Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

haklısın neşeli ama inanki artık umudumu nerdeyse kaybetmek üzereyi:eek:

sakın umudunu yitirme canım bak bi acı yaşamışın allah ım sana 2. acıyı yaşatmasın sen bol bol dua et,inan herşey çok güzel olacak vakti geldiğinde.
ve o zaman bütün acılarını unutacaksın:)

Aminnnnnn.Rabbim hayırlı evlatlar versinnnnnn.Onları ahlaklı insanlar olarak yetiştirmeyi nasib etsin.

sakın umudunu yitirme canım bak bi acı yaşamışın allah ım sana 2. acıyı yaşatmasın sen bol bol dua et,inan herşey çok güzel olacak vakti geldiğinde.
ve o zaman bütün acılarını unutacaksın:)

Teşekkür ederim neşeli haklısın allah o acıyı bir daha değil bana düşmanıma bile yaşatmasın:1hug:

Kızlar ben köye gidiyorum pazar akşamı görüşürüz hepinizi öptümmmmmmmmmmm

kızlar nasılsınızzz ancak fırsat bulabildim nası gidiyo arkadaşlar belirtileri olan varmı?benim günüme daha çok var bakalım allah hepimizi sevindirsin inşallah aminnnnnnn

deniz 1634 canım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin
bizede nasip etsin inşallllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar günaydın nasılız hepimiz.bomba gibiyiz dimi...bebişler için mecburuz moralimiz hep düzgün olmalı...

kızlar günaydın nasılız hepimiz.bomba gibiyiz dimi...bebişler için mecburuz moralimiz hep düzgün olmalı...

günaydın fıstık sabah sabah ne kadar güzel yazmışsın keyfim yerine geldi valla tam evden çıkacaktım güzel oldu hadi bebişler gelin bakalımmmma.s.

kızlar nasılsınızzz ancak fırsat bulabildim nası gidiyo arkadaşlar belirtileri olan varmı?benim günüme daha çok var bakalım allah hepimizi sevindirsin inşallah aminnnnnnn

Valla ben korkmaya başladım.Ne adet belirtisi ne hamişlik belirtisi var,ne olacak bilmiyorum :KK43:

adet günüm yarın ama bende pek bir belirti yok. göğüslerim çok az şişti. kasıklarımda hafif ağrılar oluyor ara sıra..
bugün eczaneden test aldım.. eğer yarın olmazsam bir kaç gün sonra yapıcam testi...
İNŞALLAH ÇİFT ÇİZGİ OLUR...

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM ÜZÜLDÜM.İNŞALLAH BUNDAN SONRA ÖYLE MUTLU OLURSUN Kİ BU YAŞADIĞINI ALLAH SANA UNUTTURUR.ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

KIZLAR SHOCK SHEKER İÇİN VE TÜM YUMURTLAYANLAR İÇİN DUA EDELİM.İNŞALLAH DÖLLENME GERÇEKLEŞSİN DİYE..

NEŞELİM TANIŞIRIZ İNŞALLAH MEMNUN OLURUM TABİ.AVRUPA YAKASINDA MISIN ASYA DA MI?KIZ SEN İSTANBULUN NERESİNDENSİN?[:dance:/COLOR

APEXNASİP ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM İNŞALLAH BURASI SANA DA UĞURLU GELİR...]

canım arkadaşım çok teşekkür ederim a.s.

kızlarrr nerelerdesiniz anaaaaa başlık ikiye bölündü artık kimse uğramıyo buralaraaa

Arkadaşlar Bende Cuma Günü Hastalandim Umudum Bu Ay Inşallah Allah Herkese Nasip Etsin

Valla ben korkmaya başladım.Ne adet belirtisi ne hamişlik belirtisi var,ne olacak bilmiyorum :KK43:

canım kişiye göre değişiyo, bazılarında belirti vermiyo, annem hiç anlamazmış, görümcemde de ne hamilelik ne de adet belirtisi oldu... hemen telaşlanma, adet belirtisi olmadığına göre belki de müjdeni alırız:) :1hug:

X