Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nedemek neyın nesı kardeşin ayak sesleriiiiii...yupppiiiii :dance::dance::dance:kardeş geliyooo:teytey::teytey:

naber hayatım inşallah bakalım artık yalnız sonklama çok kötü ilk defa oluyor ha göğüslerde ağrı yok yalnız normal mi

naber hayatım inşallah bakalım artık yalnız sonklama çok kötü ilk defa oluyor ha göğüslerde ağrı yok yalnız normal mi

valla canım bılmıyorum kı ben hıc yasamadım nasıp olmadı daha..ama herkesın hamışlik belirtileri farklıdır bencee..sen tecrübelisin bıde bu konudaaa...ben bıraktım aman oram mı agrıyo burammı agrıyo dıye kendımı dınlemeyı olursa olur dıyom bakalım 4 gun kaldıı benım tahlıl yaptırmama

he kız nerden bildin:roflol::roflol:ya ütü işini hallettikte şu temizliği nasıl halledecez:uhm::roflol::roflol::roflol:[/QUOT
kız misafir edersin onada geliriz aşk olsun vallahi ya kırıyorsun beni sende ben hamile kalınca bana bakmaya gelirsin karşılığında:roflol:

valla canım bılmıyorum kı ben hıc yasamadım nasıp olmadı daha..ama herkesın hamışlik belirtileri farklıdır bencee..sen tecrübelisin bıde bu konudaaa...ben bıraktım aman oram mı agrıyo burammı agrıyo dıye kendımı dınlemeyı olursa olur dıyom bakalım 4 gun kaldıı benım tahlıl yaptırmama

hadi kızlar göreyim sizi bari siz güldürün yüzümüzü:dance::1hug::1hug:

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
Sefamolsun_______________

hamişlerimizi gönülden tebrik ediyoruz
:nazar::emir_bebek::nazar:

Yağmur20_________________1 HAZİRAN ?
Arzuhalim_________________1 HAZİRAN ?
Funda____________________3 HAZİRAN ?
Duygun___________________3 HAZİRAN ?
Doremi___________________5 HAZİRAN ?
SABIRSIZ_________________6 HAZİRAN ?
Eseraras__________________6 HAZİRAN ?
NurDer___________________7 HAZİRAN ?
Nisan84__________________8 HAZİRAN ?
Bebeğim28________________9 HAZİRAN ?
Benssenb_________________9 HAZİRAN ?
Derram___________________9 HAZİRAN ?
Alhan ____________________9 HAZİRAN ?
Superisi663_______________10 HAZİRAN ?
Rahel____________________10 HAZİRAN ?
duygu2008________________10 HAZİRAN ?
NEŞELİ:))_________________11 HAZİRAN ?
Aşkitom__________________11 HAZİRAN ?
Edamecrin________________11 HAZİRAN ?
BTRKLC__________________11 HAZİRAN ?
emelyucel_________________12 HAZİRAN ?
Kalimerom________________12 HAZİRAN ?
Kokteyl___________________13 HAZİRAN ?
Burcu8279________________13 HAZİRAN ?
Kuzeydeniz_______________14 HAZİRAN ?
Ameli____________________14 HAZİRAN ?
MORBONCUK_____________14 HAZİRAN ?
Cingenem06_______________14 HAZİRAN ?
Nigarim___________________14 HAZİRAN ?
Benzerim08_______________14 HAZİRAN ?

DÜNYA TATLISI___________15 HAZİRAN

S.ozozel_________________16 HAZİRAN
Aysegul82________________16 HAZİRAN
Baturnuray________________16 HAZİRAN
Handefe__________________16 HAZİRAN

Apexnasip________________17 HAZİRAN

*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN
hanice___________________18 HAZİRAN
Razis____________________19 HAZİRAN

Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN

Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN

Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN

Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN

Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN

Buurciin__________________28 HAZİRAN

RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN

Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________
Melankolia_________________
Beyaznur HH_______________
NİLGÜN___________________

haziran ayımızın hepimize uğurl
u gelmesi dileğiyle:nazar::emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
ya kjızlar ben kantestını ılk defa yaptırıcam ne kadar surede bellı oluyo ac tok falan farkedıyomu

ya kjızlar ben kantestını ılk defa yaptırıcam ne kadar surede bellı oluyo ac tok falan farkedıyomu

yok fark etmiyor bizim burda ertesi gün veriyorlar

kızlar ben çıkıyorum malum koçiş bugün gidiyor markete gideceğiz çok kaynatmayın sonra okuması zor oluyor:roflol::roflol:

aç tok farketmiyo da benim yaptırdığım yer kargoyla ankaraya yolluyordu testi bi gün sonra alıyodum neticeyi azrada bi gün arayla iki kez yaptırdılar dış gebelik olma ihtimaline karşı yanlış hatırlamıyorsam ama yaptıracağın yer kendisi test ediyorsa o gün belli olması lazım bence hadi hayırlısı :1hug:

yok fark etmiyor bizim burda ertesi gün veriyorlar

kızlar ben çıkıyorum malum koçiş bugün gidiyor markete gideceğiz çok kaynatmayın sonra okuması zor oluyor:roflol::roflol:

iyi alışverişler canım ne alacan bakim bana:dance:kaynatmayız korkma kaç kişi kaldıkki zatensenağlamaama birileri gelirse söz verememlülülülülülülülülülülülü

slm kızlar ne habersiniz..bugün uğrayamadım hiç evde temizlik var kadını yalnız bırakmayım diye yanındayım hep..sizle de muhabbet edesim var amaaaa.....

oturma odası bıttı mutfak kaldı benım kız bu arada kocam aradı akşama dışarı da yemek yeriz diye ay bu gitme işi gerçek olunca adam üstüme düşmeye başladı aslında ondan ayrılmak zor olacak senağlamasenağlama ben kime sarılıp uyuyacağım gece tüh ya biletide aldım

aç tok farketmiyo da benim yaptırdığım yer kargoyla ankaraya yolluyordu testi bi gün sonra alıyodum neticeyi azrada bi gün arayla iki kez yaptırdılar dış gebelik olma ihtimaline karşı yanlış hatırlamıyorsam ama yaptıracağın yer kendisi test ediyorsa o gün belli olması lazım bence hadi hayırlısı :1hug:

saol canım ya bakalım saglık ocagındamı yaptırsam hastaneyemı gıtsem karar veremıyom.bakalım az kaldı ama pek umudum yok aslında :çok üzgünüm:

ohhh kızlar temızledınız valla evlerı bız burda calısıyoz daha yarında bızım evde temızlık varrr offff bıgun tatıl ne yapacagımı sasırıyorummm yaaa

X