Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

delisin kız siz hepinizŞeniz
ama sizleri çok seviyoprum valla sizin bana yaptığınız dualar ve pozitif enerjinizle hamiş yapacaksınız

kız köseoğlu elifti değil mi ben zaten hepsenden önce geliyordum laelaelaelaelae
nihan hayatım ben 37 yaşındayım

akıllı olsak senle ne işimiz varrrr:roflol::roflol:
esma canımm senin adın nedirrrr acabaaa

valla kızlar hepimiz hamiş kalalım ozamanda ay tekmeledi ay ne koysam bebişimin adını diye muhabbetler ederiz:)

buarada ben hala hastalanmadımm yarın ilk işim doktora gitmek olacak bugün arıcam doktorumu ne bu böle 13.gün.

bende kan testi bile yaptırdım yok yani bebiş falan ama düngece uykumda arada uyandıkça sanki bebişim var gibi karnımı tutuorum

git canım doktora ama bizede güzel haberi vermeyı unutma ...ilk hamiş haberini sen ver bize hadı bakalımm:sm_cool:

kızlar o kadar çok isterim ki hele kocamın bu bebiş muhabbetini hiç açmamasına rağmen sizlere güzel haberi vermeyii ay varya uçarım herhalde havayaa
ama yok be kızlar kanda çıkardı en kesin sonuç yani

kızlar o kadar çok isterim ki hele kocamın bu bebiş muhabbetini hiç açmamasına rağmen sizlere güzel haberi vermeyii ay varya uçarım herhalde havayaa
ama yok be kızlar kanda çıkardı en kesin sonuç yani

yaptırdığın yere bağlı kızım 13 gün oldu diyorsun bu normal değil ki

nazersçim benden yaşça büyüklerimle sohbet etmeyi,fikirlerini dinlemeyi çok severim ben.Seninle de iyi geçineceğimizi düşünüyorum

kesınlıkle canım anlaşıcaz tabiki umutlarımız bır burda hepimizin..gıttıgımız yollar farklı olsada yolun sonundakı istegımız hepımızın bı bebiş...allahım inşaalah kımseyı bu yolda yarıda bırakmaz ..
buarada kac yasındasın? ben 24 yuasındayım

yaptırdığın yere bağlı kızım 13 gün oldu diyorsun bu normal değil ki

poliklinikti aslında yaptırdığım bide kahverengi lekelenmeler oluyor ya onlar benimm kafamı karıştırıo:uhm: bakalım yarın sabah işe gelmeden direk doktora sorada sizlere haber etcema.s.

allahımmmmmmmmm sen büyüksüüünnnn hepimizin dualarını kabul ett güzel allahımmmmm

valla kızlar hepimiz hamiş kalalım ozamanda ay tekmeledi ay ne koysam bebişimin adını diye muhabbetler ederiz:)

ya arkadaşlar kuzenim benim dr. olduğu hastanede çalışıyor bir olay anlattı geçen hafta benim dr.hastası doğuma gelmiş çok kanaması varmış bebek doğmuş ama kadının kanamasını durduramamışlar benim dr.da ben hallederim diye fakülteye sevk etmemiş ve kadın ölmüş bebek yaşıyo hastanede olay çıkmış tabii ama en çok üzüldüğüm bebeğin anneannesi bebeği kucağına almış geberesice sen olmasan kızım ölmeyecekdi demiş minnacık bir bebek dünyadan haberi yok o istermi annesiz olmayı ama artık annesi yok allahım bizlere sağlık versin önceki bebeğimizi kendimiz büyütelim kimselere bırakmayalım eşim der bana esma önce senin sağlığın sen olmazsan bebeği ne yapayım ben diye (kafama takıp ağladıkca) gerçekden öyle arkadaşlar

kesınlıkle Canım Anlaşıcaz Tabiki Umutlarımız Bır Burda Hepimizin..gıttıgımız Yollar Farklı Olsada Yolun Sonundakı Istegımız Hepımızın Bı Bebiş...allahım Inşaalah Kımseyı Bu Yolda Yarıda Bırakmaz ..
Buarada Kac Yasındasın? Ben 24 Yuasındayım

Ben 27 Yaşindayim Canim

poliklinikti aslında yaptırdığım bide kahverengi lekelenmeler oluyor ya onlar benimm kafamı karıştırıo:uhm: bakalım yarın sabah işe gelmeden direk doktora sorada sizlere haber etcema.s.

sıkıyorsa haber verme:eek:klava: başına gelecekleri düşünürsün artık:roflol:
hadi hayatım inşallah hayırlı haberler alırız da seviniriz:sm_cool::sm_cool:

X