Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

şimdi mesaj çektim neden sabah negatif deyince oohhh çektin merak ettim bebek istemiyorusun sen diye cevap vermiyo bana esma işin gücün yokmu senin diyo yaaaaa durun kızlarrrr cevap geldiii cevabı
FARKETMEZ ne demek oluyo şimdi buuu

neyi merak ediyorum kızlar biliyormusunuz ben hamileyim dediğim zaman nasıl tepki verecek en çok onu merak ediyorumCADIARZU

şöyle bir hayal et bakimCADIARZUkırmızı güller alır belki yada seni alır şöyle romantik bir yemeğe götürür yada sadece sarılır sıkıca:uhm:öf benim hayalgücü buraya kadar sen bi hayırlısıyla o müjdeyi verde bakalım tuttura bildimmi bari:roflol:

ya kızlar allah aşkına kim bekleyebiliyo 1 hatfa 10 gün alemsiniz adet olmadan kan testi yaptırmaya kalkıyoruzzz:roflol::roflol:

Yok valla daha kan testine geçmedim ben....idrarda varsa vardır adet günü yapıyorum genelde....ama bu ay onuda yapmayacağım......yani hiç kan testi yaptırmadım....idrarda o çift çizgiyi görünceye kadar yaptırmıcam:dilcikar:

şöyle bir hayal et bakimCADIARZUkırmızı güller alır belki yada seni alır şöyle romantik bir yemeğe götürür yada sadece sarılır sıkıca:uhm:öf benim hayalgücü buraya kadar sen bi hayırlısıyla o müjdeyi verde bakalım tuttura bildimmi bari:roflol:

tamam canım bakalım tuttumu bu arada benim başıım yine ağrımaya başladı kızlar sol tarafım resmen zongluyo yaaaaaaaa

canım sağol uyandırdıkmı seniiiisüprizzzzz işden gelirken alacak yer bulamamış gece nöbetci eczane buldu aldı ama ne bileyim yaaa
ne bileyim yok:eek:klava:çalışmalar iki katına çıkacak o kadar :dance:ben kaç tane testi çöpe attım say say bitmezsenağlamaama pes etmek bize yakışmaz değilmi:1hug:bizimki çok nazlı olacak çoook:emir_bebek: bekletmesinden bellia.s.
Doğru söylüyorsun canım......en güzeli 1 hafta 10 gün gecikmesi......

ben doktoru bile beklemiyecem:roflol:ctesi doluyo pazar test ohooooooo bide 10 gün beklesem kafayı yerim kız:1no2:yoksa yok yani tekrar çalarım doktorun kapısını umut kapısı o Allahın izniyle elbet tutturacaz ben inanıyoma.s.

böyle baş ağrısı falan için izin almam ya bebiş için alırım sadece

eeeeee ne olacak o zaman çekecenmi böyle:uhm:iş çıkışı git bari ya aklım sende kaldı kız:1hug:sürekli baş ağrısı ihmale gelmez diye bilirim:nazar:ihmal etme git şu doktora:eek:klava:

eeeeee ne olacak o zaman çekecenmi böyle:uhm:iş çıkışı git bari ya aklım sende kaldı kız:1hug:sürekli baş ağrısı ihmale gelmez diye bilirim:nazar:ihmal etme git şu doktora:eek:klava:

tamam canım akşam giderim inş. bir aksilik çıkmazsa babam hastaneden çıkacak belki bugün çıkmazsa giderim:1hug:

ya gülüm kan testi yine en mantıklısı sonucta adet gelmeden sonuç veriyo mu veriyo ya kan testini yaptırıcan yada regl gecikmesinden sonra 10 gün beklicen. başka yolu yok. e adet gelmeden de hiçbirimiz gidip kantesti yaptırmıyoruz öyle değilmi? aman yaa neyse ne! senin kafan bozuk canın sıkkın o yüzden başın ağrıyo. ama bence fazla takılma kocana. ben kötü niyetli olduğunu sanmıyorum. sadece erken erken heveslenip sonra üzülüyorsun diye gardını alıyordur kocişin. onlar erkek biz kadın yapcak bişi yok en güzeli kaydadeğer birşey olmadan onları bu yaşadıklarımızın içine çekmeye çalışmayalım. sonra gerçekten yaşadıklarımızı kaale almıcaklar. onlar direk sonuca bakıyo. bende eşimi artık olayın içine sokmucam yani şu anlamda üçbeş gün gecikme kan testi aşamasına gelene kadar çaktırmıcam. napiim kafamçokkarıştı

galiba benim kocişte var bi terslikCADIARZUgünü benden iyi bilir geçsin test alır gelir:roflol:yoksa boşuna üzülmeyesin diye aldım dersenağlama ama şimdi beklemek benden çok onu etkiliyo bu ayda boşa geçse dağılacak diye korkuyorum:1no2:kızımızı çok özlüyo ben belli ediyom o içine atıyo ama taştı taşacak farkındayım esma erkekler böyledir hep içine atar onlar ama inan senden çok istiyordur baba olmayı Allahın izniyle bunu başaracaz onların yüzünü güldürecez inşallah:1hug:

aslında benimkide hemen hemen seninki gibi artık günleri biliyo regl tarihi yaklaşınca bakıyorum merak dolu gözlerle bana bakmaya başlıyo.artık unutturmam çok zor. ama en azından ben kendim umutlanmadan onu umutlandırmıcam. senin durumun tabiiki daha duygusal amelicim allahım inşallah önce sizi sevindirsin. ben sıramı veriyorum size. inşallah bu ay boş geçmessiniz canım inşallah.:teselli:

kız yok öyle sıra vermek:eek:klava:hepimizin olacak kardeş kardeş büyüyecek:teytey:şaka bi yana saol canım ya ama hepimizin olsun istiyorum ben:1hug:Allahın izniyle olacakta inşallaha.s.

inşallah çıkar canım geçmiş olsun tekrara.s.

ya bende merak ettim nerelerde bu kız:uhm:nasippppppppp gel artık:eek:klava:
bu arada ağrın geçtimi canım:1hug:

evet canım daha iyiyim şimdi hafif var sadece cidden bu nasipcik nerede yaaaaaaa

amaaaaaaaaaaaaaannnnn kimseciklerler kalmamış bende ben yokken kaynatmışlardır iyice diyodum

X