Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

:):):) kısmet bacım kısmett:) ben kısa boylluyum ama yüzüm güzeldir allah içinnn:) kendini begemek gibi oluyor amaaa güzleim neyapammm:) kocam kımet bimiyo valla.. işyerindeee erkekler daha çok varr hepsi muhabbet etmek için sıraya giriyo resmen ama ben suratsızım odaya birileri girince bakmkıyorum bile işi olan soru sorar cvplarım giderler.. ben işe ilk başladıgımda çok güzel bi mimar gelmiş diyeee laf söz olmuşş her elen evlimiyim d iye parmagıma bakıyodu ben altın hiç sevmem ama ilk işe başadıgımda kırolar gibi altın bilezik takmak zorunda kaldım milet evli oldugumu anlasın diye.. kısacası elimizi sallasak elliside gel görki bunu kocalarımıza anlatsak:)

geçtiğimiz sene çalıştığım ilçede 19 mayıs prograamını şehir stadında ben sunmuştum,ilçenin kaymakamı okul müdürümü bulup adımı soyadımı memleketimi falan sormuş:))müdür anlayınca kaymakamın niyetini"hoca hanım karslı ama eşi samsunlu" demiş:))))))müdür bey bana anlatırken diyor ki"bi bozuldu kii anlatamam".yok bacım ne kendini beğenmişliği yaaaa:)burada kendimiz övüp de satlığa mı çıkaracağız töbe haşa.üzerinde durduğumuz konu önemli.evet kocalarımız kıymetimizi bilmiyor.biliyor musun bir evladım olmasaydı belki boşanırdım evet yanlış duymadın sırf bu sbepten boşanabilirdim.

yok bacım benimki haftada 1-2 yapar.. hafta sonları olur oda... cuma cumtesi bizim milli günlerimiz:) yani aya vurursak bu hesabı 6-8 arası olur.. sneinkide çok az hatta hiç yok anam ben bnimkine az diyorum şükredeyim en iyisi:)

10gun olacak nerdeyse hala tık yok bizdeee:KK1:

geçtiğimiz sene çalıştığım ilçede 19 mayıs prograamını şehir stadında ben sunmuştum,ilçenin kaymakamı okul müdürümü bulup adımı soyadımı memleketimi falan sormuş:))müdür anlayınca kaymakamın niyetini"hoca hanım karslı ama eşi samsunlu" demiş:))))))müdür bey bana anlatırken diyor ki"bi bozuldu kii anlatamam".yok bacım ne kendini beğenmişliği yaaaa:)burada kendimiz övüp de satlığa mı çıkaracağız töbe haşa.üzerinde durduğumuz konu önemli.evet kocalarımız kıymetimizi bilmiyor.biliyor musun bir evladım olmasaydı belki boşanırdım evet yanlış duymadın sırf bu sbepten boşanabilirdim.

ozaman yol yakınken ben gidem boşayam:):):):
töbe tbe ilk göz agrım valla arada uyuzluk yapar ama onsuz duramam ben:) kardeş kardeş yatsakta razıyım yani:)
hani çirkin falan olsakta canlr çekmese bizi anlycamda güzelizde ama yine canları çekmiyo demek::) boşuna dememişler rabbim çirkin şansı versin diye:)benim bi aradşım var kıza çirkin demek istemiyorum ama güzel deilll.. neysee kocası her hafta sonu yastıgının yanına gül koyar öprek uyandırır ve kahvaltısını hazırlar.. aynı sene evlendikkk adam hala aynı.. şans valla bacımmm sans:)

Kiiiiizzbacimmmmmmmm bende KARSLİYim:KK1:

yok bacım benimki haftada 1-2 yapar.. hafta sonları olur oda... cuma cumtesi bizim milli günlerimiz:) yani aya vurursak bu hesabı 6-8 arası olur.. sneinkide çok az hatta hiç yok anam ben bnimkine az diyorum şükredeyim en iyisi:)

inan her ay çıldıracak gibi oluyorum,ya bir erkek nasıl olur da hiç arzulamaz hiç mi istemez canı yaaaa aklım almıyor vallaha

kızlar ben gidem yatam:) famusay bacım heycanla uyuycam bugun kaç zamandır moralim bozuk yatıyodummm bugun heycanla uyuycammmmmmm:)
kıslarrr bebiş olsunda kocalarla ayda bir yapak bşy olmas:)

inan her ay çıldıracak gibi oluyorum,ya bir erkek nasıl olur da hiç arzulamaz hiç mi istemez canı yaaaa aklım almıyor vallaha
bende cozemedimm su erkekleri

kızlar ben gidem yatam:) famusay bacım heycanla uyuycam bugun kaç zamandır moralim bozuk yatıyodummm bugun heycanla uyuycammmmmmm:)
kıslarrr bebiş olsunda kocalarla ayda bir yapak bşy olmas:)

Hadi iyi geceler opuldun

anladım canım..
tatlım be 2 sene 2 aylık evliyim..
aslında benim tam olarak 2 ay denemey başlayalı..
2 ay öncesşnde adet düzenim değişti birden.
önce 9 gün gecikti sonra 10 gn erken geldi.
tabi stres ve sıkıntıdandı bu.kuzenimi kaybettim çünkü o ay.
işteböle gittik doktora zaten artıkda düşünüyorduk. tahlil istedi doktor
hormonum bitanesi yüksek çıktı. doktorumda zamanlama çok iyi dedi..
yumurttalıklarda da tembellik varmılş benim. o yüzden ilacı hemen başladık..
yani erken teşhis erken tedavi olayı..

Hımm çok başlardaymışsınız canım siz erken başlamışsınız tedaviye....Ama önemli olan sonuç tabi...bebiş olsun da hayırlısıyla. Allah kimseyi de fazla bekletmesin..

ay allah razı olsun bebegim sorsan çok sevinrimmm ben acaba iki kez ilişki oldu ondanmı böle oldu diyorum :KK43:
cnm buzzer aynı enerji içecegii ineternetten arat çıkar.. heryerde var büfelerde oluyor genelde.. 7.5 tl tadı igrenç ötesi bide bikerede içmiyceksin yudum yudum yaırm saatte bitirmen laızm yoksa baş agrısı yapıyor.. tadı çöp suyu gibi diyo eşim nsl oluyor daha bilmemde çok kötüymüş.. dün meyve suyu ile karıştırdıp içti yinede berbatmış tadı.. gizli içiremessin yanii.. sen hani dedin ya eşim anlarsa içmez diye ondan demedim.. benim eşim bile isteyrek içmesine ragmen zorla içiyor:)

minikgelincimmmmm iyi hoş da bu içeceklerden sakın sen içmeeee...Zaten dikkat edersen üzerinde de yazar.Hamileler için sakıncalıdır enerji içecekleri...hamile olabilirsin ilk dönemler önemliii.Dikkat et kendine ne olur ne olmaz...:emir_bebek:

hayatınızda karşınıza çıkabilecek en ilginç vakayı size tanıtmak istiyorum o da BENNN!... cuma günü kan testi negatif çıktı bu 1., doktora gittim (aslında vajinal ultrason çekmedi ama) pek güvenemesemde ayın 12'si yani 16. günümde yumurtlama olmuş dedi bu 2., adet sancılarım var bu 3. ve tablom aşağıda :))) yüksek ateşle adet olan tek benim herhalde. bugün adet günüm ve çoktan olmam lazımdı

38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

famusay canım ya sana bişey sormam lazım msjı okuduğunda bana özelden yazarmısın

Günaydın canlaaaarrr :KK71:

dün o kadar netin başında vakit geçirdim kimsecikler yoktu :KK50: ben gittikten sonra gelmiş millet ooooo tatlı tatlı dedikodulaar edilmiş üzüldüm şimdi kaçırdığım için :106:

hayatınızda karşınıza çıkabilecek en ilginç vakayı size tanıtmak istiyorum o da BENNN!... cuma günü kan testi negatif çıktı bu 1., doktora gittim (aslında vajinal ultrason çekmedi ama) pek güvenemesemde ayın 12'si yani 16. günümde yumurtlama olmuş dedi bu 2., adet sancılarım var bu 3. ve tablom aşağıda :))) yüksek ateşle adet olan tek benim herhalde. bugün adet günüm ve çoktan olmam lazımdı

bu olay dahada ilginç bir hal alsa ve sen adet olmasan kırmızıyı görmedikçe umut vardır hep :KK34:hayırlısı olur inşallah

belki de hamilesindir canım inşallah öyledir:KK16:

listeye şöle bi baktımda aralık 16 ya kdr negüzel hamiş haberleri aldık.. ama aralık 16 sından sonra bşy yokk:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

evet canım benimde dikkatimi çekti...
16 aralıkta sonra hi hamiş haberi almamışız....
inşallah 31 aralıka kadar bir sürü güzel haberler alırız..
ve 2012 yılına mutlu gireriz...

bacımmmmmm baksana sne tecrubelisin..
dün eşimle çarşıdan gelirken buzzer enerji içecegi aldık erkekte cinselligi arttırıyro heryerde satılıyor ucuz bşy neyse aldık hafta sonu keyif yaparız diye..haftada bir ilişkiye giren eşim oldumuu makina:) adamı durduramadım:) neyse iki kez ilişki oldu akşam.. 3. de olcaktı uyudum daha dayanamadım:) sabah kahvalt falan yaptık tuvalete gittim peçeteyle silerken şeffaf akıntı içindeee ince kıl damarları gibi kan vardı bide bi kaç tane kan nokta noktaydı.. şimdi bu neeee ilk kez gördüm böle bşyy yerleşme kanaması diyorlar amaaa ateşim düşük.. anlamadım gittii.. gögüs ucum acaip agrıyor sanki uyuşmuşlar gibi off adete son 1gün yarını saymassak.. ama ben 3-5 gün gecikirim adette.. bugun o kanı görünce çok umutlandımmmmmm

vallah benimde almam lazım.....
bizim herifte haftada bir 10 günde bir bazen 15 günde bir bile oluyor....
benim koli koli almam lazım özelliklede ovulasyon zamanında.....:KK34:

canım günaydın..........
kırmızıları görmeden umudunu yitirme......
size bunu yazmaktan parmaklarımda tüy bitti......:emir_bebek:

X