Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yazık kız kocacımda arayıp duruyor varmı bir gelişme diye
aramayan adam günde 3 4 kere aramaya başladı
şimdi test yapsam çıkarmışakkıdışakkıdı

ayy canım inşaalah hamişlik belirtisidir..guzel düşün kötü ihtimali pek aklına getırme umarım hamişsindirrr:teytey::teytey:

fıstıklarr ben kacıyorumm.kendınıze ıyı bakınn ..iyi aksamlar hepinizi coook öpüyorummm

yazık kız kocacımda arayıp duruyor varmı bir gelişme diye
aramayan adam günde 3 4 kere aramaya başladı
şimdi test yapsam çıkarmışakkıdışakkıdı

normal testlerde hamileliğin başlangıcından 7 gün sonra doğru çıkar yazıyor ama çok kafana taktın sen ya kan testi yaptır iyisimi en garantisi o çıkar inşallah:1hug:

sözde ben bu ay takmayacaktım kafaya değil mi:roflol::roflol:
şuraya bak ya kafayı yemeye başlamışım ben:roflol::roflol:

yanlız değilsin arkadaşım hepimiz aynıyız aslında bakma işi şakaya vurduğumuza şafak 6 say say bitmiyo değil mia.s.

arkadaslar bu gün benim regl günümdü ama olmadim.gögüslerimde sislik,bazen sancim oluyor ve mide yanmam var oda sabahlari cok oluyor. oyuzden bugün test yaptim negatif cikti. sizce ne yapmaliyim. simdiden herkese tesekkürler.hepimiz icin allahtan hayirlisini dileyelim herzaman

geçen ay bende senin gibi bi gün geçti diye test yaptım ama bişey çıkmadı sonra da hemen hastalandım. ama eğer bikaç gün daha geçer de hala hastalanmamış olursan o zaman bi daha test yap bence.

arkadaslar bu gün benim regl günümdü ama olmadim.gögüslerimde sislik,bazen sancim oluyor ve mide yanmam var oda sabahlari cok oluyor. oyuzden bugün test yaptim negatif cikti. sizce ne yapmaliyim. simdiden herkese tesekkürler.hepimiz icin allahtan hayirlisini dileyelim herzaman

regl tarihinin 1 hafta kadar geçmesini bekleyip tekrar test yap derim arkadaşım....bu hisettiğin şeyler hamilelik belirtiside olabilir ama psikolojikte olabilir.....tabi biz ikincisini hiçbirzaman düşünmemeye çalışıyoruz ama sen kalbini ferah tutup haftasonuna kadar bekle ve kan testi yaptır.....garanti sonuçtur.....ama çok merak ediyorsan yarında kan testi yaptırabilirsin zaten negatif çıkarsada regl olman hızlanacaktır....hepimiz psikolojik olarak regl tarihimizi geciktirebiliyoruz.....hakkımızda hayırlısı olsun canım benim...umarım mutlu haberle verirsin hepimize

günaydın kızlar test yaptım akşam negatif çıktı üstüne kalmamışım yani bu demek oluyorki 26 haziranı bekliyoruz eşim gece hiç sormadı ne oldu sonuç ne diye rüyasında görmüş sabah kalkınca soruyo canım test ne oldu diye gece neredeyse testi gözüne sokacaktım ilgilenmedi bende gece neden ilgilenmedin sanane dedim

nasiiiip ayşeeeeeeeee gülşennnnn şebnemmm neredesiniz kızlarrr yaaaaaaaaaaaa

geldim geldim esmacım...esas sen nerelerdesin dün baş ağrısı ile gittin çok merak ettik....nasılsın şimdi iyimisin....

geldim geldim esmacım...esas sen nerelerdesin dün baş ağrısı ile gittin çok merak ettik....nasılsın şimdi iyimisin....

ya yine hafif var ama dün eve giderken öleceğim sandım çok kötüydüm siteye girmek çok zordu haber veremeden gittim ama nasipe kızlara slm söle demiştim söylememiş gelsinde döveyim onu:eek:klava:

merhaba gizemx.bende bu ay umut içinde bekliyorum.dün ovulasyon testinde çift çizgi çıktı bakalim ne olacak hamis kalabilecekmiyim

ya yine hafif var ama dün eve giderken öleceğim sandım çok kötüydüm siteye girmek çok zordu haber veremeden gittim ama nasipe kızlara slm söle demiştim söylememiş gelsinde döveyim onu:eek:klava:

geçmiş olsun canım....yumurtlama zamanlarıda yaklaşıyor bizim için.....heyecan hat safhada

nasiiiip ayşeeeeeeeee gülşennnnn şebnemmm neredesiniz kızlarrr yaaaaaaaaaaaa

küstüm yaaaa beni neden sormuyosun ben burdayımmm:roflol::roflol::roflol:herseyın hayırlısı esmacım neyse aysonunda ınsallah hamiş olucaksın sendee..baş agrın nasıl olduu

X