Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hoşgeldin canım.

sende hoşgeldin canım :KK70: :KK70: :KK70:

günaydınnn sende hoşgeldinn.amann bende bu erkekleri anlamadım gitti ne var yani nedir oramı buramı acıp göstermedikten sonra millete.uyuz oluyorum ya erkeğin karısmasına.sanki biz ne giyceğimizi nasıl giyinceğimizi bilmioruz.bu yasıma kadar sana göre giyindim yaa.. coştum yine :KK70: :KK70:

hadi hayırlısı olsun inş. canım benim.inş. ocak güzellilklerini getirir sana ..

teşekkürler tatlım.. 2012 hepimize mutluluk getirir inşallah yeni bir yıl yeni bir hayat olur umarım :KK16:

Son düzenleme:

ALLAH ALLAH ATEŞ TABLON YÜKSELİYOR GÜZLE GİDİYOR hani kan testi yaptırmasan hamilesin diycem yani o derece..

beni tablo intihar ediyor malesef düşüşlerde.. adetim gelcekkkk hi bi belirtimde yokkk tek ilginç belirti gögüs ucum ve gögsüm acaip agrıyorrr başkada n akıntı ne kasık nede karın agrısı hiç bşy yok..bu ayda olmadıı benimde canım hiç bşy yapmak istemiyor ne ateş ölçmek ne ovulasyon testi yapmak nede hayıt falan içmek niyeyseee boşvermek istiyorum

famusaycım çok üzüldüm benimkide geldi geldi diyorum önceden lekelenmem başlıyor ya o başladı normalde 23ünde adet olmam gerekiyordu yani bugün ama ovulasyon günüme görede 29unda benimki bugün beni bekletmedi leke pembe lekem geldi çok üzüldüm bu ayda gitti sanırım artık ocak topiğinede gelmem belki sizi görmek için arada bir takılabilirim ama beklemek istemiyorum çok sıkıldım minikgelincim o yorgunlugu bu günlerde görmen isabet olmuş enazından kırmızılar gelirse bi teselli gerekcen olur canım hakkımızdan hayırlısı ne diyim:KK43:(

üzülme gülüm nasipten öte köy yok

kızlar merhaba. iyi bir günmü yoksa kötümü bilemedim. kafam dağınık ben dağınığım. yükselen ateşim vardı ama bel ağrılarıma dayanamadım. ilaç içmem lazımdı o yüzden kan tahliline gittim. sonuç negatif çıktı. Rabbime karşı gelemem o herşeyin iyisini bilir. hakkımda hayırlısı buymuş demekten başka yol mu var? kendimi bitkin hissediyorum yatıcam biraz kalkınca gelirim

canın sağolsun gençsin bi düzine çocuğun olur inş.:))

famusay canım yanlış hatırlamıyorsam sen klomen kullanmıştın değilmi.
şimdi bişe sorcaam sanaa bende kullanıyorumda
bu gün 3. içtm. dün akşam ilacı içtikten 2 saat sonra kasıklarıma bi ağrı girdi.
hafif hafif de oluyo ara sıra sende de varmıydı böle bi ağrı:18:

ALLAH ALLAH ATEŞ TABLON YÜKSELİYOR GÜZLE GİDİYOR hani kan testi yaptırmasan hamilesin diycem yani o derece..

beni tablo intihar ediyor malesef düşüşlerde.. adetim gelcekkkk hi bi belirtimde yokkk tek ilginç belirti gögüs ucum ve gögsüm acaip agrıyorrr başkada n akıntı ne kasık nede karın agrısı hiç bşy yok..bu ayda olmadıı benimde canım hiç bşy yapmak istemiyor ne ateş ölçmek ne ovulasyon testi yapmak nede hayıt falan içmek niyeyseee boşvermek istiyorum
valla canım bende anlamadım belki yarın düşer

:KK20::KK20::KK20::KK20: boşvermek yok izin vermiyorum:KK15:

ateş tablona da baktım umudum var benim..yarın yükselebilir...oldu ya yükselmedi ve geldi kırmızıların yinede boşvermek yok:KK19:

eşine spermiyogram yaptırın ama minikgelin eğerki bu ay adetin gelirse emi...

ateş tablona da baktım umudum var benim..yarın yükselebilir...oldu ya yükselmedi ve geldi kırmızıların yinede boşvermek yok:KK19:

aysunayy birde benim tabloya baksana dün kan testide yaptırdım negatifti :))))

cnm bu 5. ayım ya 7 . ayda gidelim doktora dedik..s en şimdimi gidin diyrosun nslyapcaklar o testi ... benim kocam erken der kesin..

famusay canım yanlış hatırlamıyorsam sen klomen kullanmıştın değilmi.
şimdi bişe sorcaam sanaa bende kullanıyorumda
bu gün 3. içtm. dün akşam ilacı içtikten 2 saat sonra kasıklarıma bi ağrı girdi.
hafif hafif de oluyo ara sıra sende de varmıydı böle bi ağrı:18:

geç gördüm kusura bakma canım evet bende de oldu o zaman doktorumu aradım o da bu çok iyi ibşey demek ki yumurtaların büyüyor ağrı olmazsa endişelen dedi.gözünaydın yumuşların büyüyor:))))))

canım ateşin yükseliyor ama kan testin bebek yok diyor..tuhaf..ikisi birbirini desteklemiyo..
tablon hamiş tablosu gibi...

ama ateş tabloları da insanı yanıltabiliyo bazen İNŞALLAH kan testini erken yaptırdığın için o kadar düşük çıkmıştır diyorum..

dur bakalım bata kadar ölçmeye devam sende son kritik günlere girmişsin bundan sonrası önemli:KK34:

geç gördüm kusura bakma canım evet bende de oldu o zaman doktorumu aradım o da bu çok iyi ibşey demek ki yumurtaların büyüyor ağrı olmazsa endişelen dedi.gözünaydın yumuşların büyüyor:))))))

Allah gönlünün muradını versin arkadaşım.. Nasıl içimi rahatlattın biliyor musun..
yumurtalıklar bira tembelmiş de benim onlara biraz ödev verdi doktorum.. çok sağol canım ya..

X