Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

((((((((((((((((((((((( bacim moralim iyicene bozuldu hayırlısı olsun nediyelim burda adet olup Ocak topigine gecelim bu ay bitince tamammi:) bende gelcem 4-5 güne:)

famusaycım çok üzüldüm benimkide geldi geldi diyorum önceden lekelenmem başlıyor ya o başladı normalde 23ünde adet olmam gerekiyordu yani bugün ama ovulasyon günüme görede 29unda benimki bugün beni bekletmedi leke pembe lekem geldi çok üzüldüm bu ayda gitti sanırım artık ocak topiğinede gelmem belki sizi görmek için arada bir takılabilirim ama beklemek istemiyorum çok sıkıldım minikgelincim o yorgunlugu bu günlerde görmen isabet olmuş enazından kırmızılar gelirse bi teselli gerekcen olur canım hakkımızdan hayırlısı ne diyim(

kızlar benım akıntım dewam edıyor arada duruluyor tabıı belım agrıyor bırde sol gogsumun yan tarafıagrıyor

kızlar merhaba. iyi bir günmü yoksa kötümü bilemedim. kafam dağınık ben dağınığım. yükselen ateşim vardı ama bel ağrılarıma dayanamadım. ilaç içmem lazımdı o yüzden kan tahliline gittim. sonuç negatif çıktı. Rabbime karşı gelemem o herşeyin iyisini bilir. hakkımda hayırlısı buymuş demekten başka yol mu var? kendimi bitkin hissediyorum yatıcam biraz kalkınca gelirim

cok gecmıs olsun sıkkma canınıı rabbım bılır en dogrusunu her serde vardır bır hayırr de ballı sut yap kendıne bır guzel uyu

Üzme tatlı canını bizden iyi bilir rabbim herşeyi vereceği vaktide üzülme canım

bacım kötü olannnn hamiş olmaman ama hayırlısı tabi iyi olada erkenden ögrendin acabamı diyip durmuycaksın.. bak bugun bende idrar testi yaptım demekk aynı anda yapmısız.. kısmette bu ay yokkmuş demek hakkımıza hayırlısııı inş te zamanda olur

kimler burda kızlar.. yemek ydim anca gelebildim mutfagı falan topladım..
karnım agrıyor başım agrıyor kemiklerim agrıyor çok sinirliyim gerginim kocam da az önce dedii sen 2-3 güne kalmaz adet olursun sinirinden belli oluyor dedii. adam bile beni 1.5 senede komple çözmüş..cidden içim daralıyor bagırasım var avaz avaz hasta olmadan önceki klasik belirtim:)

arkadaslar adetim 18 aralikti gelmedi daha bugun dayanamadim test yaptim ama negatif cikti meraktan catlicam ne zaman belli olur ki pazar bidaha mi yapsamki ne diyosunuz ?

canım batın ne zaman..tablon nasıl??

tablon doğruysa dpo 9 dasın ve bata 5 gün var cnm test neden yaptın i varsa bile çıkmaz...

vede adet düşüşü için erken gibi yarın yükselebilir..ümidini kaybetme

valla cnm tablom dogru tarih olarak 27 sine. ama ben hep 3 gün gecikirim öyle adet olurum 5-7 gün falan var adetime.. son iki aydırda baya gecikmeye başladı stresten sanırım:)
inş yükselir cnm bnm çıkmadık candan umut kesilmezmiş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…