Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

küstüm yaaaa beni neden sormuyosun ben burdayımmm:roflol::roflol::roflol:herseyın hayırlısı esmacım neyse aysonunda ınsallah hamiş olucaksın sendee..baş agrın nasıl olduu

kız sen adını söledinmi ki ne senin adın bakayım başımda hafif ağrıyo işde inş. ağırlaşmaz hiç çekilmez oluyo valla:sm_confused:

yok bu ay ilk kez kullandım bu testleri.bir yıllık evliyim ama yeni karar verdik çocuk yapmaya.rumeli sen nezamandır uğraşıyosun.

benim 6 yıl olacak evliliğim.....4 yıl önce 5 aylık bebeğim karnımda öldü.....ondan sonrada elimi ayağımı çekmiştim bebek işinden şimdi 2 aydır yine istiyoruz.....bakalım bu ay neler getiricek

tabikii öyle hayırlısı.......biz üstümüze düşen vazifeyi yapıyoruz artık gelip gelmemek onlara kalmış:emir_bebek::emir_bebek:

evet canımmm aynen öyle dedimya akşam test yaptım üstüne kalmışmıyım acaba diye negatif çıktı eşim gece ilgilenmeyip sabah sordu ilk başta sanane gece ilgilensen bilirdin dedim sonra söyle diye ısrar edince negatif dedim ohhhh çektii bir bebekden vazgeçti galibaaa senağlama

evet canımmm aynen öyle dedimya akşam test yaptım üstüne kalmışmıyım acaba diye negatif çıktı eşim gece ilgilenmeyip sabah sordu ilk başta sanane gece ilgilensen bilirdin dedim sonra söyle diye ısrar edince negatif dedim ohhhh çektii bir bebekden vazgeçti galibaaa senağlama

neyse canım herseyde vardır bı hayır böyle düşün .hani diyolar ya tam vazgectıgım anda hamıle kaldım dıye bu ay böyle vazgecmısken takmnazken birde bakıyomussun aysonunda hamişsinnn:teytey::teytey:

yok bu ay ilk kez deniyoruz.ovulasyon testleri çok işe yarıyor diye duydum kullandınmı rumelili

ovulasyon testi kullanmadım çünkü yumurtlama tarihlerimi az çok tayin edebiliyorum....adetlerimde düzenli gittiği için bu testlere gerek duymadım......benim izlediğim yöntem çoğumuzun burada uyguladığı gibi şanslı tarihlerde günaşırı ilişki......

yok kızz vazgeçer mi hiçç....seni rahatlatmak içindir öyle demiştir.....sen bu ay üstüne düş bakalım 26 haziranda ohh diyebilecek mi:dance::dance::dance:

walla ben biraz acemiyim.daha temkinli yaklasııyorum galiba.strese girincede olmuyo diyolar doğrumu acaba.ben çok heyecanlıyım.22 haziran beklenen adet günüm.acaba bu tarihten önce kandan gebelik testi yaptırsam doğru sonuş verirmi

yok kızz vazgeçer mi hiçç....seni rahatlatmak içindir öyle demiştir.....sen bu ay üstüne düş bakalım 26 haziranda ohh diyebilecek mi:dance::dance::dance:

neyi merak ediyorum kızlar biliyormusunuz ben hamileyim dediğim zaman nasıl tepki verecek en çok onu merak ediyorumCADIARZU

walla ben biraz acemiyim.daha temkinli yaklasııyorum galiba.strese girincede olmuyo diyolar doğrumu acaba.ben çok heyecanlıyım.22 haziran beklenen adet günüm.acaba bu tarihten önce kandan gebelik testi yaptırsam doğru sonuş verirmi

sterese girince sıkıntı olabiliyor nalan doğru söylüyorlar.....hatta düşündükçe hamilelik belirtilerinin tümünü yaşıyorsun,regl tarihini bile geciktirmen mümkün düşünerek....22 hazirandan 1-2 gün önce kan testinde çıkabilir....benim okuduğum makalelerde döllenme gerçekleştikten 7 gün sonra betahcg değerin artmaya başlıyor....bana kalırsa canını sıkmadan 24-25 haziran gibi yap

günaydın kızlar test yaptım akşam negatif çıktı üstüne kalmamışım yani bu demek oluyorki 26 haziranı bekliyoruz eşim gece hiç sormadı ne oldu sonuç ne diye rüyasında görmüş sabah kalkınca soruyo canım test ne oldu diye gece neredeyse testi gözüne sokacaktım ilgilenmedi bende gece neden ilgilenmedin sanane dedim
canım bak pes etmek yok bu ay iki katına çıkaracaz çalışmaları:1hug:
nasiiiip ayşeeeeeeeee gülşennnnn şebnemmm neredesiniz kızlarrr yaaaaaaaaaaaa
ya kız senin için erken kalktım:roflol::roflol::roflol:bu en erken halim:teytey:
hiç vazgeçermi sen üzülme diye öyle demiştir erkekler daha hassas bu konuda aslında ama belli etmek istemiyorlar işte malum ama senden çok istemiştir olmasını yoksa neden testi kendi almak istesina.s.

canım bak pes etmek yok bu ay iki katına çıkaracaz çalışmaları:1hug:

ya kız senin için erken kalktım:roflol::roflol::roflol:bu en erken halim:teytey:

hiç vazgeçermi sen üzülme diye öyle demiştir erkekler daha hassas bu konuda aslında ama belli etmek istemiyorlar işte malum ama senden çok istemiştir olmasını yoksa neden testi kendi almak istesina.s.

canım sağol uyandırdıkmı seniiiisüprizzzzz işden gelirken alacak yer bulamamış gece nöbetci eczane buldu aldı ama ne bileyim yaaa

ya kızlar benim reglim saat gibidir 28.gün şıp. geçen ay 4 gün gecikti bende idrar testi yaptım tabiiki ama negatif. dördüncü gün regl oldum. o yüzden bi haftalık gecikmeyi tanırım artık gerisi sadece ümit verir. bi daha yedi gün gecikme olmadan kılımı kıpırdatmıcam. ve idrar testi de bi haftadan önce doğru sonuç vermiyor. erken teşhis testleri de zırva bence. hamişsen erkeni ucuzu pahalısı farketmiyor. çat sonucu veriyo zati. en net sonuç kan testi. öyle değil mi ? belirtiler desen hem regl belirtisi hem hamiş belirtisi. bu işin içinden belirtilerle de çıkılmıyo. allah büyük bakalım nolcek?

Doğru söylüyorsun canım......en güzeli 1 hafta 10 gün gecikmesi......

X