Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kıyamammm canım ya neyse hayırlısıııı allah bı gun dualarımız kabull edecek inşallah
aminnnnnnn ama hemen kabul etsin ya yeterince beklemedimmi:1hug:
anlaşıldı sende beni önümüzdeki ay yapacaksın teyzoş söyle bebişine zamanında yola çıksın treni kaçırmasın yoksa burda onu teyze dayağı bekler:eek:klava:
kıyamazsın sen ona ama söz verdi bu sefer yetişecek inşallaha.s.
canım arkadaşım 10 sayfadır ilk kez biri beni merak ediyor
gör kız ayşe bak arkadaşıma Çok üzgünüm çoook
hah onun 3 4 mesaj sonrasını oku misafir gezdiriyo yazmışım kırıldım şimdi sana sen demedin mi misafirim var giremem belki diyeeeeeeeee:eek:klava::eek:klava:
ben geldım ay mutfak ve oturma odası kaldı temızlenmedık aklım burda kaldı hemen kendıme karpuz arası verdım:

gel çabuk benim evide hallet:eek:klava:esma gelecem dedi ama evi bulamamış:roflol::roflol:kolay gelsin vede afiyet olsun canım:1hug:

aminnnnnnn ama hemen kabul etsin ya yeterince beklemedimmi:1hug:

kıyamazsın sen ona ama söz verdi bu sefer yetişecek inşallaha.s.

hah onun 3 4 mesaj sonrasını oku misafir gezdiriyo yazmışım kırıldım şimdi sana sen demedin mi misafirim var giremem belki diyeeeeeeeee:eek:klava::eek:klava:

gel çabuk benim evide hallet:eek:klava:esma gelecem dedi ama evi bulamamış:roflol::roflol:kolay gelsin vede afiyet olsun canım:1hug:

kız ben delı gıbı ev temızlerım sımdı pazartesı tekrar temızlıyecegım utu yapmasını çok severım elıme ne geçtıyse utulerım esım dıyokı bızım utu hıç kapanmıyor 3 kısı olunca 24 saat çalısacak dıyo:sm_cool:

kız ben delı gıbı ev temızlerım sımdı pazartesı tekrar temızlıyecegım utu yapmasını çok severım elıme ne geçtıyse utulerım esım dıyokı bızım utu hıç kapanmıyor 3 kısı olunca 24 saat çalısacak dıyo:sm_cool:

aha şimdi tam bana lazımsın işte kız 3 haftalık ütüm birikti kociş ütüsüz kotlarla geziyo ama işe gidiyo ya neyse olsun canimmmmm:roflol::roflol::roflol:napim ütüden NEFRET ediyom:roflol::roflol::roflol::1hug:

neeeeeeeeeeeeeee:eek:klava::eek:klava:küstüm işte küstüm küstüm:roflol::roflol::roflol:

neden küstün :çok üzgünüm:ama benim bu son 2 gün sizin desteğinize ihtiyacım var hayatım bak eşimde bu gece gidiyor yalnız kalacağım:çok üzgünüm:

aha şimdi tam bana lazımsın işte kız 3 haftalık ütüm birikti kociş ütüsüz kotlarla geziyo ama işe gidiyo ya neyse olsun canimmmmm:roflol::roflol::roflol:napim ütüden NEFRET ediyom:roflol::roflol::roflol::1hug:

kız gonder utuluyeyım barı ben pıjama ıç çamasırı çorap hepsı hepsı:sm_cool:

neden küstün ama benim bu son 2 gün sizin desteğinize ihtiyacım var hayatım bak eşimde bu gece gidiyor yalnız kalacağım:çok üzgünüm:
nereye gidiyo yine bu en önemli günde yaaaaaaa:kızgın:hep destek tam destek kız bak slogan gibi oldu:roflol:hamişsin sen işte o kadarrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
kız gonder utuluyeyım barı ben pıjama ıç çamasırı çorap hepsı hepsı:sm_cool:
Allah ıslah etsin seni emi ben şu pantollarla tişörtleri bi ütülesem öpüp başıma koyacam:roflol:çıkartma şimdi başıma iç çamaşırıymış çorapmış aman kociş duymasın ister mister neme lazımmm:eek:klava:tamam kız sen kaşındın ver bakim adresini:roflol::roflol:

nereye gidiyo yine bu en önemli günde yaaaaaaa:kızgın:hep destek tam destek kız bak slogan gibi oldu:roflol:hamişsin sen işte o kadarrrrrrr:eek:klava::eek:klava:

Allah ıslah etsin seni emi ben şu pantollarla tişörtleri bi ütülesem öpüp başıma koyacam:roflol:çıkartma şimdi başıma iç çamaşırıymış çorapmış aman kociş duymasın ister mister neme lazımmm:eek:klava:tamam kız sen kaşındın ver bakim adresini:roflol::roflol:

al kız esentepe mah.yeditepe cad.cihan siteci a blok kat:9 no:25 selçuklu / konya
emel yücel:sm_cool:

X