Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın bayanlarrr
CUMA GÜNÜ OĞLUM ACİL SÜNNET OLDU BU SEBEPLE GİREMEDİM KİM NEREDE NASIL BAKAMADIM AMA AKLIM SİZLERDEYDİ HAMİŞ ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDERİM UMUDU HAZİRANA KALANLARADA YENİ UMUTLAR DİLERİM ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
BU ARADA CUMA GÜNÜ OĞLUMU BEKLERKEN BENDE DOKTORUMLA GÖRÜŞTÜM İLK MUAYENE GEBELİK KESEM GAYET NORMALMİŞ AMA BEBİŞİMİ GÖRMEKTE ÇOK ZORLANDILAR BENDE ÇOKKK KORKTUM BAYAĞI BİR UĞRAŞIDAN SONRA NİHAYET GÖRDÜLER OHHH DEDİM AMA DOKTORUM ENDİŞELENME BEN BUNUDA BEKLEMİYORDUM HENÜZ ÇOK ERKEN DEDİ VE 15 GÜN SONRA İKİNCİ MUAYENEYE BEKLİYOR.HAYIRLISI İNŞALLAH HEPİNİZİ SEVİYORUM

günaydın bayanlarrr
CUMA GÜNÜ OĞLUM ACİL SÜNNET OLDU BU SEBEPLE GİREMEDİM KİM NEREDE NASIL BAKAMADIM AMA AKLIM SİZLERDEYDİ HAMİŞ ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDERİM UMUDU HAZİRANA KALANLARADA YENİ UMUTLAR DİLERİM ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
BU ARADA CUMA GÜNÜ OĞLUMU BEKLERKEN BENDE DOKTORUMLA GÖRÜŞTÜM İLK MUAYENE GEBELİK KESEM GAYET NORMALMİŞ AMA BEBİŞİMİ GÖRMEKTE ÇOK ZORLANDILAR BENDE ÇOKKK KORKTUM BAYAĞI BİR UĞRAŞIDAN SONRA NİHAYET GÖRDÜLER OHHH DEDİM AMA DOKTORUM ENDİŞELENME BEN BUNUDA BEKLEMİYORDUM HENÜZ ÇOK ERKEN DEDİ VE 15 GÜN SONRA İKİNCİ MUAYENEYE BEKLİYOR.HAYIRLISI İNŞALLAH HEPİNİZİ SEVİYORUM

canım sen ne kadarlık hamilesin ben ilk hastanede öğrendim ama daha küçük görünmez dedi ben bugun 6 haftalık oldum sen ne zaman gördün bebişi yani kesesini??? ne zaman gidersem görürüm

günaydın kızlaaar,nasılsınız???mutsuz olmuyoruz ve bebişleri bekliyoruz.bide şöle güzel tempolu müzik açalım lütfen.çok iyi geliyor.hepinize iyi günler hamiş adayları.bu arada anneler gününüz kutlu olsun bütün hamile adayları ve hamile arkadaşlarıma...

günaydın kızlaaar,nasılsınız???mutsuz olmuyoruz ve bebişleri bekliyoruz.bide şöle güzel tempolu müzik açalım lütfen.çok iyi geliyor.hepinize iyi günler hamiş adayları.bu arada anneler gününüz kutlu olsun bütün hamile adayları ve hamile arkadaşlarıma...

Süpersin karakız! çok güzel bi enerji verdi mesajın valla a.s.:dance: teşekkürler!

Süpersin karakız! çok güzel bi enerji verdi mesajın valla a.s.:dance: teşekkürler!

saol canım ...
buna ihitiyacımız var bence,hep olumsuzluklarla içimizi bunaltıyoruz.artık bahar geldi geçiyor hala bi umutsuzluk içindeyiz.ama ben çok umutluyum.o yüzden herkes pozitif olsun lütfen:nazar::nazar::nazar::teytey::dance::dance::dance:

kesinlikle! :) hem bebiş istiyosak en önemli etkenlerden biri stresten uzak durmak. yoksa kısır döngü.. hadi bu ay ümidi devam eden kızlar, neşelenelim :dance: bu ay olmazsa haziran sayfası açıldı bile, hayırlısı olsun di miyerimseniben

canım sen ne kadarlık hamilesin ben ilk hastanede öğrendim ama daha küçük görünmez dedi ben bugun 6 haftalık oldum sen ne zaman gördün bebişi yani kesesini??? ne zaman gidersem görürüm

canım ben son adet tarihime göre bugün 5 hafta 6 günlük oldum dedimya çok uğraştılar kese göründü ama bebeği görmekte zorlanıldı hatta başta emin bile olunamadı şimdi sen 6 haftalık oldum diyorsun bence kesen görünür istersen 7.haftaya girdiğinde git çünkü benide 15 gün sonrasına çağırdılar hem bebeği görürüz hemde inşallah sağlıklı gebelik ise kalp atışlarınıda alabiliriz dedi doktorum bende şu durumda 7,5 haftalıkken gitmiş olacağım

kızlar neşeli hazirana gitti bizi unuttu, listeyi tekrar edip giznur ve maviormanı ekliyorum, maviorman 6-7 gün geçirmiş regl tarihini, inşallah müjdeyi verir:dance:

:nazar:HAMİŞ OYEK 1______ Mayıs::emir_bebek:a.s.
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
:nazar:HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs:emir_bebek:a.s.
Maviorman_____________5 Mayıs
:nazar:Hamiş Deniz 1634____________ 7 Mayıs:emir_bebek:a.s.
Benssenb______________7 Mayıs
Marina00_______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Apexnsaip____________24Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________

Marina00 unutulmuş!! Tebrikler marina,Allah tamamına erdirsin!

HAMİŞ OYEK 1______ Mayıs:
HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs
Hamiş Deniz 1634____________ 7 Mayıs
:nazar:Hamiş Marina00_______________7 Mayıs:emir_bebek:a.s.
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________

düzeltiyorum..

:nazar:HAMİŞ OYEK 1______ Mayıs::emir_bebek:
:nazar:HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs:emir_bebek:
:nazar:Hamiş Deniz 1634______ 7 Mayıs:emir_bebek:
:nazar:Hamiş Marina00______7 Mayıs:emir_bebek:
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________

saol canım ...
buna ihitiyacımız var bence,hep olumsuzluklarla içimizi bunaltıyoruz.artık bahar geldi geçiyor hala bi umutsuzluk içindeyiz.ama ben çok umutluyum.o yüzden herkes pozitif olsun lütfen:nazar::nazar::nazar::teytey::dance::dance::dance:

sağol canım

heh hep böyle pozitif olalım işte ya kim demiş bahar yorgunluğu diye yok öyle bişey anacım kıpır kıpırız hepimiz hadi yandaaaaannnn :dance::dance::dance:a.s.

Selam Kızlar ben köyden döndüm.
Karaburunda çullu dedesi diye bir yatır var aslında bağdıl inanç biliyorum ama o dede kendim ve hepiniz için dua ettim tek tek adlarınızı biliyorum bu yüzden Umudumuz Mayıs Diyenlerin hepsine dedim.Ve önemli bir karar aldım.Artık kafama takmayacağım Allah ne zaman isterse zaten verecektir.Çünkü her ay hayal kırıklığına uğramaktan bıktım uzandım.Bir tane oğlum var
Allah ona ömür versin diyorum artık :asigim:

Karaburunda çullu dedesi diye bir yatır var aslında bağdıl inanç biliyorum ama o dede kendim ve hepiniz için dua ettim tek tek adlarınızı biliyorum bu yüzden Umudumuz Mayıs Diyenlerin hepsine dedim.Ve önemli bir karar aldım.Artık kafama takmayacağım Allah ne zaman isterse zaten verecektir.Çünkü her ay hayal kırıklığına uğramaktan bıktım uzandım.Bir tane oğlum var

duaların için teşekkürler.amin canım inş.herşey gönlümüze göre olur
:nazar:

canım benim allah razı olsun senden inşallah en kısa zamanda senin de dileğin gerçekleşir a.s.

kızlarrr nerelerdesiniz anaaaaa başlık ikiye bölündü artık kimse uğramıyo buralaraaa

CANLARIM YA 3 GÜNDÜR EVDE DEĞİLDİM.HİÇ BAKAMADIM BURAYA AMA SAĞOLUN SİZ BIRAKMAMIŞSINIZ SAYFAMIZI.ŞİMDİ YENİ GELDİM ÖYLESİNE BİR BAKAYIM HEMENCECİK DEDİM.DAHA YEMEK YAPMAM LAZIM OOOF OOOF...LİSTEMİZİ GÜNCELLEMİŞSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM ŞEKERLER..YARIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH HER GÜN YENİ BİR HAMİŞ HABERİ ALIRIZ....

ay canım çok saolasın allah ne muradın varsa versina.s.

CANLARIM YA 3 GÜNDÜR EVDE DEĞİLDİM.HİÇ BAKAMADIM BURAYA AMA SAĞOLUN SİZ BIRAKMAMIŞSINIZ SAYFAMIZI.ŞİMDİ YENİ GELDİM ÖYLESİNE BİR BAKAYIM HEMENCECİK DEDİM.DAHA YEMEK YAPMAM LAZIM OOOF OOOF...LİSTEMİZİ GÜNCELLEMİŞSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM ŞEKERLER..YARIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH HER GÜN YENİ BİR HAMİŞ HABERİ ALIRIZ....

hadi canım kolay gelsin sana bende korktum tekmi kaldım acaba diye:roflol:

marina00cım tebrik ederim canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım bizlere de dua et olurmu

10 günden beri yoktum kızlar ayyy nasıl sevindim yaa hamileyim haberlerini görünce resmen gözlrim doldu.allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kızlar...bizede dua edin..ben hiç umutlu değilim bu aydan olmayacakmışım gibi geliyor..ateşim yumurtlama döneminde hiç çıkmadı hep aynıydı anlamadım...0.4 dereceye kadar iniyor çıkıyor ama sabitlik yoktu başından beri oynuyordu..çok ıslak günlerimde oldu ama bakalım artık..

X