vardınız bu sıcak ortamda umudumu sırtladım tekrar nasip te gelecek merak etmeyin güçlü kızdır o böyle çabuk pes etmez :1hug::1hug:

ben Gidiyorum Kızlar Akşama Misafirim Var Eve Gidip Yemek Yapcam Yabancı Değil Kardeşimle Esimin Kardeşi. Yarında Misafirim Var Biraz Alış Veriş Ve Akşam Evde Iş Beni Bekliyo. Sizi Seviyorum. Kendinize Iii Bakın. Bu Arada Benden Selam Söyleyin O Yare :) Gelirse. Baş Harfi Nasip Anladınız Siz Onu.
Mucukss

Tamam Canim Hadi Kolay Gele Sana

ben cuma öğrendim olmadığını ama ctesi yazdım buraya üzülmedim değil hemde çok üzüldüm ama sizler vardınız bu sıcak ortamda umudumu sırtladım tekrar nasip te gelecek merak etmeyin güçlü kızdır o böyle çabuk pes etmez :1hug::1hug:

PES ETMEYECEK EDECEK OLURSADA :mymeka: BİR VURACAĞIZ KENDİNE GELECEK PES ETMEK İÇİN Mİ BURDAYIZ ARKADAŞLAR HAYIIIIIIRRR UMUDUMUZ OLDUĞU İÇİN BURDAYIIIZZZ

kız ne güzel demişinizde umarım nasipcikde en kısa zamanda anlar döner aramıza

ayşe cnm seninde yumurtalığın ağrı yapıyo mu acaba benim soldaki kist kardeş gitmedi mi hala ağrı yapıo

Kendi Kendime Yaziyorum Yine Beni Yalniz Biraktinizzzz Ben Acilar çocuğuyum
Kiz Gülşen Nazmiye Sizler Nerelerdesiniz Mervecim Sen Nereye Kayboldun Alooooooooooo

ayşe cnm seninde yumurtalığın ağrı yapıyo mu acaba benim soldaki kist kardeş gitmedi mi hala ağrı yapıo

sabah sanki biraz sancı vardı ama şimdi tık yok zaten bir garip oldu bu ay haptan mıdır nedir kanamam çok az oldu öncesinde ve şimdi kahverengi akıntı geliyor benim düzen sapıttı anlıyacağın bu ay ne olacak bilmiyorum ama 9. ve 10. günler hap içmeyi unutacam kesinnnnn:dance::dance:

geldim geldim kızlar....gelipte geçmişi okuyana kadar sayfalar bir bir akıyor.....hızınıza yetişebilene aşk olsun valla......biraz hüzün rüzgarları esti ama olsun sayfamız yine güllük gülistanlık yaşasın.......nasipte gelecektir kısa zamanda....belki uyumuştur yine.....

sabah sanki biraz sancı vardı ama şimdi tık yok zaten bir garip oldu bu ay haptan mıdır nedir kanamam çok az oldu öncesinde ve şimdi kahverengi akıntı geliyor benim düzen sapıttı anlıyacağın bu ay ne olacak bilmiyorum ama 9. ve 10. günler hap içmeyi unutacam kesinnnnn:dance::dance:

benim bugün 10.gün hapın hehe ama yok kız unutmayımda bu ay gitsin şu kist sonradan hamiş kalayım. evet cnm haptan dolayı az ve kahve geliooo sevmiyorummm hapııı:çok üzgünüm:

X