Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sonuçun yalnış çıkma ihtimali varmı ?

canımm nasipcimm allah sabır versin bilyorum herkes aynı şeyi yaşadı burdakilerin.. nekadar zor olduğunu anlıyoruz ama sen dik durcan yıkılmıcan umudunu temmuza taşıcan ki hayat sana istediklerini versin canımm:1hug:

geç gebeliğin tarihi nasıl hesaplanıyor

canım ben geçen ay onun için araştırdım bişiler ama bu belli olmuyor herkeste değişebiliyormuş mesela bu ay 14.ünde değilde atıyorum 20.de belkide yumurtladın ve ozaman hamiş kaldın adetin gene gecikiyor ama kanda çıkmayabiliyor bunun içinde sen önce bekle bakalım adetin bi süre geciksin sora olmazsan söktürücü veriyolar zaten bebek varsa adet olmuyormuşsun cnm

canım ben geçen ay onun için araştırdım bişiler ama bu belli olmuyor herkeste değişebiliyormuş mesela bu ay 14.ünde değilde atıyorum 20.de belkide yumurtladın ve ozaman hamiş kaldın adetin gene gecikiyor ama kanda çıkmayabiliyor bunun içinde sen önce bekle bakalım adetin bi süre geciksin sora olmazsan söktürücü veriyolar zaten bebek varsa adet olmuyormuşsun cnm

şundan dolayı sordum eşim 4ünde gitti benim yumurtlamam 4 hazirandı

şundan dolayı sordum eşim 4ünde gitti benim yumurtlamam 4 hazirandı

canım burdayız dur gitme konuş bizle ki rahatla ben geç yumurtlama diye aratma yapmııştım tmm cnm diyelim ki 4.nde önce kaldın hamiş üzernden 2 hafta geçmiş çıkmama olasılığı yüksek

ayşe yoruldum inanki yoruldum kendimi o kadar hazırlamıştım ki
:a015:

hepimiz hazırlıyoruz canım her ay olacak inşallah deyip başlıyoruz calışmalara burası umudumuz bu ayda devam ediyor topiki değil mi yani herşeye rağmen umudumuzu devam ettirecez ta ki hayırlısıyla o iki çizgiyi görene kadar sonra hamişlik telaşı başlayacak yine birbirimize destek olacaz doğum haberlerimizi verecez buradan kimimizin oğlu kimimizin kızı kimimizin ikizi(mesela benimmm:dance:)olacak bu seferde sütümüzü nasıl arttırırız diyecez diş çıkardı baba dedi tay tay yaptı muhabbetlerine girecez ama hep burada olacaz birbirimize destek olacaz ve inanacaz bu yazdıklarımın en kısa sürede gerçekleşeceğineee:1hug::1hug:
yoruldum deyip aradan sıyrılmak yokkkkkkk:eek:klava::eek:klava:

hep olumlu düşünmek belkide olumsuzlukların şiddetini arttırıyor derler.....nasip üzülme demekten başka bişey gelmiyor elimizden.....önümüzdeki hafta en iyisi doktoruna gitmek.....nasılsa varsa keseyi görebilirsin......allah sabırlar versin ki verecektir......çünkü sen zaten bi annesin ve güçlüsün....umuduz bu ayda devam ediyora boşuna yazmıyoruz değil mi?

bende canımm nasipcim ayşe arkadaşımıza katılıyorum hem imkansız değilki bak allah bir taneyi sana nasip etmiş çok şükür demekki sağlığınızda bi problem yok allah korusun da.. bu demek oluyoki olcak ama zamanı azcık kalmıştır

yok gülüm bence her zaman olumlu düşünmek gerek çünkü dayancak bişeyimiz olmazsa kimse yaşayamaz hep olumsuzlukta olumsuzu çeker dimi ama azcıkk ağla rahatla ama birazdan yüzünü yıka yanımıza gel emi

esma sen naptın kan testimi yaptırdın okudum geçmiş sayfaları yanlış anlamamışım dimi yaptırdın mı kac günün var senin beş altı günün vardı galiba erken değilmi yaptırdıysan eğer

yok canım yaptırmadımda yaptırsam çıkarmı acaba diye düşünüyorummmmm CADIARZU

X