Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ne kadar tatlısınız siz öyle, kutlama için sabırsızlanıyorum :KK76::KK76::KK76:

utandım ayol şimdi :KK17:
:KK17::KK17:
:KK17: yapalım yaa bişiler yok diyecek kimsecikler yoktur burda eminim güzelce eğlenelimmm :KK24::KK24:

ben de memur olmak istiyorum bu yıl sınavlara giricem inşallah iyi olur herşey alesede giricem bakalım üniye bende kapak atabilecekmiyim :KK70: :KK70:

allahtan öğlene kadar. eve gelince yapıyorum işleri napiim.. ayda 1 veya 2 kez yardımcı geliyor temizliğe o kadar diğerlerini kendim yapıyorum.
iş bitince gezmeye çıkıyoz ama bu sefer dinlenmeye bazen vakit kalmıyoo.

bana yardımcı da gelmiyor, kendim yapıyorum. Allahtan eşim yardımcı oluyor. Ama haklısın iş falan yapınca da dinlenmeye vakit olmuyor. Bir de bir aydan fazladır evle uğraşıyoruz, yeni taşındık, ev almıştık :nazar::nazar: bir sürü şeyle uğraştık evle ilgili, inşallah bu h.sonu biticek işlerimiz. dinlenicez diye umut ediyorum...gerçi bundan sonra da hayırlı olsuna gelicek misafirler başlar :KK52::KK52::KK52: zaten 1.5 yıl önce evlenmiştim, herkesi sırayla ağırlamıştım. şimdi baştan başlayacağım :KK1::KK1::KK1:

slm kızlarrrr balım hoşgeldin aşkım:)
ben bugun bi salaklık yaptık kızlar iş arkadaşımın gazına ugrayıp tes yptım işyerinde ve negatif normal olarak..
ama gariptir hiç üzlmedimmmmm:)
şimdi kocam gelyomuş ben yemegimi yaptım pilav yapcam gelmesem yemekten sonra ugrarım yoksada ara ara bakrım:)

hb gelınım benımmm sende hos geldın sıkma tatlı canınıı hele adetını bekle bakalım ne olucak

bana yardımcı da gelmiyor, kendim yapıyorum. Allahtan eşim yardımcı oluyor. Ama haklısın iş falan yapınca da dinlenmeye vakit olmuyor. Bir de bir aydan fazladır evle uğraşıyoruz, yeni taşındık, ev almıştık :nazar::nazar: bir sürü şeyle uğraştık evle ilgili, inşallah bu h.sonu biticek işlerimiz. dinlenicez diye umut ediyorum...gerçi bundan sonra da hayırlı olsuna gelicek misafirler başlar :KK52::KK52::KK52: zaten 1.5 yıl önce evlenmiştim, herkesi sırayla ağırlamıştım. şimdi baştan başlayacağım :KK1::KK1::KK1:

allah kolaylıklar versin canım.

ya tuvalete gttim,afedersiniz peçeteyle silince pembe kan geldi,niye geldi:KK43: iyi bişey mi,kötü bişey mi? kan testi mi yaptırsam yarın? bide bgn karnım hep şişti,gazım vardı,hala aynı:KK43: nolur cevap verin:KK14:

kızlar benım akıntım dewam edıyor arada duruluyor tabıı belım agrıyor bırde sol gogsumun yan tarafıagrıyor

ben bugun bi salaklık yaptık kızlar iş arkadaşımın gazına ugrayıp tes yptım işyerinde ve negatif normal olarak..
şimdi kocam gelyomuş ben yemegimi yaptım pilav yapcam gelmesem yemekten sonra ugrarım yoksada ara ara bakrım:)

sende hoşgeldin şeker..

arkadaşlarım, ben çıkıyorum. Akşam Valide Sultan Yalısında (ki bu annemin evi olur :KK1::KK1::KK1:) yemek var, orada olacağım için foruma gelemeyebilirim. beni lütfen özleyin :KK9::KK9::KK9:
kendinize iyi bakın, kısa zamanda sizlerden alacağım güzel haberlerde görüşmek üzere, sevgiler :KK16::KK16::KK16:

ya tuvalete gttim,afedersiniz peçeteyle silince pembe kan geldi,niye geldi:KK43: iyi bişey mi,kötü bişey mi? kan testi mi yaptırsam yarın? bide bgn karnım hep şişti,gazım vardı,hala aynı:KK43: nolur cevap verin:KK14:

HOSBULDUMMM( hepınızı sevıyorumm) egemmmm adet baslangıcın olabılırmı?

canım ya bu lekelenme geçemedi bir türlü hay allah.. yaptır istersen kan testi.

hoşgeldin minikimm.naptın sen bugün nasılsın bakımm ? amann üzme kendini hiç boşver testler bozuk.ne yemek yaptın senn ?

hehehe hamişş hamişşş

neyse bırkerecılıgıne gozumu yumuverdımm hepınızııııııııııııı:KK16:

:KK66:

arkadaşlarım, ben çıkıyorum. Akşam Valide Sultan Yalısında (ki bu annemin evi olur :KK1::KK1::KK1:) yemek var, orada olacağım için foruma gelemeyebilirim. beni lütfen özleyin :KK9::KK9::KK9:
kendinize iyi bakın, kısa zamanda sizlerden alacağım güzel haberlerde görüşmek üzere, sevgiler :KK16::KK16::KK16:

güle güle iyi aksamlar sevgili annenleree cok cok slmlar bizden de ..

X