Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

otobandan 2 saatlik yol ayol karşıdaysan bilmem tabi köyüme pikniğe gelirler her pazar istanbuldan insanlar demekki o kadar da uzak değilizlülülülülülü29 eylülde 7. yılı devirecez canım takviye derkenn:uhm:anlamadım açıkçası elevit dediğin vitamin mi eğer öyleyse şimdilik ona gerek görmedi doktorum ama 5 aydır folıc plus kullanıyorum artık bööö geldi ondan ama bebiş gelmedi ne yazıkki tavsiye edebileceğin bişeyler varsa buyur canım her türlü görüşe açığım sonunda bebiş varsa:dance:a.s.:1hug:

tamam işte sana sadece folic vermiş, elevitin içinde de folic dahil bi sürü de vitamin var. ben de 3 aydır kullanıyorum bana da bögg geldi sorma bi de nası kocaman bi haptır bu böle, yutamıom valla.keşke bebiş için bildiğim bi yöntem olsaydı seve seve paylaşırdım. bu arada maşallah 7 yıl, nice 70 yıllara inşallah canım.bizim daha 9.5 ay oldu :içelim: benim kaçmam lazım canım,duş yapcam, patates salatası yapcam,kitap okucam ohoo :KK70: öptm sizi yarıon sınav var ama p.tesi akşam üstü burda olurum. görüşmek üzere a.s.

Aaaa Ayip Kiz Adam Akşama Kadar çalişti Sen Yemek Yapmadin Mi Yazik Kiz Adama

yapmadım dedim canım yapmıyacam demedim:eek:klava:hazırlarım ona şöyle güzel bir melemen ohhhh yemede yanında yat bayılır zati bizimki aramaz başka şey:roflol::roflol::1hug:

selam kızlar.bende 10 ay çalışmanın ardından niayet tutturabilmiş biriyim.darısı sizlerin başına inşallah.en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak dileğiyle...:emir_bebek:a.s.

selam kızlar.bende 10 ay çalışmanın ardından niayet tutturabilmiş biriyim.darısı sizlerin başına inşallah.en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak dileğiyle...:emir_bebek:a.s.

Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin canım sağlıklı hayırlı bebiş nasip etsin inşallaha.s.:nazar::emir_bebek::nazar:

merhaba.öncelikle hayırlı olsun.aşılamamı yaptırmıştın,yoksa doğal yoldan mı.ben yeniyim de..bende ilk aşılamamı yaptırdım,bugün 5.günüm.

merhaba.öncelikle hayırlı olsun.aşılamamı yaptırmıştın,yoksa doğal yoldan mı.ben yeniyim de..bende ilk aşılamamı yaptırdım,bugün 5.günüm.

hadi hayırlısı canım inşallah o güzel haberi verirsin bize bu ay :1hug:

canım bu ay da olmasaydı aşılama yapıcaktı dr.rumuz. bir kaç ay iğne kullandım.göbeğimden vuruyodıum hergünyumurlama günlerimde de çatlama iğnesinin ardında çalışmlar başlıyodu.umarım hepiniz bu güzel duyguyu tadar sınız.lütfen karamsarlığa kapılmayın.sizi çok iyi anlıyorum bazen elde olmuyor ama.allh yardımcınız olsuna.s.

canım bu ay da olmasaydı aşılama yapıcaktı dr.rumuz. bir kaç ay iğne kullandım.göbeğimden vuruyodıum hergünyumurlama günlerimde de çatlama iğnesinin ardında çalışmlar başlıyodu.umarım hepiniz bu güzel duyguyu tadar sınız.lütfen karamsarlığa kapılmayın.sizi çok iyi anlıyorum bazen elde olmuyor ama.allh yardımcınız olsuna.s.

gonal-f den bahsediyon galiba canım ben de 2 aydır kullanıyom ama işe yaramadısenağlamaşimdi aşılama düşünüyom bakalım hayırlısı:1hug:

X