Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

sağol cnm tedaviyi yıllar önce bekarken oldum çok ilaç kullandım son olarak hiç bir sorun yoktu arada test yapıyordum normaldi 2 aydır çalışmalara başladık dr söyledim bişey demedi test sonucu normal daha yüksekti önceki testlerim ama bilemiyorum işte meraktayım bu folbiol 5 mg ilaca karşı böyle hisseden varmı acaba bir tek banamı dokundu bu ilaç herkes kullanıyormuş adetim geçen ay 4 gün önce oldu adetlerim düzenli artık ama bu ay 3 gün geçti hamilemiyim bilemiyorum testte negatif çıktı kan testide yapmaya cesaretim yok negatif çıkar diye :KK43:((

Prolaktin yüksekliği adet düzensizliğine yol açarak yumurtlama düzenini bozar...
bu da hamile kalmaya engeldir...
tedavi edilmesi gerekir...
dostinex adlı ilacı önermiyorum ben...
kullandım ertesi ay tekrar yükseldi...
hayıt tohumu diye bitki var aktarlarda...
her gün sabah akşam düzenli kullanımda sonuç alan çok kişi var...
bunlardan biri de benim....
tekrar kullanıcam....
hayırlısı olsun

inşAllah arkadaşlar...benim ilk aşılama..böyle durum yaşayınca sorayım dedim...Allahım inşallah bebebk isteyen herkesin göbüşünü doldurur..şu an dinleniyorum çok fazla hareke etmek istemiyorum.

slm arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır evliyim ve evlendiğimden beri hastahanelerden çıkamıyorum :KK43: bir sürü doktor gezdim farklı farklı şeyler sölediler en sonunda pcolu olduğumu anlayan bi dr tedaviye başladık yaklaşık 3 kere klomen kullandıktan sonra bana tüp bebek önerdi bende depresyona girdim çünkü maddi durumumuz tüp bebek tedavisini kaldırmazdı :KK43: sonra farklı bi dr gittik tabiii baya araştırdıktan sonra doktorum çok iyi ve anlayışlı klomen dozunu arttırdı ve takibe aldı bu arada bu dr 1 aydır tedavi uyguluyoruz ..bir yumurtam oluşmuştu 25mm :KK70: çatlatma iğnesi verdi ilk defa kullandım iğneyi kontrole gittiğimde yumurta çatlamış ve rahmin içine atmış kendini bundan sonra beklicez adet olursan 3.günü gel olmazsan gününden 3 gün sonra kan testi yap gel dedi.. tutunur inş dedi dr sormayı unuttum bu tutunma beklemesi sürecinde ilişkiye giriliyomu eşim tutunmaz diye istemiyo bilgisi olan varmı sizce adet olana yada adet günüm geçene kadar ilişkiye girilirmi ?

lekelenme kanama falan yoksa risk yok derler ama yine de siz bilirsiniz...
bana göre bi sakıncası yok çünkü ben hamile kaldığımı bilmeden adet günüme kadar ilişkiye girmiştim
bişey olmadı....
düşük riski olanlara yada kanaması lekelenmesi olanlara doktor yasak koyuyo...
doktoruna sormalısın sen yine de biz ne desek boş :)

hoşgeldin bebişimmm:) nevresim takımımı ütülemem lazım:) üşeniyorum:) sen neyapıyon bakim:)

ne olsun canım ya öyle takılıyorum işte şu 5 günde bi geçse ak mı kırmızı mı belli olsa eğer kırmızıysa tekrar çalışmalara başlasak diye düşünüyodum senin bat benden önceydi demi tatlım

ne olsun canım ya öyle takılıyorum işte şu 5 günde bi geçse ak mı kırmızı mı belli olsa eğer kırmızıysa tekrar çalışmalara başlasak diye düşünüyodum senin bat benden önceydi demi tatlım

benide 3 gün var cnm benim ama 32 ünde bi adet oluyorum... yani 5-6 gün sonra olmam laızm.. yalnız son iki ay düzensizleşti 9 gün ve 5 gün gecktii.. bu ay nsl olur hiç bilmiyorum:KK43::KK43::
dedigin gibi adet olcaksak olalım tam günümüzde olmuycaksakta hamiş olalım beklemek kötü

benide 3 gün var cnm benim ama 32 ünde bi adet oluyorum... yani 5-6 gün sonra olmam laızm.. yalnız son iki ay düzensizleşti 9 gün ve 5 gün gecktii.. bu ay nsl olur hiç bilmiyorum:KK43::KK43::
dedigin gibi adet olcaksak olalım tam günümüzde olmuycaksakta hamiş olalım beklemek kötü

bende kürtajdan önce ne güzel tam 28 günde bir oluyordum sonra 30 çıktı ama nadir bi iki gün geçer benimki genelde 30da olurum o iki gün bana 2 sene gibi geliyo ama inşallah hakkımızda hayırlısı olur ve bu ay olur inşallah

kızlar ben hala adet olmadım......7 aralıkta ovülasyonda çift çizgi gördüm 8 aralıkta test yapmadım----9 aralık tek çizgi---10 aralık tek çizgi---11 aralık tek çizgi----12 aralık tek çizgi-----bugün 24 aralık yani bu testlere göre önümüzdeki 2 gün adet olmamam lazım degilmi hesaplarmısınız genelde 32-33 günde bir adet oluyrrum

bende kürtajdan önce ne güzel tam 28 günde bir oluyordum sonra 30 çıktı ama nadir bi iki gün geçer benimki genelde 30da olurum o iki gün bana 2 sene gibi geliyo ama inşallah hakkımızda hayırlısı olur ve bu ay olur inşallah

kızlar ben hala adet olmadım......7 aralıkta ovülasyonda çift çizgi gördüm 8 aralıkta test yapmadım----9 aralık tek çizgi---10 aralık tek çizgi---11 aralık tek çizgi----12 aralık tek çizgi-----bugün 24 aralık yani bu testlere göre önümüzdeki 2 gün adet olmamam lazım degilmi hesaplarmısınız genelde 32-33 günde bir adet oluyrrum

cnm ovulasyonun üzerine 14 ekliyceksin bide sen iki gün daha ekle bende öle yapıyorum.. benim ovulasona göre salı günü olcam adet.. ama genelde 32 günde bir olurum ondan tahminimce ovulasyondan 16-17 gün sonra olcam

kızlaar mehabalar..bu ay bebiş deneyenlerden biride benim..sizi takip ediyorum ama yazamadım bu güne kadar..ovulasyon testi yapmıştım..ve ona göre denedik..yarın benim adet günüm ve buda bu gün yaptığım ovulasyon testi..sizlerden yardım bekliyorum içim kıpır kıpır oldu..heveslenmelimiyim???

kızlaar mehabalar..bu ay bebiş deneyenlerden biride benim..sizi takip ediyorum ama yazamadım bu güne kadar..ovulasyon testi yapmıştım..ve ona göre denedik..yarın benim adet günüm ve buda bu gün yaptığım ovulasyon testi..sizlerden yardım bekliyorum içim kıpır kıpır oldu..heveslenmelimiyim???

testi göremedim cnmmmm ama eger ikiside koyu çift çizgiyse hamişssindir.. öle diyolar.. benimde evde varda yapasım yok

kızlaar hiç takvime bakmadan söledim 10 ve 11 aralıktı..28 günde bir adet oluyorum ben hiç şaşmadı bugüne kadar ...ama biraz önce gebelik testide yaptım o negatif:KK50::KK50::KK50:günüm gelmediği için olabilir mi sizce???:KK9::KK9::KK9:

X