Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

slm kızlar ne habersiniz..bugün uğrayamadım hiç evde temizlik var kadını yalnız bırakmayım diye yanındayım hep..sizle de muhabbet edesim var amaaaa.....
o kadını banada gönderseneeeeeeee:roflol:emel kurtulsun yeterince yorulmuş zaten:roflol::roflol:
oturma odası bıttı mutfak kaldı benım kız bu arada kocam aradı akşama dışarı da yemek yeriz diye ay bu gitme işi gerçek olunca adam üstüme düşmeye başladı aslında ondan ayrılmak zor olacak senağlamasenağlama ben kime sarılıp uyuyacağım gece tüh ya biletide aldım
akıllanıyo kerata :dance:hemen yumuşamak yok uyandırmaya calışıp başaramadığın günleri hatırla bakimmmmjeyyaro çoktan haketti bunu hadi dönüştede teyze yapın beni:teytey::teytey::1hug:

saol Canım Ya Bakalım Saglık Ocagındamı Yaptırsam Hastaneyemı Gıtsem Karar Veremıyom.bakalım Az Kaldı Ama Pek Umudum Yok Aslında :çok üzgünüm:

Sağlik Ocağida Hastanede Ayni Yere Gönderiyor Il Sağlik Müdürlüğüne Ertesi Gün Aliyorsun Ben Genelde Aç Karina Veriyorum Tahlilleri Iyi Haberleri Bekliyoruz

o Kadını Banada Gönderseneeeeeeee:roflol:emel Kurtulsun Yeterince Yorulmuş Zaten:roflol::roflol:

Akıllanıyo Kerata :dance:hemen Yumuşamak Yok Uyandırmaya Calışıp Başaramadığın Günleri Hatırla Bakimmmmjeyyaro çoktan Haketti Bunu Hadi Dönüştede Teyze Yapın Beni:teytey::teytey::1hug:
Inşallah Kiz Vallahi O Kadar çok Istiyorum Ki Hem Temmuzda Hamile Kalirsam Benim Doğum Tarihimde Doğurabilirim Mart Ayinda Ay Ne Güzel Olur Ya Pamuk Prensesim Olsa

saol canım ya bakalım saglık ocagındamı yaptırsam hastaneyemı gıtsem karar veremıyom.bakalım az kaldı ama pek umudum yok aslında :çok üzgünüm:
ne demek umudum yokkkkk:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
ohhh kızlar temızledınız valla evlerı bız burda calısıyoz daha yarında bızım evde temızlık varrr offff bıgun tatıl ne yapacagımı sasırıyorummm yaaa

duygun gönderirse ben de sana gönderirim kız o kadını yorma şimdi kendini:roflol::roflol:ay kızlar çok tembelim yaaaaaaaa:roflol::roflol:

ne Demek Umudum Yokkkkk:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Duygun Gönderirse Ben De Sana Gönderirim Kız O Kadını Yorma şimdi Kendini:roflol::roflol:ay Kızlar çok Tembelim Yaaaaaaaa:roflol::roflol:

Kiz Vallahi Evini Merak Ettim Paçalari Katlayip Mi Girmek Lazim Yoksa Bizimi Kekliyon çok Temizde

ne demek umudum yokkkkk:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

duygun gönderirse ben de sana gönderirim kız o kadını yorma şimdi kendini:roflol::roflol:ay kızlar çok tembelim yaaaaaaaa:roflol::roflol:

valla cok makbule gecer canım yaaa.bende ohh yatar dınlenırımm.kocamla vaktı gecırırımm:eek::eek:

Kiz Vallahi Evini Merak Ettim Paçalari Katlayip Mi Girmek Lazim Yoksa Bizimi Kekliyon çok Temizde

yok canimmmmmmmm ikisi de değil sadece bugün tembelliğim üstümde eve hiç el sürmedim içimden gelmiyo napimmmm o kadar nazım da olsun ama değil mi:eek::roflol:lülülülülülü:1hug::icecream:

neyse kızlar ben kacıyorum cok sukur bugunude bıtırdık...yarın nete gıremem belkı malum temızlıkkk.pzartesı gorusuruz öpüyorummm hepiniziiii

o kadını banada gönderseneeeeeeee:roflol:emel kurtulsun yeterince yorulmuş zaten:roflol::roflol:

akıllanıyo kerata :dance:hemen yumuşamak yok uyandırmaya calışıp başaramadığın günleri hatırla bakimmmmjeyyaro çoktan haketti bunu hadi dönüştede teyze yapın beni:teytey::teytey::1hug:

göndereyim canım benim ama kadın öldü valla yorgunluktan..değil o ben bile bişi yapmadığım halde ben de yoruldumm..

göndereyim canım benim ama kadın öldü valla yorgunluktan..değil o ben bile bişi yapmadığım halde ben de yoruldumm..

gel kahve yapim sana yorgunluğunu alır:kahve::1hug::1hug:eve bakmak yok ama malum bugün hiçbişeye el sürmedim yarın inşallah:roflol::roflol:

gel kahve yapim sana yorgunluğunu alır:kahve::1hug::1hug:eve bakmak yok ama malum bugün hiçbişeye el sürmedim yarın inşallah:roflol::roflol:

KIZ BENDE İSTİYORUM KAHVE YENİ BİTTİ AMA HER TARAFIM TER İÇİNDE KALDI ŞİMDİ BİR DUŞA GİRSEM YADA BENİ YIKAYAN OLSA HİÇ FENA OLMAZ:1hug:

]
Bakın kızlar kocam bana mail atmış :)))

Hanımlar için 2008 Avrupa Şampiyonası davranış kuralları
6 Haziran – 29 Haziran arası Ev İçi Yönetmeliği
1. 06.06. - 29.06 arası evin erkeği evin yegane hakimidir.
2. Bu süre zarfında evin hanımı sessizce ve televizyon odası dışında ev işlerini sürdürebilir.
3. Her maçtan evvel televizyon koltuğu yanına bir kasa soğuk bira konacaktır.
4. Maç esnasında hanımın televizyonun bulunduğu odada ikamet etmesi yasaktır. Bira ve çerez takviyesi yapılabilir.
5. 15 dakikalık devre boyunca hanıma oda bakım hakkı (kül tablosu boşaltmak, boş şişeleri dolusuyla değiştirmek v.b.) tanınmıştır. Kâğıt hışırdatmak ve sözlü iletişim yasaktır.
6. Maçtan en az 30 dakika evvel erkeğe sevgiyle hazırlanmış bir yemek sunulacaktır. Erkeğin maç konsentrasyonunu bozmamak için bu süre içinde de çene kapalı tutulacaktır.
7. Avrupa şampiyonası boyunca üreme faaliyetlerine yönelik her türlü hareket yasaklanmıştır. Yine, erkeği bu yönde teşvik edebilecek kıyafetler de taşınmayacaktır. Anılan aktiviteler şampiyona boyunca 23.45'ten (maç uzatma ve penaltılara kaldıysa 01.30'dan) itibaren, ve maç erkeğin memnuniyetine mazhar olacak şekilde bitti ise, gerçekleştirilebilir.
8. Hanımın ev bütçesi yeterliyse kendisine küçük bir TV cihazı alarak diğer odada yaprak dökümü ve benzeri ağlamaklı dizileri seyredebilir. Bu süre zarfında erkeğe karşı yukarıdaki yükümlülüklerini aksatmayacaktır.

Evet hanımlar, eğer bu asgari davranış kurallarına uyarsanız, biz de
a) Biraları etrafa saçmamaya
b) Antrenör kabini (yani televizyon koltuğumuz) nin 10 metre civarını çerez kabuklarıyla bulamamaya
c) Madde 6'daki yemeği yerken devamlı olarak annemizin enfes yemekleri üzerine laf sarfetmemeye çalışacağız.
Not.: Bu yazıyı tanıdığınız bütün erkeklere (haklarını öğrenmeleri için) ve bütün hanımlara (görevlerini öğrenmeleri için) postalayın lütfen.. Boşanma davalarından sorumlu değiliz.

hahahahahha lülülülülülülülülülülülünaniknanikşakkıdı:roflol::roflol::roflol:

KIZ BENDE İSTİYORUM KAHVE YENİ BİTTİ AMA HER TARAFIM TER İÇİNDE KALDI ŞİMDİ BİR DUŞA GİRSEM YADA BENİ YIKAYAN OLSA HİÇ FENA OLMAZ:1hug:
tamam canım bekliyorum hadi gel:1hug:ama duş işine ben karışmam kocan yıkasın:roflol::roflol:
slm kızlarr nabeeer? bensiz kahve mi içiliomuş bakiim? taze çayım var isteyen var mı ? :KK70:

yok yok biz kahvede karar kıldık hadi sende gel başlıyorum yapmaya:kahve::1hug:

X