Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aslında yaptırma mam gerekiyo du fakat benim genital bölgemde siğiller çıktı ve sabah doktora gittim...ama ilaç verdi gebelik varsa kesinlikle kullanmamam gerektiğini söle di.. açıkcası mecbur kaldım yaptırma ya umutla beklemek güzel di...

sevdenurcum adet gecikmen mi 3gün oldu ben anlayamadım benim bildiğim kan testi gebelik oluştuktan 3 hafta sonra çıkar.

GELDİM HAYATIM NE YAPAYIM ANCA SEN NASILSIN BAKAYIM YENİ LİSTEYİ GÖRDÜNMÜ ERKEN BELİRTİLERİ VALLA PSKOLOJİK DEĞİLSE GAB-LİBA BEN HAMİŞİM:teytey:

Allah söyletiyo kız hadi hayırlısı:teytey: ya baktım listeye de şöyle diyeyim 4-5-13-21-27 arada var ama yaaa bunlar arada hep varrrrr:roflol::roflol::roflol:

sevdenurcum adet gecikmen mi 3gün oldu ben anlayamadım benim bildiğim kan testi gebelik oluştuktan 3 hafta sonra çıkar.

hayır hayatım adetime henüz 12 gün var...ben çok erken yaptırdım test mecburiyetten ilaç kullanmam gerektiği için...fakat neegatif çıktı cnm..umutlansam mı umutlanmasam mı diyorum ama içim burkuldu yine tabii çok üzüldümm.allahım isteyen herkese versin..

aslında yaptırma mam gerekiyo du fakat benim genital bölgemde siğiller çıktı ve sabah doktora gittim...ama ilaç verdi gebelik varsa kesinlikle kullanmamam gerektiğini söle di.. açıkcası mecbur kaldım yaptırma ya umutla beklemek güzel di...

canım ne yapcan kullancan mı ilacı ya eğer bekleyebilirsen bekle derim ben en azından şüphen kalmaz acaba demezsin kullanırken en erken ne zaman belli olur bilmiyorum ama doktorun varsa ona danış derim ben şüpheyle iş yapma şimdiden geçmiş olsun canım:nazar:a.s.

bencede cnm ümitsiliğe kapılma sen bekle daha ilacıda kullanma derim. burdayım kız nasip ben napayım içtim adet söktürücüyü bide başladım doğum kontrole devamm edio hayat senden bekliom güzel haberleri canıım

anaaa ben burdayım orda kendi kendime yanıt yazmaya çalışıyodum bi baktım üç sayfa olmuş kimler gelmiş kimler:uhm: sevindim hoşgeldiniz kızlar. sen nerdesin bakim nasip :eek:klava: hesap ver yoksun sabahtan beri hımmm:eek:klava:

canım sabah oğlumun maçı vardı anne ne olur gel dedi kıramadım ordaydım şimdide uyku bastırdı kestirmeye gidiyorumlülülülülülülülülülülülü

tşekkür ederim kızlar beni aydınlattınız...şimdi özeline gidiyorum tekrar..yarın görüşürüz hoşçakalınn......

Kızlar selam... Ben bu ayı boş geçirmişim maalesef. Dün regl oldum.. Umarım bekleyen diğer arkadaşlar hamiledir...

X