Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

merhaba bayanlar bugün ruhsal açıdan çökünt
deyim.kızlar benim batım 23 aralıktı adet olmadım hiç belirtim de yoktu ki normalde benim bir hafta öncesi göğüslerim şişer ve sancılarım olur..fakat bu ay onlar hiç yaşanmadı.umutlandıkça umutlandım ve test yapmamakta hala kararlıyım.şimdi her sabah ateşimi ölçerim ve atelim başlarda 36,4 tü sonra 36,6 ve en son 36,7 oldu ve sabit kaldı.fakat bu sbah hiç huyum değildir sabah 7 de uyandım bilmediğim bir huzursuzluğum vardı.miğdem ağrıyor gibi.hafif bulanıyor gibi ama çözemedim miğdemde bişler oluyor ama ne?tarif edemediğim bir hisle erkenden uyandım ve işe gidiş saatimi bekledim.fakat sürrekli dünden beride ıslaklıklarım oluyor hastalandım sanıyorum.şükür gelen giden olmadı daha.bugün göğüsşerimde ağrı başladı ve karnımda bzaen sancı giriyor.çok moralim bozuldu sabah ateşimde 36,4 e düşmüştü.kızlar şimdi ben adet mi olucam yaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:

cnm ateşim benimde düşükkkk çok güvenme ateşe bence test yap sennnn

canım yaa inşallh öyledir moral bulmak için geldim buraya.inan kimslere söyleyemiyorum geciktim diye.yine hüsran yaşamamak için.bir yıldır bukadar gecikmem olmamıştı.ilk defa oluyor.ve çok ümitlendim.normalden farklıydı bazı şeyler.amar yine hüsran olacak diye çok korkuyorum.kılzar hamiş olsamda bu hafif sancıların olması normalmidri.adet olacakmışım hissim bugün başladı hafif hafif.test yapıp kesin net negatifi görmekten çok korkuyorum.o yüzden bu çarşambaya kadar yapmayacağım dedim ve hiç yapasım yok:KK52::KK52:

canım yaa inşallh öyledir moral bulmak için geldim buraya.inan kimslere söyleyemiyorum geciktim diye.yine hüsran yaşamamak için.bir yıldır bukadar gecikmem olmamıştı.ilk defa oluyor.ve çok ümitlendim.normalden farklıydı bazı şeyler.amar yine hüsran olacak diye çok korkuyorum.kılzar hamiş olsamda bu hafif sancıların olması normalmidri.adet olacakmışım hissim bugün başladı hafif hafif.test yapıp kesin net negatifi görmekten çok korkuyorum.o yüzden bu çarşambaya kadar yapmayacağım dedim ve hiç yapasım yok:KK52::KK52:

çarşamba yap amaaaaa ben olsam şimdi yapardım :)benim batım yarın belki yarın sabah yaparım:)

yaa ne bileyim negatifi görmekten kaçıyor insan bi yerden sonra..bu ay eğer regli olursam klomene başlayacağım tabi hormon testlerim yapılacak ilk önce...:KK50:

yaa ne bileyim negatifi görmekten kaçıyor insan bi yerden sonra..bu ay eğer regli olursam klomene başlayacağım tabi hormon testlerim yapılacak ilk önce...:KK50:

dur daha adet olmadan plan yapma:)belki bebiş geliodur:)ama test yap artık negatifse en azından adetini beklersin...çarşamba kesin yap:)

günaydın canlarım :KK16::KK16::KK16:
haftasonu ev işleri vardı yine, 1 ay oldu taşınalı ama sadece h.sonları evde olduğumuzdan işleri bir türlü bitiremedik :)
akşamki dedikodularınıza katılıyorum sevgili minikgelin ve famusay ablacım :KK1::KK1: benim eşim de sizinkilerle kanka :KK1::KK1: ne fettanlıklar yaparım, süslenir püslenir yanaşırım yanına ama ı-ıh tık yok :KK1::KK1: dengesiz bi de benim ki, bazen iki gün üstüste bazen 7-8 günde bir :KK17::KK17: famusay ablacım, kardeşin haklı, benim eşimin serbest testosteronu düşük mesela... neyse işte gönül sevdi bi kere naapalım, katlanıcam :KK1::KK1:
biz henüz sadece 1 kere çalışma yaptık bu ay, 31 aralık 1 ocak gibi yumurtluyorum. yılbaşı kutlamalarından vakit ve hal kalırsa, birşeyler yaparız artık :KK76::KK76::KK76:
çarşamba günü doktora gidicem, kontrole, rutin muayeneye. ve bebek düşündüğümüzü söylicam, belki folik asit falan verir.
ve bu arara, BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM :21::21::21::21::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
27. yaşı da bitirdim, hoşgeldin 28 :KK16::KK16:

renkdaşımmm hemşehrim arkadaşımmm
doğum günün kutlu olsun..
Sağlık mutluluk huzuur dolu sarı lacili yıllr diliiyorum sana.
Rabbim gönlünden geçenleri nasip etsin sana..
mutlu yıllar
:119:

eğer olmassam yapıcam canım.ama çok duygusal değişiklik yaşadım bugün.sabahtan beri ağlıyorum.yeniyılda bebiş ahberi vercektim tüm planlarımı yaptım tam yeniyılın ilk dakklarında söyleyectim.annmleri arayıp süpriz yapıcaktım.bakalım.çarşamba smear testimi almaya gideceğim belki kan verriim direk.inşllh minikgelin seninde göbüşte vardır bebiş:KK49:

doğum günün kutlu olsun canım.Allah saglıklı ,mutlu, huzurlu bir ömür, sevdiceklerinle yaşamanı ,yaşlanmanı nasip etsin.yeni yaşın hayırlı olsun bebiş getirsin :)

:119::119::KK71:feda cnm nice senelere yaştaşız bende şubatta 28 olcam:)inş herşey gönlünce olur:)

iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim arkadaşlar :21::21::21:
2012den güzel beklentilerim var :KK49::KK49:

eğer olmassam yapıcam canım.ama çok duygusal değişiklik yaşadım bugün.sabahtan beri ağlıyorum.yeniyılda bebiş ahberi vercektim tüm planlarımı yaptım tam yeniyılın ilk dakklarında söyleyectim.annmleri arayıp süpriz yapıcaktım.bakalım.çarşamba smear testimi almaya gideceğim belki kan verriim direk.inşllh minikgelin seninde göbüşte vardır bebiş:KK49:

oo kan testi yaptır ozamannnnn gidiyorsan hastaheneye.. aglama kıs daha dur :)inş yıllbşında bebiş haberi vercen bendeeee öle yapcam inş nasip olursa...göbüşe bebiş lazım demi ama:):119:

inşllh rabbim yüzümüzü güldürür..
tüm bebiş isteyenlere sağlıklı hayırlı evaltlar nasip eder.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
moralimi bozmamam lasım.bebişm varsa üzülmesin pıhtım:KK1:

Günaydın kizlar ateş tablomyine düştü ama dün gelen kanlı akıntıdan dolayı umutluyum göğüs ucumu elleyemiyorum o derece ağrıyor yatın sabah test yapsammi diyorum :)karnım ağrıyor sızlıyor arada sag kasığımda batma oluyor eğer hamış olursam ateş tablosu doğru dilemiyor diycem:KK66:tsemai neredesin sen cnmbnm :)nesli bacim sende durumlar nsl :) famusay bacim günaydın:)ecntrk bacim sen eğer hamileysen ki oylesin:)herkese umut olcaksin ins:)

bacım BAT tan 1 hafta öce belim ağrımaya başladı.....otururken daha çok hissediyorum bel ağrısını...
kasıklarım karnımın alt kısmında bişiler oluyor......
akıntım var hisstediyorum hatta aktığını içimden bişeylerin çıktığını fark ediyorum...
ama iç çamaşırım kuru.....
bide geöen hafta nezle olmuştum sonunda öksürükte başlamıştı...hafta sonunda itibaren üst üste öksürünce midem bulanıyor öğürmeye başlıyorum...
göğüsüm dokununca acıyor..hafta sonu başladı acımaya....
bende son durumlar böle bacım...
inşallah hayırlısı olur...
inşallah bebeğimi kaybettiğim gün yine bebek haberi alırım....tek umudum bu....

Mericdemir cnm dua et bizlere herkes hamış olsun Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun:)nesli cnm malesef ayın 16 sindan sonra hic hamış haberi yok ins alırız ben dün kanlı akıntı geldi ama kan derken akıntı icinde iki uç tane damar kıl seklinde kan bı kac tanede nokta kan vardi herkes yerleşme kanaması diyor bakalım heycanlandim famusayin kardesi doktor oda öyle demiş hamış olursam dileyin benden ne dilerseniz:)Sen nslsin iyimisin:)

canım dualarım seninle....
namaz kılarken arada sanada topikteki herkese de dua ediyorum...

günaydın canlarım :KK16::KK16::KK16:
haftasonu ev işleri vardı yine, 1 ay oldu taşınalı ama sadece h.sonları evde olduğumuzdan işleri bir türlü bitiremedik :)
akşamki dedikodularınıza katılıyorum sevgili minikgelin ve famusay ablacım :KK1::KK1: benim eşim de sizinkilerle kanka :KK1::KK1: ne fettanlıklar yaparım, süslenir püslenir yanaşırım yanına ama ı-ıh tık yok :KK1::KK1: dengesiz bi de benim ki, bazen iki gün üstüste bazen 7-8 günde bir :KK17::KK17: famusay ablacım, kardeşin haklı, benim eşimin serbest testosteronu düşük mesela... neyse işte gönül sevdi bi kere naapalım, katlanıcam :KK1::KK1:
biz henüz sadece 1 kere çalışma yaptık bu ay, 31 aralık 1 ocak gibi yumurtluyorum. yılbaşı kutlamalarından vakit ve hal kalırsa, birşeyler yaparız artık :KK76::KK76::KK76:
çarşamba günü doktora gidicem, kontrole, rutin muayeneye. ve bebek düşündüğümüzü söylicam, belki folik asit falan verir.
ve bu arara, BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM :21::21::21::21::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
27. yaşı da bitirdim, hoşgeldin 28 :KK16::KK16:

canım doğum günün kutlun olsun....
inşallah Rabbim yeni yaşında tüm güzellikleri nasip eder sana...
herşey gönlünce olsun.....

merhaba bayanlar bugün ruhsal açıdan çökünt
deyim.kızlar benim batım 23 aralıktı adet olmadım hiç belirtim de yoktu ki normalde benim bir hafta öncesi göğüslerim şişer ve sancılarım olur..fakat bu ay onlar hiç yaşanmadı.umutlandıkça umutlandım ve test yapmamakta hala kararlıyım.şimdi her sabah ateşimi ölçerim ve atelim başlarda 36,4 tü sonra 36,6 ve en son 36,7 oldu ve sabit kaldı.fakat bu sbah hiç huyum değildir sabah 7 de uyandım bilmediğim bir huzursuzluğum vardı.miğdem ağrıyor gibi.hafif bulanıyor gibi ama çözemedim miğdemde bişler oluyor ama ne?tarif edemediğim bir hisle erkenden uyandım ve işe gidiş saatimi bekledim.fakat sürrekli dünden beride ıslaklıklarım oluyor hastalandım sanıyorum.şükür gelen giden olmadı daha.bugün göğüsşerimde ağrı başladı ve karnımda bzaen sancı giriyor.çok moralim bozuldu sabah ateşimde 36,4 e düşmüştü.kızlar şimdi ben adet mi olucam yaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:

hadi hayırlısı inşallah hamişsindir......

X