Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Merhaba arkadaşlar.Ben siteye dün üye oldum27 yaşındayım.İnşallah çok güzel şeyler paylaşırız hep beraber.Bizim de eşimle 4 yıldız evliyiz. 3 yıldır da çocuğumuz olmuyor:KK43: 2 kez aşılama yaptırdık,tutmadı.Dün akşamdan beri keçiboynuzu kürünü yapıyoruz,başladık bakalım hayırlısıyla.İnşallah bir faydası olur.Malesef ben de bu ay yine hastalandımfisfisfis

canım hoş geldi aramızaa.s. inş. keçi boynuzu işe yarar

canım korkma tutmuştur sen pek iştahlıydınnnnn :sm_cool: :sm_cool: sende haziran annesi olacaksın öyle ümid ediyorum

ya ne bileyim pek umutlu değilim nedense bugün pek karamsarım ya neden bilmiyorum herhalde eşim gitti diye:çok üzgünüm:
allah büyük ya ....

Teşekkür ederim apexnasip arkadaşım :sm_cool: İnşallah hepimizin duası kabul olur

ya ne bileyim pek umutlu değilim nedense bugün pek karamsarım ya neden bilmiyorum herhalde eşim gitti diye:çok üzgünüm:
allah büyük ya ....

amanda eşinide nasıl severmiş
karamsarlık yokdu ahni apexxxx kızacammmmm :eek:klava::eek:klava:

Nilhancım üzülme ne olur.Ben 3 senedir o kadar uğraştım ki artık üzülmenin,kendimizi yıpratmanın da gereksizliğini öğrendim:1rolleyes:Herşeyin bir hayırlı zamanı var,elbet bir gün o da gelecek.Ama buna önce kendin inanmalısın tamam mı:1hug:

ya arkadaşın 4 aylık bebeği var o da 1.5 yıl bekledi hamile kalmak için....şimdi çok tatlı bi kızı var daha 4 aylık ama nasıl güzel resmen bebek sevmeyi özlemişiz . bi görseniz ya içime sokasım geliyo...bu sabah adet olunca çok moralim bozuldu,sanki dokunsan ağlıycam .Ama sonra Rabbim e şkürler ettim Allah sağlıkı uzun ömürler asip etsin inşallah,bi kızım var....biz 2. yi istiyoruz..1.5 yıl oldu ama işte henüz bi şi yok...Kızlar inanın dua ederken sizlere de dua ediyorum geçen camide namaz kıldık arkadaşla size de dua ettim .....sizlern sanırım ilk olucak Rabbim inşallah tez zamand hayırlısıyla versin kızlar ,bunu tüm kalbimle diliyorum......

ya arkadaşın 4 aylık bebeği var o da 1.5 yıl bekledi hamile kalmak için....şimdi çok tatlı bi kızı var daha 4 aylık ama nasıl güzel resmen bebek sevmeyi özlemişiz . bi görseniz ya içime sokasım geliyo...bu sabah adet olunca çok moralim bozuldu,sanki dokunsan ağlıycam .Ama sonra Rabbim e şkürler ettim Allah sağlıkı uzun ömürler asip etsin inşallah,bi kızım var....biz 2. yi istiyoruz..1.5 yıl oldu ama işte henüz bi şi yok...Kızlar inanın dua ederken sizlere de dua ediyorum geçen camide namaz kıldık arkadaşla size de dua ettim .....sizlern sanırım ilk olucak Rabbim inşallah tez zamand hayırlısıyla versin kızlar ,bunu tüm kalbimle diliyorum......

hayatım allah hepimizi sınıyor bak ben 23 haftalık bebeğimi kaybettim erken doğumla şimdi dünyada olsaydı 16 aylık olacaktı allah oğluma uzun ömür versin elnet birgün bize verecektir
bebiş

arkadaşlar,sizlerin yaşları da küçük yanlış hatırlamıyorsam....şansınız daha çok ...bi de Rabbim inşallah sizlere bebeklerinizi hayırlısıyla verir inşallah,sakın 2.leri yapmak için benim gibi çok beklemeyin.bu size beni abla olarak kabul ederseiz bir abla tavsiyesi

arkadaşlar,sizlerin yaşları da küçük yanlış hatırlamıyorsam....şansınız daha çok ...bi de Rabbim inşallah sizlere bebeklerinizi hayırlısıyla verir inşallah,sakın 2.leri yapmak için benim gibi çok beklemeyin.bu size beni abla olarak kabul ederseiz bir abla tavsiyesi

nihancım kaç yaşındasın? ne kadar bekledin 2.si için

hayatım allah hepimizi sınıyor bak ben 23 haftalık bebeğimi kaybettim erken doğumla şimdi dünyada olsaydı 16 aylık olacaktı allah oğluma uzun ömür versin elnet birgün bize verecektir
bebiş

apexcim canım benim çok üzüldüm...ben de 2006 da 8 haftalık düşük yaptım. senin acını tazelemek istemem ama ne kadar oldu bi de yaşın kaç?

nihancım kaç yaşındasın? ne kadar bekledin 2.si için

arkadaşım aynı anda aynı soruları sormuşuz ya hakkaten ben buranın çok tılsımlı biyer olduğunu düşünüyorum ..Ben 35 yaşındayım canım kızım 8 yaşına yeni girdi....2006 a düşük yaptım,3 ay dr. korunmamızı söyledi,2007 Ocak ayında korunmayı nıraktıkişte 1.5 yıl oldu hemen hemen ya senin durumun nedir canım ?

X