Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasıl özenirdim Aşerenlere Anlatamam Kızlar Hayaller Kurardım Işte Kocişi Gecenin Bi Körü Market Aramaya Yollicam Diye Hani Selami Vardı Ya Nöbetçi Market Arıyodu Fıldır Fıldır Avakado Için(o Da Neyse Bitti Memleketin Güzelim Meyveleri Dominant Gönül Avakado Aşerir)sonra Ne Oldu Biliyomusunuzzzz Bırakın Aşermeyi Hiçbişey Yiyemez Oldum Meyve Canavarı Ben Bırakın Meyveyi Kokusunu Bile Istemedim(hatta Kocişi öyle Kızdırdım Ki Koca Bi Karpuzu Camdan Fırlattı Sonunda Bana Kızıp Hala Söyler)günde En Az 2 Kere Dondurma Yiyen Ben Dondurmaya Dönüp Bakmaz Oldum(kociş Kıyamet Kopacak Herhalde Ayşe Dondurma Yemiyo Derdi)3 Ay Sadece Kızarmış Patates Haşlanmış Yumurta Ve Yoğurtla Kahvaltı Yaptım Eh Ona Da şükürdü Yani Sıvı Hiçbirşeyi Istemiyodum şimdi Kesip Kesip Yedigim Domatese Elim Sürülse Rahatsız Olurdum Koku Gidene Kadar Bide Aşerme 3 Ay Derler Benimki Doğuma Kadar Sürdü Ahh Ahhhhh Naz Yapamadım Kocişe Gitti Hadi Darısı Sizin Başınıza Süründürün Kocaları :roflol::roflol:

Kiz Ben Ne Sivi Nede Birşey Yiyebildim Iğrençti Annemin Evine Gidince Kusmalarim Duruyordu Evin Kapisindan Girince Allah Koştur Lavaboya Adam Rezil Olmuştu Vallahi Birde Sonunu Görseydi Garibim Tam Bitti Derken Bebek öldü

bi hamilelik anılarımı yazayım dedim almışınız başınızı gitmişinizzzz:eek:klava::eek:klava:ne o bensiz kaynatmakk:eek:klava:ya bende çok yaramazmışım galiba aman canımm çocuktuk daha olacak o kadar aman olsunda sağlıklı olsunda hayırlı olsunda yaramazlık neymiş başımın üstünde yeri var hepsinin:1hug::1hug:

:roflol: anlat kız anlat bize de en azından bilgilerin ışık tutar valla.ne bilim sesin çıkmayınca kayboldun sandımdı :icecream:

bişi Itiraf Etcem Kızlar. 3 Ay Denememize Ragmen Bebek Olmayınca,bu Ay Adetimden Sonra Yumurtlama Dönemime Kadar Maydanoz Suyu Içtim,rahim Kanallarını Temizliyormuş.yumurtlama Dönemimde Bıraktım. Bakalım Hayırlısı. Bi Yakınım Da 9 Ay Kadar Kontrol Hapıyla Korunmuş. 3 Aydır Onun Da Olmuyordu,bu Ay Hamiş O Da. Darısı Bizlere Inşallahhhh

Kiz Doktorlar Diyor Ya Hamile Kalmak Isteyenler Sarimsak Maydanoz Ve Patatesden Uzak Dursun Diye Ay Valla Kafam Karişti Cadiarzu

anaa kız senin beben mi var? hey maşallah, darısı bizlere :KK70: kaç yaşında canım? tekrar düşünüyor musun? :emir_bebek:

şey nasıl desem şimdiii:eek:aslında yok 10.5 aylıkken yani geçtiğimiz aralıkta kaybettim kızımısenağlamaama üzülmüyom o şimdi cennete beni bekliyo dua ediyo babasıyla benim için:emir_bebek:ve evet 5 aydır uğraşıyoruz tekrar olsun diye 2 aydır gonal-f vuruluyom ama işe yaramadı bu ay aşılamayı düşünüyom kocişi ikna edebilirsemm:eek:sen var dedinya olacak inşallah kız Allah söyletti belki niye olmasın:1hug:

KIZ FAZLA KAYNATMAYIN :eek:klava::eek:klava:BEN DUŞA GİDİYORUM MİSSSSSS GİBİ OLMAYA HADİ ÖPTÜM SİZİ

Kiz Doktorlar Diyor Ya Hamile Kalmak Isteyenler Sarimsak Maydanoz Ve Patatesden Uzak Dursun Diye Ay Valla Kafam Karişti Cadiarzu

evet canım hamile bayanların içmesi sakıncalı, bebeği kaybedebilirler diye. ama hamile olmadığınızdan eminseniz adetten yumurtlama zamanına kadar yani 1 hafta içilir rahimde tıkanıklık varsa temizliyor.

şey nasıl desem şimdiii:eek:aslında yok 10.5 aylıkken yani geçtiğimiz aralıkta kaybettim kızımısenağlamaama üzülmüyom o şimdi cennete beni bekliyo dua ediyo babasıyla benim için:emir_bebek:ve evet 5 aydır uğraşıyoruz tekrar olsun diye 2 aydır gonal-f vuruluyom ama işe yaramadı bu ay aşılamayı düşünüyom kocişi ikna edebilirsemm:eek:sen var dedinya olacak inşallah kız Allah söyletti belki niye olmasın:1hug:

canım benim ya üzüldüm ama verdır her şeyde bir hayır.İnsallah hayırlı zamanda gelcek hiç canını sıkma olur mu? hem dediğin gibi diğer tarafta kurtarıcınız olcak sizin. hade insallah bu ay hayırlısıyla gelir bebeişin canım. ben yaz sonua kadar hamile kalamazsam aşılama düşünüyorum,eşimi kandırdım bilem. hem bi taşta en az 2 bebek olcek :dance:

duş demişken ben de daha duşa gircem pöff. istanbul yanıyor her gün her saat duşa girmekten sıkıldım valla. bi de yarın össye gircem sıkıntı sardı valla.neyse bari patates ve yumurtaları haşlanması için ocaga koyayım geliom hemencik

canım benim ya üzüldüm ama verdır her şeyde bir hayır.İnsallah hayırlı zamanda gelcek hiç canını sıkma olur mu? hem dediğin gibi diğer tarafta kurtarıcınız olcak sizin. hade insallah bu ay hayırlısıyla gelir bebeişin canım. ben yaz sonua kadar hamile kalamazsam aşılama düşünüyorum,eşimi kandırdım bilem. hem bi taşta en az 2 bebek olcek :dance:

inşallah canım rabbim çifter çifter versin:1hug:ne öss si kız:uhm:neyse Allah zihin açıklığı versin canım bi çırpıda çöz hepsini:teytey:a.s.:nazar:

inşallah canım rabbim çifter çifter versin:1hug:ne öss si kız:uhm:neyse Allah zihin açıklığı versin canım bi çırpıda çöz hepsini:teytey:a.s.:nazar:
moda tasarım sınavına gircem bunun için össye de girmek koşulu var canım onun için. moda tasarım olmazsa açık öğretim okicem

QUOTE=ameli;3052493] kargoda canım ver adresi :[/QUOTE]
canım sadece kahveyi napim sen de gel olmaz öle tek kahveyle:eek:klava:

moda tasarım sınavına gircem bunun için össye de girmek koşulu var canım onun için. moda tasarım olmazsa açık öğretim okicem
canım sadece kahveyi napim sen de gel olmaz öle tek kahveyle:eek:klava:

inşallah istediğin olur canım kahveye de sen gelecektin ama önce bi gel sonra iadeyi ziyaret yaparız canimmmmm:dance::dance::dance:

inş canıım... peki önce ben gelem madem :p anam ta sakaryadaymışsın ama olzun :) ne kadarlık evlisin canım? bebek düşündüğüne göre bi takviye alıyor musun? ben elevit kullanıyorum

inş canıım... peki önce ben gelem madem :p anam ta sakaryadaymışsın ama olzun :) ne kadarlık evlisin canım? bebek düşündüğüne göre bi takviye alıyor musun? ben elevit kullanıyorum

otobandan 2 saatlik yol ayol karşıdaysan bilmem tabi köyüme pikniğe gelirler her pazar istanbuldan insanlar demekki o kadar da uzak değilizlülülülülülü29 eylülde 7. yılı devirecez canım takviye derkenn:uhm:anlamadım açıkçası elevit dediğin vitamin mi eğer öyleyse şimdilik ona gerek görmedi doktorum ama 5 aydır folıc plus kullanıyorum artık bööö geldi ondan ama bebiş gelmedi ne yazıkki tavsiye edebileceğin bişeyler varsa buyur canım her türlü görüşe açığım sonunda bebiş varsa:dance:a.s.:1hug:

neyse kızlar ben kaçar duş alayım sonra da biraz kitap okuyayım. öptüm sizi kocamaaan. inş güsel haberlerinizi alırım görüşmek üzere byess

X