Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kimsecikler yazmak istemiyor herhalde bende 20 dk sonra çıkcam zaten şimdiden ii akşamlar dileyim herkese

kızlar ben kaçıyom mutfağa girem malum aç biri gelecekkkkkk:roflol::roflol:
akşama kocişten fırsat bulursam girerim a.s.a.s.a.s.

umarım canım ama benim yumurtlamam geç oldu.dr.baktığında ovulasyon gerçekleşmiş dediğinde 20.günümdü ve bizi bu üç dört gün çalışma yapın dedi.umarım bu defa olmuştur.

inş canım allah herkesin gönlüne göre versin

esmacım çok iyim sen nasılsın bakalım hamile olma çabaları devam dimi :))))

selam kızlara.s.

kızlar yazdıklarınızı okudum ve çok duygulandım çok tşk ederim sizleri gerçekten çok seviyorum iyiki varsınız:1hug:
ben şimdi daha iyiyim biraz yalnız kalma ihtiyacı duydum sadece sizleri bırakıp nereye gidecekmişim ne çabuk bıktınız benden beni göndermeye çalışıyorsunuz:eek:klava:gitmiyorum kardeşim tepenizdeyim:roflol:sizin hamiş olduğunuzu duyana kadar hiç bir allahın kulu beni burdan kovamaz duydunuz mu:mymeka:
ya kızlar biliyorum kan negatif ama ben hala regl olmadım ve içimde tuhaf bir umut var allah hayırlısını göstersin bakalım sonumuz ne olacak kafamçokkarıştı

selam kızlar

kızlar yazdıklarınızı okudum ve çok duygulandım çok tşk ederim sizleri gerçekten çok seviyorum iyiki varsınız:1hug:
ben şimdi daha iyiyim biraz yalnız kalma ihtiyacı duydum sadece sizleri bırakıp nereye gidecekmişim ne çabuk bıktınız benden beni göndermeye çalışıyorsunuz:eek:klava:gitmiyorum kardeşim tepenizdeyim:roflol:sizin hamiş olduğunuzu duyana kadar hiç bir allahın kulu beni burdan kovamaz duydunuz mu:mymeka:
ya kızlar biliyorum kan negatif ama ben hala regl olmadım ve içimde tuhaf bir umut var allah hayırlısını göstersin bakalım sonumuz ne olacak kafamçokkarıştı

Allah seni başımızdan eksik etmesin canımmm:dance::dance:
ne demek hamiş olana kadarrrrrrr:eek:klava:Allahın izniyle birlikte büyütecez yeğenleri yok öyle hadi hamişsiniz benden bu kadar deyip kaçmakkkkkkkk:eek:klava:
bekleyelim kız inşallah vardır bunda da bir hayır belki testi yapan makine bozuktur yanlış okumuştur sonucu olamaz mı:1hug:

Son düzenleme:
herkeseeee günaydın bakıyorum kaynatmamışınız beni çok şaşırttınız valla kızlar yoksa hepinizin işimi vardıııııı:roflol:gerçi nasipin kaptanı yok kaptansız sahaya çıkılmazzzztatlicadiarzu

kızlar dün ne oldu biliyormusunuz avatar resmini gördüğünüz gibi inekle tosun koydum sen leylek gir siteye bakki inek bebek istiyo al danayı gel bize baca yokya pencere tık tık vuruluyo açtımki leylek amaaan bir sevindin bir sevindim ama leylek beni görünce şaşırdı bi bana bakıyo bir örtünün içine dediki hanım efendi siz inek değilmisiniz bende benziyormuyum dedim yokda ben KK ya baktım sizin bebek istediğinizi gördüm getirdim bende allah senden razı olsun bende 4 gözle seni bekliyordum dedim ama dedi ne aması ver bebeği gel sende çay iç dedim çay değilde siz önce bir bebeğe bakın dedi baktım ne göreyim yeni doğmuş bir dana bu ne benle dalgamı geçiyorsun dedim ne bileyim bacım resimde inekle tosun görünce stokdan bir dana aldım geldim sevindireyim şu garipleri diye dedi bende gelmişken boş gitme bebek getir dedim yok suan sizin stokta yok ama 5 günden belli olur dedi yaaa kızlar

sabah sabah ne iştahhh amaaaaaa:roflol::roflol:tatlicadiarzu

günayddınnnn herkeseee nasip kız sensiz olmaz zaten bu site hoşgeldinn umutlarımızın arasına umut katmaya devamm:))

esma kızım iyi misin güneş mi çarptı kız noldu sana bölee:))))

günayddınnnn herkeseee nasip kız sensiz olmaz zaten bu site hoşgeldinn umutlarımızın arasına umut katmaya devamm:))

esma kızım iyi misin güneş mi çarptı kız noldu sana bölee:))))

OLABİLİR VALLA MERVECİĞİM NASILSIN
KIZLAR KASIKLARIMDA HAFİF AĞRILAR BAŞLADI ARADA OLUYO BİDE İNANILMAZ GAZ NEDEN ACABA:çok üzgünüm:

X