Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

10 günden beri yoktum kızlar ayyy nasıl sevindim yaa hamileyim haberlerini görünce resmen gözlrim doldu.allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kızlar...bizede dua edin..ben hiç umutlu değilim bu aydan olmayacakmışım gibi geliyor..ateşim yumurtlama döneminde hiç çıkmadı hep aynıydı anlamadım...0.4 dereceye kadar iniyor çıkıyor ama sabitlik yoktu başından beri oynuyordu..çok ıslak günlerimde oldu ama bakalım artık..

canım inşallah olmuştur bu ay güzel haberlerini alırız inşallah kimisinde hiç belirti olmuyor ddiyorlar bakarsın bebişin sürpriz yapar sana

canım inşallah olmuştur bu ay güzel haberlerini alırız inşallah kimisinde hiç belirti olmuyor ddiyorlar bakarsın bebişin sürpriz yapar sana

ahh ahh inşallah ne kadar sevinirim varya....ama ben adetimin ilk gününden itibaren ölçüyorum ateşimi.hep 36.1-36.5 arasında gidip geldi..yumurtlama dönemimde bile çıkmadı aynıydı..üstelik bu sabah 36.0 çıktı..yani iice moralim bozuldu olmayacak anladım.bu arada spermler kaç gün yaşıyor..2-3 gün diye yazıyor ama bir yerdede 5-6 gün diyor..her yer farklı yani...biz memleketteydikte yani bende orada çekiniyorum anlayacaklar banyo falan diye acaba o aradamı kaçırmmış olabilirmiyim diye merak ettim

günaydın bayanlarrrr
evde oturanlar için hadi kahvaltı zamanı,televizyon kanallarında gezinti pencereden dışarı bakıp derin nefes çekmeler,çiçek sulamalar,telefon görüşmeleri aaa hadi ama miskin miskin oturmayın yada uyumayın bugün hava çok güzel veeeee çalışan bizler suyumuz çayımız masada günlük program önümüzde ayaklarımızı uzattık ohhh pencereler açık bahar havasıda içeride patron yokken dedikodular da biter nasıl olsa varsada öğle paydosuna ne kaldı hadi çıkıp vitrin bakalım hadi amaaa

CANLARIM YA 3 GÜNDÜR EVDE DEĞİLDİM.HİÇ BAKAMADIM BURAYA AMA SAĞOLUN SİZ BIRAKMAMIŞSINIZ SAYFAMIZI.ŞİMDİ YENİ GELDİM ÖYLESİNE BİR BAKAYIM HEMENCECİK DEDİM.DAHA YEMEK YAPMAM LAZIM OOOF OOOF...LİSTEMİZİ GÜNCELLEMİŞSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM ŞEKERLER..YARIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH HER GÜN YENİ BİR HAMİŞ HABERİ ALIRIZ....

ben listeyi güncellemeye çalıştım kimseden ses çıkmayınca. bi el atim dedim ama acemilikten bikaç tekrar oldusırnaşık şey ben buralardayım, gerekirseyerimseniben

BENİM BEŞİNCİ YILIM.İNŞ BU AY OLUR HİÇ UMUDUM YOK AMA.NEYSE DUALARINIZI ESİRGEMEYİNyerimsenibensenağlamasenağlamasenağlama

BENİM BEŞİNCİ YILIM.İNŞ BU AY OLUR HİÇ UMUDUM YOK AMA.NEYSE DUALARINIZI ESİRGEMEYİNyerimsenibensenağlamasenağlamasenağlama

inşallah Allah çok sağlıklı ve hayırlı bi bebiş verir bu ay sana canım. zor biliyorum ama moralini iyi tutmaya çalışmak çok önemli.. a.s

selam kızlar
nasılsınız bugün bakalım?Ya size birşey soracağım benim göğüslerim çok büyüdü ve sıkınca uçları ağrıyor.Sizce??olabilir mi?:1shok:

Canım bozma moralini beimde 2.yılım oldu.Elbet birgün Allah bizede gösterecek o günleri buna inanıyorum:1hug:

rabbim yar ve yardımcınız olsun kızlar umutlarınız hiç bitmesin dualarım siz ve sizin gibi uzun zamandır bekleyenlerle:)

ahh ahh inşallah ne kadar sevinirim varya....ama ben adetimin ilk gününden itibaren ölçüyorum ateşimi.hep 36.1-36.5 arasında gidip geldi..yumurtlama dönemimde bile çıkmadı aynıydı..üstelik bu sabah 36.0 çıktı..yani iice moralim bozuldu olmayacak anladım.bu arada spermler kaç gün yaşıyor..2-3 gün diye yazıyor ama bir yerdede 5-6 gün diyor..her yer farklı yani...biz memleketteydikte yani bende orada çekiniyorum anlayacaklar banyo falan diye acaba o aradamı kaçırmmış olabilirmiyim diye merak ettim

Canım onu bende araştırdım.Bildiğim kadarıylar kız spermler 4 5 gün kadar yaşıyormuş.Yani ovalasyon gününden 4 5 gün önce girilen ilişkide kız olma olasılığı yüksekmiş.Bende şaşırdım çünkü bende spermlerin 72 saat yaşadığını biliyordum.

kızlar bişi sorcam size,ben dün biraz rahatsızlandım.doktora gittik eşimle mide bulantım,baş dönmem vardı.neyse tahliller yapıldı idrar yollarımda iltihap çıktı.bir sürü ilaç verdi.bol su iç dedi.ve benim ovulasyon dönemim şuan.antibiotik kullanıyorum,biliyorsunuz bebek istiyorum.doktorada söledim günün geçince gel dedi.ya bi sorun olurmu acaba ya tutmazsa bu ayki ümitlerimde suya düşmesin istiyorum.

bende spermlerin 72 saat yaşadığını biliyorum.iyice yerleşmesi için ayaklarımı kaldırıyorum ilişkiden sonra,sabah banyomu yapıyorum suda öldüğü için.yani ne derece yaptığım doğru bilmiyorum ama yapıp tutturan arkadaşlarımdan edindiğim bilgiler.

kızlar bişi sorcam size,ben dün biraz rahatsızlandım.doktora gittik eşimle mide bulantım,baş dönmem vardı.neyse tahliller yapıldı idrar yollarımda iltihap çıktı.bir sürü ilaç verdi.bol su iç dedi.ve benim ovulasyon dönemim şuan.antibiotik kullanıyorum,biliyorsunuz bebek istiyorum.doktorada söledim günün geçince gel dedi.ya bi sorun olurmu acaba ya tutmazsa bu ayki ümitlerimde suya düşmesin istiyorum.

Ben son gebeliğimde kazıklarımda ağrı vardı ve 2 günlük hamile olduğumu öğrenmiştim ama doktor gebelik var diye bana ilaç vermedi ve bol bol su,maydonozu kaynat ve iç dedi 2 ay sonra intihap felan kalmadı istersen sende bebek istiyorsan antibiyotikten çok doğal yöndemleri dene yinede sen bilirsin.

X