Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sabırsız,deniz13654,benssenb kızlar haberlerinizi bekliyoruz..draje leylimley ses seda yok kızlar sizden..sonuç ne olursa olsun olumsuz da olsa adet olsak da üzülmeyeceğiz sağlık olsun yeterki sadece umudumuzu sonraki aya taşıyacağız ..değil mi kızlar?sonuçta biz elimizden geleni yapıyoruz.gerisi Allahtan....Bebişlerimiz olacaksa biz hiç uğraşmasak da olacak...İşte bu yüzden dua edelim hep birbirimize kızlar inşallah bu ay sonunda hepimiz hamiş oluruz adet olan kalmaz listemizde...

canım bugün olmam gerekiyordu ama olmadım bir yada en fazla 2 gün daha bekleyip kan testi sonucunu olumluda olsa olumsuzda olsa bildireceğim çünkü inanıyorumki hakkımda hayırlı ise mevlam nasip edecektir değilsede hayırlı zamanda edecektir:KK66:

7 Mayista Adet Olmam Gerekiyodu Ama Olmadim Bekliyorum Test Yapicam Insallah Mayista Müjdeyi Veririm Eşime

Selam. benide ekleyin. bu ay 3. deneme olacak. 18 mayıs reglim başlaması lazım.. stres yapmayıp hatta hiç düşünmeyince daha kolay oluyomuş ama çok istediğimden aklımdan çıkmıyoki :1shok: hadi hayırlısı.. umarım hepimiz gebe tamamlarız mayısı sengözlerimebaksanab

Bu arada ben aranıza bugün katıldım. Dün siteyi keşfettim ve hemen ben de burda olmalıyım dedim. :)

benimde mayısa kaldı.dua edip beklemekten başka çaremiz yok.müjdeli haber tez zamanda gelir inşallah....

gizemcim ben 6 mayısta regli oldum artık haziran ayına kaldı umutlar liste yaparsan eklersin
cnm bütün hamişleride tebrik ederim
bu arada
rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin arkadaşlar

Kasem senin tarihi de ekledim canım.Neşelim beni okuldan çok şu yumurtlama hadisesi yoruyor.sürekli ateş ölç akıntı takibi yap kendini dinle...sıkıldım yaa.yumurtlasam da kurtulsam vallahi .ateş çok belirgin olmuyor bende o yüzden çok dikkat etmeye çalışıyorum.senin için hayırlısı olsun canım .inşallah doğumgünü hediyeni alırsın...
canım inşallah fazla beklemeden bebişine kavuşursun.
ben evlilik yıl dönümü hediyemi alamadım sonuç 3 çıktı:)) negatif yani bir dahaki aya artık

heyecan sürüyor, çok sabırsızım NEŞELİ. umarım bu ay başarırız hepimiz :)
amin canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh başarırsınız ben bu aya başaramadım ama 3 ilk defa gördüm galiba ilaçın etkisi 11mayıstaki adetimi bekliyorum artık ben:))

Bu arada ben aranıza bugün katıldım. Dün siteyi keşfettim ve hemen ben de burda olmalıyım dedim. :)
hoşgeldin canım aramızaa.s.

slm neşeli benide eklersen sevinirim listene bu arada herkese mrb.a.s

benide mayıs ayına ekleyin lütfen.umudumuz mayıs....

gizemcim ben 6 mayısta regli oldum artık haziran ayına kaldı umutlar liste yaparsan eklersin
cnm bütün hamişleride tebrik ederim
bu arada
rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin arkadaşlar

kızlar sizi 30 dk ya kadar ekleyecem şimdi çıkmam lazım inşallah umudunuz yeşerir bu ay:1hug:

HAMİŞ OYEK 1______ Mayıs:nazar:
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
a.s.HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs:nazar:
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
Marina00_______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________

HAMİŞ OYEK 1______ Mayıs:nazar:
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
a.s.HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs:nazar:
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
Marina00_______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________[/QUOTE]

SABIRSIZ CANIM BENDE HAZİRANA KALDIM ÜZÜLMEYELİM ALLAH BİZE ELBET ANNELİĞİ TATTIRACAK:)

kızlar bende mantar oluştu sanırım hamileliği engellermi biliyomusunuz of offffffffffffff
CANIM BENDEDE HEP MANTAR OLUŞUYOR AMA DOKTORLARIN DEDİĞİNE GÖRE BİŞEY OLMAZMIŞ AMA KÖTÜ BİŞEY MANTAR OLUŞUNCA ZATEN İLİŞKİ OLMUYOR ÇOCUKTA 2.PLANA KALIYOR BENCE AMA DK LARIN BİR BİLDİĞİ VARDIR GALİBACADIARZU

arkadaşlar meraba ben aranıza yeni katıldım benimde mayıs ayında hamilelik programım var benim bu pazar yumurtlama günüm herkese iyi şanslar iyi haberlerle inşallah hakkımızda hayırlısı...

:nazar::nazar:arkadaşlar meraba ben aranıza yeni katıldım benimde mayıs ayında hamilelik programım var benim bu pazar yumurtlama günüm herkese iyi şanslar iyi haberlerle inşallah hakkımızda hayırlısı...

ya beni de yazın liste uğurlu mudur nedir böyle Belki benimde olur bebişim Hamiş arkadaşlar Allah sağlıklı bir gebelik nasib etsin

arkadaşlarrr benimde listedeki ismimi pembe yaparmısınız lütfen hamişimmmmmm şükürler olsun rabbin isteyen herkese nasip etsin inşallah....

mutlu haberlerini alan arkadaşlar inşallah sağlıkla bebişlerinize kavuşursunuz. :nazar: :emir_bebek: darısı da başımıza olsun hayırlısıyla. :asigim:

mükemmel bi duygu canım ya rabbim isteyen herkese tatmayı nasip etsin.kimsenin kucağını boş bırakmasın....

deniz1634 tebrik ederim canım darısı başımıza.
doktora gitmeden önce hiç bir belirtin oldu mu hamile olduğuna dair.tekrar tebrikler canım....

X