Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

öğlen gidersin anneciğine nasipcimm dur azcık. istanbul anadolu yakasında iseniz medipoldeki doktorları tavsiye edebilirim

kızlar bu kan grubumuzun altında çıkan turuncu ve yeşil çizikler ne ben merak ettim

ay buldum site etkinliği falanmış kabul etmez miyim canım ama nasıl:)))

ya arkadaşlar kuzenim benim dr. olduğu hastanede çalışıyor bir olay anlattı geçen hafta benim dr.hastası doğuma gelmiş çok kanaması varmış bebek doğmuş ama kadının kanamasını durduramamışlar benim dr.da ben hallederim diye fakülteye sevk etmemiş ve kadın ölmüş bebek yaşıyo hastanede olay çıkmış tabii ama en çok üzüldüğüm bebeğin anneannesi bebeği kucağına almış geberesice sen olmasan kızım ölmeyecekdi demiş minnacık bir bebek dünyadan haberi yok o istermi annesiz olmayı ama artık annesi yok allahım bizlere sağlık versin önceki bebeğimizi kendimiz büyütelim kimselere bırakmayalım eşim der bana esma önce senin sağlığın sen olmazsan bebeği ne yapayım ben diye (kafama takıp ağladıkca) gerçekden öyle arkadaşlar

ya çok üzüldüm eköseoğlusenağlamabebişin ne günahı var doğuma kadar ananesi onu sabırsızlıkla beklemedimi hayaller kurmadımı torunu için şimdi bu yaptığı ne kızından emanet artık o daha çok sarılması lazım torununa mevlam yazmışsa kaderi kim değiştirebilirki vadesi dolduysa evde de ölebilirdi ama sebep olan önemli doktorun ihmali varsa değiştir tabi Allah hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ne bizi onlardan ne onları bizden ayırmasın inşallah:nazar::emir_bebek::nazar:

ya çok üzüldüm eköseoğlusenağlamabebişin ne günahı var doğuma kadar ananesi onu sabırsızlıkla beklemedimi hayaller kurmadımı torunu için şimdi bu yaptığı ne kızından emanet artık o daha çok sarılması lazım torununa mevlam yazmışsa kaderi kim değiştirebilirki vadesi dolduysa evde de ölebilirdi ama sebep olan önemli doktorun ihmali varsa değiştir tabi Allah hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ne bizi onlardan ne onları bizden ayırmasın inşallah:nazar::emir_bebek::nazar:

amiiiiiin canımmmm beniiim inş.

X