Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

var mı yeni hamiş haberleri? 2 gündür canımın istemediği şey kalmadı sanırım. önce simit,sonra çekirdek dün de haşlanmış kemikli et.. normalde hiç sevmem haşlanmış eti. buzluktan koca bi but çıkarıp haşladım, yedim de yani. adetime daha 2 hafta var, ne oluyo bana CADIARZU

tamam canım bekliyorum hadi gel:1hug:ama duş işine ben karışmam kocan yıkasın:roflol::roflol:

yok yok biz kahvede karar kıldık hadi sende gel başlıyorum yapmaya:kahve::1hug:

tamam o zmna kahve olsun hiç farketmez maksat gönüller bir olsun. ee fala kim bakcek :KK70::dance:

var Mı Yeni Hamiş Haberleri? 2 Gündür Canımın Istemediği şey Kalmadı Sanırım. önce Simit,sonra çekirdek Dün De Haşlanmış Kemikli Et.. Normalde Hiç Sevmem Haşlanmış Eti. Buzluktan Koca Bi But çıkarıp Haşladım, Yedim De Yani. Adetime Daha 2 Hafta Var, Ne Oluyo Bana Cadiarzu

Canim Benim Ilk Hamileliğimde (şuan Bebeğim Yok Karnimda öldü :KK43: ) Canim Nohut Yemeği Istemişti Halbuki Nefret Ederdim

var mı yeni hamiş haberleri? 2 gündür canımın istemediği şey kalmadı sanırım. önce simit,sonra çekirdek dün de haşlanmış kemikli et.. normalde hiç sevmem haşlanmış eti. buzluktan koca bi but çıkarıp haşladım, yedim de yani. adetime daha 2 hafta var, ne oluyo bana CADIARZU
yok canım malesef afiyeet olsun bu arada dikkat et ama abur cubur iyi değil(diyene bak deyesim geldi şimdi neden acep:roflol::roflol:)inşallah hamişliktendir canım ama 2 hafta var diyon psikolojikte olabilir tabi ama sen hamişlikten olduğuna inan malum inanmak başarmanın yarısıdırra.s.:1hug:

Canim Benim Ilk Hamileliğimde (şuan Bebeğim Yok Karnimda öldü :KK43: ) Canim Nohut Yemeği Istemişti Halbuki Nefret Ederdim

canım çok üzüldüm :teselli: hayırlısı canım insallah bu ay sana da bize de bebeklerimizi getirir. ama daha adetime 2 hafta var. 1 haftalık hamilelikte aş erer mi insan bilmiyorum ki:eek:

yok canım malesef afiyeet olsun bu arada dikkat et ama abur cubur iyi değil(diyene bak deyesim geldi şimdi neden acep:roflol::roflol:)inşallah hamişliktendir canım ama 2 hafta var diyon psikolojikte olabilir tabi ama sen hamişlikten olduğuna inan malum inanmak başarmanın yarısıdırra.s.:1hug:

3 aydır tüm belirtileri yaşadığım halde hamiş kalamadım.üzülmek istemiyorm o yüzden ne belirti yaşarsam yaşayayım hamilelik olayını düşünmüyorm. aldığım testlerin haddi hesabı yok artık testi falan da attım bi köşeye. zaten eczaneden de utanır oldum,kadın en sonunda "kızım sen deli misin 2 günde bi test mi yapılır " diye çıkışcak bana laelaelaelaelae

canım çok üzüldüm :teselli: Hayırlısı Canım Insallah Bu Ay Sana Da Bize De Bebeklerimizi Getirir. Ama Daha Adetime 2 Hafta Var. 1 Haftalık Hamilelikte Aş Erer Mi Insan Bilmiyorum Ki:eek:

Olur Olur Hiç Moralini Bozma Inşallah Bakalim Leylekler Getirecekmi Bana Pamuk Kiz Ya Ben Kendime Benzesin Istiyorum Kumral Yeşil Gözlü

Olur Olur Hiç Moralini Bozma Inşallah Bakalim Leylekler Getirecekmi Bana Pamuk Kiz Ya Ben Kendime Benzesin Istiyorum Kumral Yeşil Gözlü

inş canım ya, allah herkesin gönlüne göre versin. ben de görünüş olarak bana, huy olarak eşime benzesin istiyorum. küçükken çoooook yaramazdım da :eek: eşim sakin bi çocukluk geçirmiş.

inş Canım Ya, Allah Herkesin Gönlüne Göre Versin. Ben De Görünüş Olarak Bana, Huy Olarak Eşime Benzesin Istiyorum. Küçükken çoooook Yaramazdım Da :eek: Eşim Sakin Bi çocukluk Geçirmiş.

Aman Huyu Tamamen Kocama çeksin Yoksa Ben O Kizdan çokkkkkk çekerim Canim Annem Benim Ya Nasilda çekti Benden

canım çok üzüldüm :teselli: hayırlısı canım insallah bu ay sana da bize de bebeklerimizi getirir. ama daha adetime 2 hafta var. 1 haftalık hamilelikte aş erer mi insan bilmiyorum ki:eek:

nasıl özenirdim aşerenlere anlatamam kızlar hayaller kurardım işte kocişi gecenin bi körü market aramaya yollicam diye hani selami vardı ya nöbetçi market arıyodu fıldır fıldır avakado için(o da neyse bitti memleketin güzelim meyveleri dominant gönül avakado aşerir)sonra ne oldu biliyomusunuzzzz bırakın aşermeyi hiçbişey yiyemez oldum meyve canavarı ben bırakın meyveyi kokusunu bile istemedim(hatta kocişi öyle kızdırdım ki koca bi karpuzu camdan fırlattı sonunda bana kızıp hala söyler)günde en az 2 kere dondurma yiyen ben dondurmaya dönüp bakmaz oldum(kociş kıyamet kopacak herhalde ayşe dondurma yemiyo derdi)3 ay sadece kızarmış patates haşlanmış yumurta ve yoğurtla kahvaltı yaptım eh ona da şükürdü yani sıvı hiçbirşeyi istemiyodum şimdi kesip kesip yedigim domatese elim sürülse rahatsız olurdum koku gidene kadar bide aşerme 3 ay derler benimki doğuma kadar sürdü ahh ahhhhh naz yapamadım kocişe gitti hadi darısı sizin başınıza süründürün kocaları :roflol::roflol:

nasıl özenirdim aşerenlere anlatamam kızlar hayaller kurardım işte kocişi gecenin bi körü market aramaya yollicam diye hani selami vardı ya nöbetçi market arıyodu fıldır fıldır avakado için(o da neyse bitti memleketin güzelim meyveleri dominant gönül avakado aşerir)sonra ne oldu biliyomusunuzzzz bırakın aşermeyi hiçbişey yiyemez oldum meyve canavarı ben bırakın meyveyi kokusunu bile istemedim(hatta kocişi öyle kızdırdım ki koca bi karpuzu camdan fırlattı sonunda bana kızıp hala söyler)günde en az 2 kere dondurma yiyen ben dondurmaya dönüp bakmaz oldum(kociş kıyamet kopacak herhalde ayşe dondurma yemiyo derdi)3 ay sadece kızarmış patates haşlanmış yumurta ve yoğurtla kahvaltı yaptım eh ona da şükürdü yani sıvı hiçbirşeyi istemiyodum şimdi kesip kesip yedigim domatese elim sürülse rahatsız olurdum koku gidene kadar bide aşerme 3 ay derler benimki doğuma kadar sürdü ahh ahhhhh naz yapamadım kocişe gitti hadi darısı sizin başınıza süründürün kocaları :roflol::roflol:

anaa kız senin beben mi var? hey maşallah, darısı bizlere :KK70: kaç yaşında canım? tekrar düşünüyor musun? :emir_bebek:

AMELİ nereye kayboldun kız? küstün mü yoksa bizee??

bi hamilelik anılarımı yazayım dedim almışınız başınızı gitmişinizzzz:eek:klava::eek:klava:ne o bensiz kaynatmakk:eek:klava:ya bende çok yaramazmışım galiba aman canımm çocuktuk daha olacak o kadar aman olsunda sağlıklı olsunda hayırlı olsunda yaramazlık neymiş başımın üstünde yeri var hepsinin:1hug::1hug:

bişi itiraf etcem kızlar. 3 ay denememize ragmen bebek olmayınca,bu ay adetimden sonra yumurtlama dönemime kadar maydanoz suyu içtim,rahim kanallarını temizliyormuş.yumurtlama dönemimde bıraktım. bakalım hayırlısı. bi yakınım da 9 ay kadar kontrol hapıyla korunmuş. 3 aydır onun da olmuyordu,bu ay hamiş o da. darısı bizlere inşallahhhh

X