Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlarrrrr ben geldimmmmmmmmmmŞeniz

hoş geldin canım açıldınmı biraz ya benim tıkır tıkır işleyen pc sapıttı kaplumbağaya döndü ben yazana kadar sen cevap verirsin belkide:roflol:hadi yediğin içtiğin senin olsun gezdiğin yerleri anlat bakalım:dance:

Selam kızlar, loveactually özlemişim seni valla buldum burada iyi oldu:)
benimde 19 unda regl olmam gerekiyor ama bakalım ne olcak. bu arada eşimin sperm sayısı yetersizmiş ve biraz tembellermiş! ilaç kullanmaya başladı bakalım!

selam kızlar ben geldim.kaynatmışsınız valla sabahtan beri..neyse ben bira kayboluyum kocişe yemek yapi malum bu aralar ii geçinmek lazım...

:eek:klava::eek:klava: seni hayırsız sen nerelerdesin bakiim çok ayıp ihmal ettin bizi. hadi hayırlısı bakalım üzme tatlı canını herşey yoluna girer. bide bi teste aldanma bu duruma göre değişebiliyor. benimde eşimin ilk sayımında sınırda çıkmıştı aradan bi zaman geçti bidaha yaptırdı 10 milyon arttı. herhangi birşey de yapmadı bunun için. bi arkadaşım tüp bebek denedi tutmadı eşinin çok azdı sayısı çok uğraştılar. yılbaşında tatile gittiler orda kendiliğinden hamiş kaldı. zaman herşeyin ilacıdır. yeterki allah nasip etsin. :1hug:

:eek: sorma canımcım yaa, işler acaip yoğundu bu aralar giremedim siteye, birde çok fazla hamilelikten bahsetmek istemedim nedense çok demoralize oldum galiba son zamanlarda :1no2: ama şimdi daha oluruna bıraktım herşeyi, eşime üç ay kullan ilaçları gel dedi doktor, bakalım ne olacak bu süre içinde en azından şu anda sorunun ne olduğunu biliyoruz.

yaw kocişe yemek dediniz de benimki de sperm sayımından sonra gitti kendine keçiboynuzu ceviz vs aldı! nası bakıyo kendine görmelisiniz :)

slm kızlar,abimin düğünü için mersine gitmiştim, ne var ne yok bakayım. yeni hamişler var mıı? umarım hepiniz iyisinizdir.

ben geçende okudum her akşam kocana yatarken iki kaşık bal yedircekmişsin kendinde sabahtan bi sakıza tarçın ve bal damlatıp bulayıp yada neyse bütün gün sakızı çiğnicekmişsin yumurtan için. sakızla yavaş yavaş kana geçtiği için daha iyi oluyomuş. birden yemicen yani sakızla çiğnicen. valla onların yalancısıyım.

bu arada site bu saatlerde yavaşlıyo çok giriş oluyo heralde. ama şikayetler öneriler kısmı var oraya yazılabilir. eski forumlarda çok yer kaplıyo galiba. ama kimsede forumların silinmesini istemiyo kk da napsın. silseler epey hafifler ama işte ne şiş yansın ne kebapmıydı neydi ondan :)

haklısın sanırım eski forumlar yer kaplıyor....kızlar başka sayfaya taşınalım...apex senin sayfan vardı canım taşınsak mıCADIARZU

apex cim hosgeldıun canımm ohhh gezdın geldın ıyı ettın vallaa
esmacım senın basını agrısı gecmedımı hala ya kıyamam..sen eve gıdınce bıraz uzan kestır uyuyunca gecer ılac kullanmıyosun.

ya bunu site yetkileilerine bildirelim zor açılıyor sayfalar diye

ya bende benim pc sapıttı sanmıştım:uhm:bas Allah bas mesaj ikilendi yavvv:roflol:sana yazdım çıkmaz en son kapattım komple tekrar girdim hayda yazdığım orda iyiki saçmalamamışım:eek:neyse bende sinema izleyem dedim ama baktım düzelmiş gibi bakalım öylemi bu yazdığımı 45 dakkadan önce ekranda görürsem düzelmiş demektir:roflol::roflol::roflol:

evet kızlar ya ben de demein bi geçmişi okuyum dedim bakıyım ben yokken neler olmuş etmiş diye..epeey bi zmanımı aldı okumak..yemeğimi yetiştiremeyecktim az kalsın :)))

slm kızlar,abimin düğünü için mersine gitmiştim, ne var ne yok bakayım. yeni hamişler var mıı? umarım hepiniz iyisinizdir.

abin kendisimi evlendi canım:uhm:yoksa ne bilem çocuğun sünneti falanmı abi deyince anlamadım pek neyse düğünse Allah hayırlı geçim versin canım bir yastıkta kocatsın inşallah :nazar:hepimiz iyiyiz gün sayıyoruz:roflol:3 tane hamişimiz var:nazar::emir_bebek::nazar:senden ne var ne yok:1hug:

loveactually, dediğin tarçınlı ballı sakız formülünü derhal yarın denicem, hadi bakalım :) gerçi yumurtlama dönemim geçti ama tadını merak ettim :)

benim sayfaya geçsekte birşey değişeceğini sanmıyorum orda da aynı yoğunluk olacak ki

X