Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merhaba kizlar benim dün pozitif cikti ama ben doktora gitmicem hemen 2 hafta beklicem cünkü daha kücük ultrasyonda görünmez diye.sizce gitmelimiydim oyek sen gittinmi?ben 2 hafta gitmeyi düsünmüyorum

CANIM BEN 2 MAYIS TA ÖĞRENDİM DOKTORUM SEYAHATTE TELEFONDA 2 GÜNSONRA YENİDEN BETA HCG YAPTIR DEDİ.YAPTIRDI İKİ TEST SONUCUNU TELEFONDA DEĞERLENDİRDİ EVET ÇOK KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN 9 MAYIS'A GÜN VERDİ 8 MAYISTA YENİDEN BETA HCG YAPTIR VE TESTLERİNLE BİRLİKTE İLK MUAYENEMİZİ YAPALIM DEDİ

arkadaşlar benim tarih de 27 mayıs ekleyin lütfen

HAMİŞ OYEK 1______ Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
HAMİŞ Kayram2006____ 4 MayısSabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
NEŞELİ:))_____________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Balımnur_____________
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Kasem senin tarihi de ekledim canım.Neşelim beni okuldan çok şu yumurtlama hadisesi yoruyor.sürekli ateş ölç akıntı takibi yap kendini dinle...sıkıldım yaa.yumurtlasam da kurtulsam vallahi .ateş çok belirgin olmuyor bende o yüzden çok dikkat etmeye çalışıyorum.senin için hayırlısı olsun canım .inşallah doğumgünü hediyeni alırsın...

oyek kayram ayy ne güzell yaaaaaaaaaa allah sağlıcakla kucağınıza da almayı nasip etsin kızlarrrr
kaç gündür girememiştim nete yeni gördüm çok sevindim kızlarrrr
inşallah listemizdeki herkes aynı mutluluğu yaşar aminnnnnnnnnnnn

arkadaşlar merhaba benimde umudum bu ay inş.dün gece çok dua ettim.inşallah herkesin gönlüne göre verir yaradan.benimde ismimi eklersen sevinirim gizemx.30 mayısı beklicem bakalım.inşallah gelmez de bebiş olur.

arkadaşlar merhaba benimde umudum bu ay inş.dün gece çok dua ettim.inşallah herkesin gönlüne göre verir yaradan.benimde ismimi eklersen sevinirim gizemx.30 mayısı beklicem bakalım.inşallah gelmez de bebiş olur.

ekliyorum seni de karakız inşallah duaların dualarımız kabul olur...
eylül 13 mayıs yazıyorum ama istersen tarihi değiştiririz
.

a.s.HAMİŞ OYEK 1______ Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
a.s.HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
NEŞELİ:))_____________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_____________
Cereneren_____________

gizemcim ben listede iki tane görünüyorum canım uğrarsan eğer birini silersin ok tatlımm

sabırsız,deniz13654,benssenb kızlar haberlerinizi bekliyoruz..draje leylimley ses seda yok kızlar sizden..sonuç ne olursa olsun olumsuz da olsa adet olsak da üzülmeyeceğiz sağlık olsun yeterki sadece umudumuzu sonraki aya taşıyacağız ..değil mi kızlar?sonuçta biz elimizden geleni yapıyoruz.gerisi Allahtan....Bebişlerimiz olacaksa biz hiç uğraşmasak da olacak...İşte bu yüzden dua edelim hep birbirimize kızlar inşallah bu ay sonunda hepimiz hamiş oluruz adet olan kalmaz listemizde...

gizemcim şimdi sana bişiy sorucam saçma gelebilir ama
hani stres yapmayın kafanıza takmayın takarsanız hamile kalamazsınız falan diyolar ya
şimdi bu kafaya takmak tam olarak ne demek ben onu anlayamıyorum
şimdi biz umutlanırsak veya ya bu ay da olmazsa diye düşünürsek kafaya takmış oluyoruz doğal olarak
sen bu konuda ne düşünüyosun
yani anlayamıyorum ben şimdi ilk kez deniyorum da beklemeyecekmiyim bebeğimi beklersem olmazmı onlar bu anlama mı geliyo yani

aydınlatırsan sevinirim canımm

arkadaşlar bişay sorcam benim çok fazla olmasa da biraz kilom var bu hamileliği etkilermi 170 boyum var 76 kiloyum.ama kemiklerim iri boyumla kilom orantılı gibi duruyo.çok aşırı şişman değilim ama yinede rahatsız olduğum zamanlar oluyo.bu ay ümitliyim hamiş olmak için.bu arada çok fazla da ağır bir diyet olmasada yediklerime dikkat ediyorum.protein ağırlıklı yiyorum genelde.inşallah size bu ayın sonunda güzel haberler veiririm.2 yıllık evliyim yeni yeni deniyoruz.yani 3 aydır.inşallah güzel şeyler olur.

buarada gizemx teşekkür ederim eklediğin için beni de.inşallah o liste hep pembe hamiş yazısıyla dolar......

MERHABA CANIM
BU BENİM İKİNCİ HAMİLELİĞİM VE İLK HAMİLELİĞİMDEN KALAN KİLOLARIM VAR YEDİKLERİNE DİKKAT ETMEN ÇOK GÜZEL BAHSETTİĞİN KİLON BOYUNLA ORANTILI BU SEBEPLE HAMİLE KALMANDA SORUN ÇIKMAZ ANCAK HAMİLELİKTE ALINAN GEREKSİZ KİLOLAR ZOR VERİLİYOR DİKKATLİ BESLENMEK KİLO VERMEYİDE KOLAYLAŞTIRIYOR.UMARIM SENDEN DE HAYIRLI HABERLER ALIRIZ

kızlar bende mantar oluştu sanırım hamileliği engellermi biliyomusunuz of offffffffffffff

CANIM STRES YAPMAMALIYIIZ STRES YAPINCA VÜCUT O GEBELİĞİ İSTEMİYORMUŞUZ GİBİ ALGILIYORMUŞ ÇÜNKÜ.HAYATTA YAŞADIĞIMIZ TÜM STRESLERLE AYNI BU STRESTE.MESELA TRAFİK SIKIŞIK OLDUĞUNDA STRES OLUYORUZ DEĞİL Mİ BÖYLE VÜCUTTTA BİR GERİLME HİSSEDİYORUZ HELE Kİ OTOBÜSTE VE AYAKTAYSAN TÜM VÜCUDUN KASILIYOR KAŞLARIN ÇATILIYOR.DURDUK YERDE BAĞIRMAK FALAN İSTİYOR İNSAN.İŞTE BU STRESİ BEBİŞ İÇİN DE YAŞADIĞIMIZ ZAMAN O BEBİŞLER ANNECİK BİZİ İSTEMİYOR DİYE GELMİYOR...senağlama

gizemx listeye benide eklermisin 14mayıs.bu aradatüm hamişleri tebrik ederim ALLAH tamamını erdirsin.hamiş kalmak isteyenlerin bir anönce yüzlerinin gülmesini dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…