Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bnce de minikgelin hamile,çok belirtisi var hadi hayırlısı:KK49: valla bn de bi ümitleniyorum bi diyorum ki yok bu daha ilk ay amaaan ne biliyim karma karışığım valla:KK43: bat yarın eğer olmazsam p.tesi yaptırıyım diyorum,çünkü bnm oturduğum yerde yakın hastane yok,devlet hasatnesi var uzakta kalıyo,tek başıma gidemem,otobüs durağı çok uzak,p.tesi ablamla buluşcam onunla gidiyim yaptırıyım diyorum,tabi kendisinin bundan daha haberi yok:KK52:

ablana da süpriz olcak desene:)))

bnce de minikgelin hamile,çok belirtisi var hadi hayırlısı:KK49: valla bn de bi ümitleniyorum bi diyorum ki yok bu daha ilk ay amaaan ne biliyim karma karışığım valla:KK43: bat yarın eğer olmazsam p.tesi yaptırıyım diyorum,çünkü bnm oturduğum yerde yakın hastane yok,devlet hasatnesi var uzakta kalıyo,tek başıma gidemem,otobüs durağı çok uzak,p.tesi ablamla buluşcam onunla gidiyim yaptırıyım diyorum,tabi kendisinin bundan daha haberi yok:KK52:

ayyy ne güzelll ablana da sürpriz olur hamiş olursan cok süper olcak desene :)

evet canım her girdiğimde site bakımdaydı ama cok merak ettım sızlerı senın bat ne zaman. biz iyiyiz canım midem cok yanıyor benım ilk hamılleliğimde de midem fenaydı onun harıcınde sukur halımıze:KK23:

Allah iyilik versin saglık versin.benim bat 3 ocak var daha 10 gün kadar ama cok takmıyorum ben ya hayırlısı bakalım:) bende belirti olması için cok erken heralde.bi belirti de yok zaten ..

evet kızlar ablama da sürpriz olcak inşallah güzel haberi alırım da şöyle rahat rahat gezeriz:)

yapma bekle bn de 4 gün kala yaptım negatif çıktı,kafamı bulandırmaktan başka bi işe yaramadı,test yapınca merak gitmiyo,daha da artıyo:KK50:

çıkmayacagını biliyorum ve bile bile yapmak istiyorum...
ne sabırsızım ben ya...
sonra tek çizgi çıkacak ve oturup aglayacagım...
keşke almasaydım testleri...
neyse dayanmaya çalışacagım canım...
düşünmemeye çalışayım...

çıkmayacagını biliyorum ve bile bile yapmak istiyorum...
ne sabırsızım ben ya...
sonra tek çizgi çıkacak ve oturup aglayacagım...
keşke almasaydım testleri...
neyse dayanmaya çalışacagım canım...
düşünmemeye çalışayım...

sabret canım az kalmış zaten bata eğer testler elimde olursa dayanamam yaparım diyosan ver eşine saklasın günün gelince versin sana :KK34:

canım bide önemli olan çift çiziyi görmek değilki....
önemli olan bebeğin tutunabilmesi...
test yapsam ne olacakki
hamileliğin kesinleşmesi için en az 10 15 gün daha beklemem lazım...

gunaydınn KIZLARRR nasılsınız???? Benı sorarsanız cok sınırlıyım bugun teyzemın oglnun dugunu var ve ben daha once gıydıgım bır abıyem var ve suan onu tekrar gıymek ıstıyorum ama esımmm son dk arzası cıkardı neymıss orda bırı bana yan gozle bakarsa bıleee kavga cıkarırmıss yanı anlıycanız kara kara dusunuyorum ne gıysem:KK43:

sabret canım az kalmış zaten bata eğer testler elimde olursa dayanamam yaparım diyosan ver eşine saklasın günün gelince versin sana :KK34:

güzelim bütün olayları eşimden habersiz yapcam..
ona duyurmak istemiyom o da çok moralini bozuyo..
2 aydır çok üzüldük biz.
hamile degilsemde ZATEN ÇOK ÖALIŞMA YAPMADIK ONDAN DEGİLİMDİR diye teselli etcem onu...
o çok kafayı takıyo ben sabırlıyım olacak inşallah diyom ama o daha ümitsiz gibi
offfff ya

güzelim bütün olayları eşimden habersiz yapcam..
ona duyurmak istemiyom o da çok moralini bozuyo..
2 aydır çok üzüldük biz.
hamile degilsemde ZATEN ÇOK ÖALIŞMA YAPMADIK ONDAN DEGİLİMDİR diye teselli etcem onu...
o çok kafayı takıyo ben sabırlıyım olacak inşallah diyom ama o daha ümitsiz gibi
offfff ya

canım olur elbet herseyın zamanı vardır ne zamandır evlısın ve bebek dusunuyorsunuz

X