Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

içinizi ferah tutun hiç bir zama olumsuz düşünmeyin arkadaşlar.benim rahim filmim çekidiğind sol taraftaki kanallar yani tüpler tıkalı çıktı.ona rağmen bebişim oldu şuan 7 hafta 4 günlük dünde kalp atışlarını duduk.dr. herşeyin yolunda olduğunu söyledi.darısı sizlerin başına arkadaşlar.rabbim herşeyin hayırlısını versin.:1hug:

gonal-f den bahsediyon galiba canım ben de 2 aydır kullanıyom ama işe yaramadısenağlamaşimdi aşılama düşünüyom bakalım hayırlısı:1hug:

evet canım gonal-f .en son doz olarak 150 mg vurmaya başlamıştım daha düşük dozlara hiç cevap vermedi çünkü.

evet canım gonal-f .en son doz olarak 150 mg vurmaya başlamıştım daha düşük dozlara hiç cevap vermedi çünkü.

geçen ay 100mg vuruldum yumurta gelişimini beğenmedi doktor bıraktık bu ay 150 mg vuruldum iyiydi hatta doktora göre süperdi 9 gün uyguladım 10. gün pregnly vuruldum ama olmadı işin kötüsü doktorumda bizi bayağı ümitlendirmişti şimdi de aşılama diyorum ama nasip bakalım :1hug:

ameli,duygun.ılgın size noldu nedir durumlar iysallah iyi haberler verirsiniz benim adetim bugündü ama hala olmadım ama 4gün önce test yaptım negatif cıktı yoktur oyüzdende ümitlemmiyorum olsada zaten korkuyorum yine aynı sey olur diye rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olsun

slm kızlar benide aranıza alın kızlar sşize bi sorum var eğer vcp verirseniz sevinirim ben 3 yıllık evliyim ama esim yurtdışında çalıştığı için 3 yılda sadece 4 yıl beraber kalabildik sizce doktora gitmelimiyim ne olun bana yardımcı olun bende hamiş kalmak istiyorum sizce bende sorun olabilirmi

ayşeeeeeee kız online görünüyorsun nerdesin bakayım:eek:klava:yoksa pc yi açık mı unuttun:roflol:

ayşeeeeeee kız online görünüyorsun nerdesin bakayım:eek:klava:yoksa pc yi açık mı unuttun:roflol:

burdayım kız ama sitede değildim nerden gördün bakimmmmmCADIARZU:1hug:bak bak bak nereyi okuyo biiiiiiii:dance::dance:hadi kız darısı senin başına:teytey:a.s.

ben yatıyorum hayatım uyumaktan şişeceğim yakında:roflol::roflol:iyi geceler yarın görüşürüz hayatım

günaydın kızlara.s.
rüyamda bir çete kovalıyormuşum insanları kobay gibi kullanan benim polis olduğumu anlıyorlar ben onlardan kaçarken biri beni dükkana çekiyor ve bana sen 6 haftalık hamilesin diyor şok oluyorum ve uyanıyorum rüyadan sizce bu ne demek?o kadar etkilendim ki anlatamam:1shok:
malummu oldu dersin çünkü kızı kaybettiğimin bir gün öncesi küvvette yıkanıyormuşum ama kanlar içinde rüya tabirlerine baktım düşüğe delaletti ve ertesi gün kızımı kaybettim ne kadar ilginç değil mi:çok üzgünüm:

ameli,duygun.ılgın size noldu nedir durumlar iysallah iyi haberler verirsiniz benim adetim bugündü ama hala olmadım ama 4gün önce test yaptım negatif cıktı yoktur oyüzdende ümitlemmiyorum olsada zaten korkuyorum yine aynı sey olur diye rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olsun
benden hayır yok canım hadi teyze yapın beni siz güldürün bari yüzümü:1hug:
slm kızlar benide aranıza alın kızlar sşize bi sorum var eğer vcp verirseniz sevinirim ben 3 yıllık evliyim ama esim yurtdışında çalıştığı için 3 yılda sadece 4 yıl beraber kalabildik sizce doktora gitmelimiyim ne olun bana yardımcı olun bende hamiş kalmak istiyorum sizce bende sorun olabilirmi
3 yılda 4 yıl yazmışsın canım ay mı diyecektin acaba:uhm:bak biz nerdeyse 7 yıldır birlikteyiz doktora göre sorunda yok ama olmayınca olmuyo işte ama bi doktora gitmende fayda var yinede bencea.s.
slm kızlar mrh nasılsınız?
biz iyiyiz sen nasılsınnnnnnnnnnn:dance:a.s.
ben yatıyorum hayatım uyumaktan şişeceğim yakında:roflol::roflol:iyi geceler yarın görüşürüz hayatım
uyu uyu iyi bak yeğenime:eek:klava:kocişten kaçamak girdim canım bugün iş yok bende yarın görüşürüz inş:roflol::1hug:

günaydın kızlara.s.
rüyamda bir çete kovalıyormuşum insanları kobay gibi kullanan benim polis olduğumu anlıyorlar ben onlardan kaçarken biri beni dükkana çekiyor ve bana sen 6 haftalık hamilesin diyor şok oluyorum ve uyanıyorum rüyadan sizce bu ne demek?o kadar etkilendim ki anlatamam:1shok:
malummu oldu dersin çünkü kızı kaybettiğimin bir gün öncesi küvvette yıkanıyormuşum ama kanlar içinde rüya tabirlerine baktım düşüğe delaletti ve ertesi gün kızımı kaybettim ne kadar ilginç değil mi:çok üzgünüm:

hayra yor hayır olsun demişler sen neye yordun bakimmmm:eek:klava:hamişsin diyom inanmıyon bana değilmi:eek:klava:neyse şimdi kocişte beni dövecek bi saattir çağırıyo ben kaçar canım hamişsin işte o kadarrr:eek:klava::eek:klava::dance::dance:

X