Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hah yine kimse kalmamış esmaaaa merveeee şebnemmmmmmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:hakediyonuz amalülülülülülülülülülülülü

kız ben burdayımda siz konuşmuyorsunuz umutlar kırılınca herkes sustu ne diyim tek umutlu ben miyim ya hap içmeme rağmen aaa

hah yine kimse kalmamış esmaaaa merveeee şebnemmmmmmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:hakediyonuz amalülülülülülülülülülülülü

allah allah genç yaştaaa neyseee burdayıııız ya kız görmüyonmu allah allah aldırma oklavayıııııı haaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:

kız ben burdayımda siz konuşmuyorsunuz umutlar kırılınca herkes sustu ne diyim tek umutlu ben miyim ya hap içmeme rağmen aaa

yok canım bende umutluyum hatta hamileyim ben varmı aksini ispat eden babayiğit dedim kimse çıkmadı hamileyim işdeee:dance::dance:

APEXİM YAW ÜZÜLME yani olumlu bak biraz senin dünya tatlısı bir oğlun var hiç olmayanları düşün hiç bebek sahibi olamayacakları düşün Yorulmanın vakti değil bence bu işi sorun yapmamalısın allah korusun ya hamiş olsan düşse ya sağlıklı olmasa Rabbim cümlemizi bu saydıklarımdan korusun Kimsenin canını yakmasın ama herşeyde bir hayır vardır Kafanı dağıtacak işlerle ilgilen biraz sen ne kadar psikolojini bozarsan işin o kadar zorlaşır.Allah oğluna bir dert vermesin sen ona odaklan veee çalış yumurtlama günü falan hesaplama çalış boş bulduğunda hadi öptüm seni

bana umudu yok diyecek olanın alnını karışlarımmmm hem ben de hap içiyom işte banane bananeee:roflol::roflol:
allah allah genç yaştaaa neyseee burdayıııız ya kız görmüyonmu allah allah aldırma oklavayıııııı haaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:

kız yazana kadar doldurmuşsunuz yine 2 saat gönderemiyom ki database error diyo yazdıklarım gidiyo tekrar yaz Allah yaz bu arada siz kaynatmışsınız yine hele bu tek seferde gidecek mi bakalımmmm:sm_confused::sm_confused:

ben şimdi bu doğum kontrol denen hapı içiom ya pekim benim yumurtlama zamanım nezamana denk gelcek bu ilaçtan 21 tane var döngümü bozuyoo ya bu

arkandayım esmacım kız hamişsin tabii nasipte bu ay yoksa bidahaki ay inş.

ya arkadaşlar biz burda birbirimizin sayesinde ayakdayız yalnız olsam daha kötüye gidecektim ben ama sizlerin sayesinde takmıyorum kafama herşeye inat hamileyim diyorum adet olsam herşeye küssem dövmezsiniz siz beni döversiniz tabi hamde evire çevire kız nasip kendini toparla kendine gel sen değilmiydin bana teselli veren bana güçlü ol diyen sende güçlü olacaksın hatta hepimizden güçlü allahım sana 1 kerede olsa o duyguyu tattırmış ve oğlun sağlıklı birşekilde yanında annesinin arkadaşı kocandan çok onu görüyorsun o seni böyle üzgün görse üzülmezmiii bizim için değilse bile oğlun için savaş ve ona kardeş getirmek için hayata dön
UMUDUN TEMMUZ :1hug:

hah Ben şimdi Yazarım Yine Kaybolursunuz O Yüzden Yazmıyom Işte Lülülülülülü
Nasip Yapmaz öyle şey Bizler Regl Olup Hayata Küstüğümüzde Bidaha Girmicem Diyenlere Hep O Ablalık Yapar Kızar Döver Söver Kabul Etmez Burdan Gidilmesini O Yüzden O Da Gitmez Gelir Ama şimdi Biraz Taze üzgün O Yüzden Kendi Kendinedir Gelir Geç Kalmaz Dimi Kızlaaaaaaaaaaaar Ulan Bi Yazmayın :mymeka: Valla Dövcem

Sana Katiliyorum Canim Bende Yazimda Belirttim Zaten Bunlari

selam güzel bayanlar..nasılsınız bugün..sanırım nasip biraz üzgün doğal olarak siz de.ama inşallah gelir birazdan o.nasıl olsa hepimize umut veren de oydu...

X