Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

OLABİLİR VALLA MERVECİĞİM NASILSIN
KIZLAR KASIKLARIMDA HAFİF AĞRILAR BAŞLADI ARADA OLUYO BİDE İNANILMAZ GAZ NEDEN ACABA:çok üzgünüm:

günaydın cnm iyim :1hug:senide iyi gördüm canım?
güzelim adet günlerin yaklaşıyor ya olmayacağın için sancılar başladı demekki bide bebiş içerdede yer ediyor kendine ondan gaz oluyor:sm_cool:

bu ne sessizlik böyle nrelerdesiniz yaaa uyuyanlar kalkın bakayım işdekiler sizde bir merhaba deyin ayollll

günaydın cnm iyim :1hug:senide iyi gördüm canım?
güzelim adet günlerin yaklaşıyor ya olmayacağın için sancılar başladı demekki bide bebiş içerdede yer ediyor kendine ondan gaz oluyor:sm_cool:

kız ağzından bal damlıyooooo :icecream: inş. meerveciğim yaaaaa valla çok süper olur

günaydın fıstıklar
naberiniz ben iyiyim bugün regl oldum:roflol:
valla korkmuştum acaba bede de kist mi oluştu diyea.s

günaydınnnnnnnnn:dance::dance:
hayırlı cumalar hepinizeeeeeeee:1hug::1hug:

bu ay ovalasyon kiti alacam birde onunla deneyeceğim şimdi benimki iğneye izin vermez adam ilaçlara karşı laelaelaelaelae

günaydın ben geldim kızlar ben hamile deilmişimmmmm karnımda kist varmış rahim tamamen yara olmuş uzun bi tedavi sürecine başlicam senağlama

CNM NASİPCİM SENİN EŞİN BURDA OLSA DEVAMLI SEN ÇOKTAN TUTTURMUŞTUN İYİ ÇALIŞAN ÖĞRENCİSİN AL BAKALIM O TESTLERDEN bizede yol göstermiş olursun

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN
Sefamolsun_______________

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER

*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN
hanice___________________18 HAZİRAN
Razis____________________19 HAZİRAN
Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN
Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN
Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________
Melankolia_________________
Beyaznur HH_______________
NİLGÜN__________________

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR

benssenb.................................. 9 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz
Ameli........................................17 Temmuz
apexnasip.................................17 Temmuz
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Duygun.................................
duygu2008...........................
Rahel...................................
emelyucel...........................
çağla27...................................

Son düzenleme:
günaydın ben geldim kızlar ben hamile deilmişimmmmm karnımda kist varmış rahim tamamen yara olmuş uzun bi tedavi sürecine başlicam senağlama

canım çok üzüldüm geçmiş olsun ya ne kadar büyüklükte olmuş benimkide epey büyükte cnm. tedavin nasıl olcak

CNM NASİPCİM SENİN EŞİN BURDA OLSA DEVAMLI SEN ÇOKTAN TUTTURMUŞTUN İYİ ÇALIŞAN ÖĞRENCİSİN AL BAKALIM O TESTLERDEN bizede yol göstermiş olursun

dün sizi çok üzdüm değil mi sanırım eşimide iyi üzmüşüm ki tamam bu ay daha iyi çalışırız dedirttim adama bunu dedi ya o bana yeter:dance::dance:

gı apeks benide ekle bende geçen ay olmadım artık bu aya olurum heralde nede olsa kist varmış 30 yaz belki bi ihtimal doktor belkide yanılmıştır:KK43:(((

çok geçmiş olsun hayatım a.s.
sıkma canını ama bir dahakine bu kadar ihmal etme belki ilk gecikmede gitseydin yaran bu kadar büyümezdi :eek:klava:

ihmal etme ama cnm bencede aynen bende bu kadar beklemeseydim gitmekiçin büyümicekti.
ama ne bilim tüm belirtiler vardı nerdeyse mide bulantım,kusma, kasık sancım lekelenme yerleşme lekelenmesinin aynısı :) bidaha ilk gecikmede doktor yoluu tutmak gerekk

Güzelkız geçmiş olsun apeximmmmm sende hoşgeldin kendini daha ii hissetmene sevindim Ben çalışıım biraz sora gelirim muhabbet ederiz inşallah hadi öptüm hepinizi

X