Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

yok bacım gitmedim daha azcık kk da geziyodum kşmse burda yk diye:)dizilerin eski bölümleri hala yenileri başlası cıkayım:) sen nslsın bakim leke geliomu hala

malesef canım 2 damla pembe olmuş bu defa çok daha fazla etkilendim kendi kendime diyorum madem nasipte yokmuş iyiki ilk aylarda başlamadım bu şekilde hamilelik modları yaşamaya 1yıl bukadar uzayacagı aklıma gelmezdi baksana bu duruma

[video=youtube;ZWHpcKXt-qQ]http://www.youtube.com/watch?v=ZWHpcKXt-qQ[/video]

:KK60::KK60::KK60::KK60:
oy oy oy çok komikler ya ama bunu paylaştın benim canım iyicene bebek çekti:):):):):)

malesef canım 2 damla pembe olmuş bu defa çok daha fazla etkilendim kendi kendime diyorum madem nasipte yokmuş iyiki ilk aylarda başlamadım bu şekilde hamilelik modları yaşamaya 1yıl bukadar uzayacagı aklıma gelmezdi baksana bu duruma

valla cnm bnde keşke ilk ayara başlasaydım dedim 1 sene korunduk hop diye hamile kalıncak sanıyordum etrafımda bi kaç arkadaşım 5-6 ay bekledikten sonra hamile kaldı hep üzülüyorlardı bebek olmuyor diye doktora gittiler gecen sene ve ben çok kızdım onlara ne aceleniz var olur falan diye.. ama anladımkii insan panik oluyor olmayınca... biz elimizden geleni yapıyoruz olmuyorsa rabbimin bi bildigi vardır. etrafın sesini yaza bebek düşünüyoruz diyip kesmeye çalışsamda olmuyor.. yaza istiyoruz diyince hemende olmas ya yapın şimddiden hem hamile kalsan yaza anca dogurcan yine istedigin gibi olcak diyip açıklama yapıyolar akıl veriyorlar.. of ya evlenmeyi bilen kadın çocuguda nezaman yapacagını bilir ne karışırlar anlamam..

bacım kötü olannnn hamiş olmaman ama hayırlısı tabi iyi olada erkenden ögrendin acabamı diyip durmuycaksın.. bak bugun bende idrar testi yaptım demekk aynı anda yapmısız.. kısmette bu ay yokkmuş demek hakkımıza hayırlısııı inş te zamanda olur
ya canımmm ben ovulasyon testi alıcam sen aldın ya site falan güvenilirmi kaç günde geliyor

canım 1 yılın son 5 ayıdır falan her ay müthiş ümitleniyorum sonra fos bu ay yine aynı şeyi yaşamıyım dedim ama yine aynı duruma düştüm ama şimdi canım sen bilirsin ovulasyonumun bugün 10. yada 9.günü sence erken olmadımı adetim hani 14 .günde adet olunuyordu kafam allak pullak ama ovulasyon testi yapmasaydım adetim zaten bugün olmasını bekliyordum ki bugünde 2 damla falan pembe kanama oldu adetin ilk günü hafif sancı olurya o sancımda var puuuuuuf ne yapıcam yine ben bi doktorum bile yok düşün

canım 1 yılın son 5 ayıdır falan her ay müthiş ümitleniyorum sonra fos bu ay yine aynı şeyi yaşamıyım dedim ama yine aynı duruma düştüm ama şimdi canım sen bilirsin ovulasyonumun bugün 10. yada 9.günü sence erken olmadımı adetim hani 14 .günde adet olunuyordu kafam allak pullak ama ovulasyon testi yapmasaydım adetim zaten bugün olmasını bekliyordum ki bugünde 2 damla falan pembe kanama oldu adetin ilk günü hafif sancı olurya o sancımda var puuuuuuf ne yapıcam yine ben bi doktorum bile yok düşün

canım eşine test yapıldı mı hiç??

oy oy oy çok komikler ya ama bunu paylaştın benim canım iyicene bebek çekti:):):):):)

valla cnm bnde keşke ilk ayara başlasaydım dedim 1 sene korunduk hop diye hamile kalıncak sanıyordum etrafımda bi kaç arkadaşım 5-6 ay bekledikten sonra hamile kaldı hep üzülüyorlardı bebek olmuyor diye doktora gittiler gecen sene ve ben çok kızdım onlara ne aceleniz var olur falan diye.. ama anladımkii insan panik oluyor olmayınca... biz elimizden geleni yapıyoruz olmuyorsa rabbimin bi bildigi vardır. etrafın sesini yaza bebek düşünüyoruz diyip kesmeye çalışsamda olmuyor.. yaza istiyoruz diyince hemende olmas ya yapın şimddiden hem hamile kalsan yaza anca dogurcan yine istedigin gibi olcak diyip açıklama yapıyolar akıl veriyorlar.. of ya evlenmeyi bilen kadın çocuguda nezaman yapacagını bilir ne karışırlar anlamam..

bende zaten ilk başta ilaç kullandım yasmin sonra 7 ay boyunca eşimle ayrı yerlerde yaşamak zorunda kaldık geldim hiç korunmadık ama olmadı heray güya kendimce yataktan kalmıyorum bişeler yapıyorum ama olmadı buay test kullandım belime yastık koydum sıcaga çok dikkat ettim ama nafile rabbim vermedimi vermiyor:KK43:(

cnm ovulasyon testi kulanmışmıydın kulandıysan nezaman çift çizgiyi gördün..

cnm çok güvenilir zaten kk da herkes ordan alıyorrrrr bende aldım 3 günde geldii..
dur sana link vereryim direk ordan al..benim önümüzdeki aya yetecek kdr var.. yine hamile olmassam 1 kere dhaa alırım 2 ay yetiyor.. ondan sonra yine kalmazsam daha almam..
LABOQUICK 20 ovulasyon testi +3 gebelik+kargo GittiGidiyor.com'da #46746159
zaten üyeliğim vardı araştırdım birde öyle deneyelim bakalım psikolojim nasıl bozuk anlatamam sana. birde o test pozitif çıktığı günmü birliktelik oluyor yoksa ovulasyondan 12 saat öncesimi pozitif oluyor

cnm ovulasyon testi kulanmışmıydın kulandıysan nezaman çift çizgiyi gördün..

kullandım canım 14ünde yani geçen çarşamba digitalde pozitif çıktı ertesigün yine yaptım digitalde negatif çıktı ama normal testlerde sonraki 4-5gün çift çizgi gördüm dedilerki diğital de sadece 1gün pozitif çıkıyor

canım aslında hani zamanla düşmüş olabilir degerleri ama eşimin 3 tane çocugu var eski sevgilisinden küçügü 7 yaşında:KK43:( bendede sorun yokmuş polikistiğim var ama tek yumurtalıktaymış

anladım cnm ozaman elbet gelecektir bebeğin..üzülme cnm poliistik var ise..hayıt ilacı kullan cnm..yumurtlamaya adete yardımcı vede hamileliğe..

birde incir ye hergün 1-2 tane eşine de yedir..ovulasyon kiti kullanıyosundur sanırım..probleminiz yokmuş cnm elbet gelecektir bebeğiniz Alalhım izniyle üzülme..:KK54:

bende zaten ilk başta ilaç kullandım yasmin sonra 7 ay boyunca eşimle ayrı yerlerde yaşamak zorunda kaldık geldim hiç korunmadık ama olmadı heray güya kendimce yataktan kalmıyorum bişeler yapıyorum ama olmadı buay test kullandım belime yastık koydum sıcaga çok dikkat ettim ama nafile rabbim vermedimi vermiyor:KK43:(

aman cm kısmettttttt milet ilaçla korunup 1 gün almayı unuttugunda hamile kalıyor..benim kuzenim 3 sene bebek istedi olmadı çatlama igneler vurdurdu olmadı... beline yastık koydu saatlerce yattı falan ama olmadı... artık bebek fikrinden vazgectiler.. ve hamile oldugunu ögrendii.. bana diyoki normalde hiç kalkmadan uyurdum sabaha kdr ama artık olmuycagını görünce ilişkiden sonra direk tuvalete gidip banyo yapıyordum diyo.. yani o halde hamile kaldı nasip .....elbet biz elimizden geleni yaptıgımızı bilelimm gerisi rabbime kalmş.. mesela be ilk 4 ay hiç bşy yapmadımmm ne ovlasyon günü ne uzun saatlerce yatma nede başka bşy.. bu aysa dedim elimden gelenin hepsini yapayım olmassada içim rahat eder en azından yaptım olmadı derim dedim..

kullandım canım 14ünde yani geçen çarşamba digitalde pozitif çıktı ertesigün yine yaptım digitalde negatif çıktı ama normal testlerde sonraki 4-5gün çift çizgi gördüm dedilerki diğital de sadece 1gün pozitif çıkıyor

senin haftaya çarşamba adet olman lazım.. onun içnçok erken yani adet olmadın bence o pembe lekelerde adet deil bence.. amlyttan kaynaklı olabilir yada bebiş var.. az kaldı beklememeiz lazım.. bende haftaya salı olcam ..yani adet tarihim öyle ama olmam hafta sonuna olurum.. haftaya salı ve cuma test yaparım adet olmassam :)

anladım cnm ozaman elbet gelecektir bebeğin..üzülme cnm poliistik var ise..hayıt ilacı kullan cnm..yumurtlamaya adete yardımcı vede hamileliğe..

birde incir ye hergün 1-2 tane eşine de yedir..ovulasyon kiti kullanıyosundur sanırım..probleminiz yokmuş cnm elbet gelecektir bebeğiniz Alalhım izniyle üzülme..:KK54:

sagol canım destegin için yurtdısında yaşıyorum acaba bu hayır ilacı buralardada varmıdır ilacın adı varmı incir kürü denedim çok tatlı oldu zaten diyabetim var şekerimi yükseltir diye bidaha yapmadım ama eger günde birkaçtane yemenin faydası oluyorsa mutlaka denicem bu ay kiti ilk defa bu ay kullandım ogünlerdede birlikte olduk şimdi kendi kendime diyorum rabbim verdikten sonra zaten verir boşuna şartları zorlamasakmı

senin haftaya çarşamba adet olman lazım.. onun içnçok erken yani adet olmadın bence o pembe lekelerde adet deil bence.. amlyttan kaynaklı olabilir yada bebiş var.. az kaldı beklememeiz lazım.. bende haftaya salı olcam ..yani adet tarihim öyle ama olmam hafta sonuna olurum.. haftaya salı ve cuma test yaparım adet olmassam :)
nasıl garip bir insanım ben ya ateşim gittikçe yükseliyor kan testi 0,25 çıkıyor anlamadım bişey :KK43:(

zaten üyeliğim vardı araştırdım birde öyle deneyelim bakalım psikolojim nasıl bozuk anlatamam sana. birde o test pozitif çıktığı günmü birliktelik oluyor yoksa ovulasyondan 12 saat öncesimi pozitif oluyor

kıyamam ben sanaaa :KK43::KK43::KK43: sen zaten kanda negatif diyince bende dirke kendimi negatif gördüm.. kısmet bacım onumuzdeki ay hem ateş hem ovulasyon yaparız.. valla cnmmm genelde herkes çift çizgiyi gördügünde 3 gün üstüste yapıyor.. kimiside... çift çizgiyi gördügün gün deilde.. ertesi gün ve bi sonraki gün yap diyor..kimiside 1 gün arayla... ama bence 3 gün üstüste yapmak mantıklı..ben1 ve 3. günde yaptım 2. günü kocam küstü benle.. bence e önemli gün 2. günnnnn

ameliyatmı canım karıştırdın heralde benim adetlerim çok düzensiz herzaman adetten 5-6gün önce lekeler gelir sonra normal kanama olur ve biter bu ay ilginç olan ovulasyon testi kullandım ve teste göre adetime dana 5-6günüm var dikkat ettinmi canım bak yine lekelenmem 5-6gün önce başladı o nedenle adet başladı sayıyorum sancımda oldugu için

nasıl garip bir insanım ben ya ateşim gittikçe yükseliyor kan testi 0,25 çıkıyor anlamadım bişey :KK43:(

aaaaaaaaaa cnm kan degerin hiçte düşük deill..normalde hamile olmayan bi insanın kan degeri 0- 00.1- 0.1 arası olur sneinki yüksek beleki gec dölleniyorsun bence hala umut var bacımmmmmmmmmmmmmmmmmm..sen 1 hafta yani adetin 3-4 gün gecince yine test yap degerin hiç düşük deil inannnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
X