Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hadi bakalım inşallah:) benim de 2 günüm kaldı inşallah bebişlerimiz bizimledir

inşallah canım ya 3 gün önce evde test yaptım negatif çıktı ama yinede bi umut bugün olmazsam daha da umutlanıcam bende sadece adet olacakmışım gibi kasık ağrısı var

inşallah canım ya 3 gün önce evde test yaptım negatif çıktı ama yinede bi umut bugün olmazsam daha da umutlanıcam bende sadece adet olacakmışım gibi kasık ağrısı var

bn de 2 gün önce test yaptım evde bnm de negatif çıktı,biraz akıntım var bnm de umudum o

ciceklara canım günaydın.......
salavat-ı tefriciye abdestsiz okunabiliyor....başı açıkta olunabiliyor....
tabi abdetli olunursa daha iyi olur....,
ben fırsat bulduğum zaman okuyorum...abdestli abdestsiz fark etmiyor okuyorum...

herkese günaydın arkadaşlar.Cumanız mübarek Dularınız kabul olsun.

noluyo kızlar noluyooooooooooooo?valla boşayacam hepinizi:))))))))fatmagül mü izliyosunuz bakim sizzzzzzz!size fatmagülden fayda yok,bana gelin bana gelin....

40 yılda 1 dğn girmeye calıştım Allahın işi giremedim sitede calısma var die.bendeki şanssızlık bu kadar olur :)

ne biliyon gayptan haberler mi alıyon sen töbe töbeeeeeeeeeeeee:))))))))))

hehehe.bunu okurken cok güldüm ablacım yaa ..

minikgelin gitmiş kızlar var mı bu duayı okumaya katılacak olan

ben varımmmm ... ya belki cok tuhaf olacak ama ben hiç okumamıstım daha önceden.herseye Ayetel kürsi yi okurdum bu duayı bilmiodum ben

canım günaydın nasılsın? ettiğin duayı cok begendim maşallah ...kopyaladım bende öyle edicem inş.

iyiyim sağol tsemavi sen nasılsın? akıntı takibindeyim büyük gün pazar günü inşallah gelmez kırmızılar,gelceklerse de günün de gelirler,çok şey istiyoruz biz de ama napalım bi an önce kavuşmak istiyoruz bebişlerimize

Günaydın kizlar dün ishal oldum bügünde basım ağrıyor ve ben adet olca
Kkasik belirtilerim var..ateş tablomda düştü hasta olacağımı doğruluyor hayırlısı..dün arkadasım 6 aylık beegini bize bıraktı 3 saatligine resmen bebek gittikten sonra savaştan çıkmış gibiydim ne zor şeymiş bebeğe bakma düne kdr %100 istediğim bebeği bugun%80 istiyorum :)))) hem is hem ev hem bebek zor birlikte yürür onu gördüm yani:)tabiiii bebeğin olsun bu ay olmazsa diğer ay sıkı caliscaz yine Rabbim basıp etmezse hAyirli deildir demek:)hicccc merak etmiyorum suanda bebek varmı yokmu diye garip bı boşluk var icimde...http://www.fertilityfriend.com/home/396e39

Son düzenleme:

bende iyyim canım cok şükür.bende bu ayı sabırsızlıkla bekliyorum ya ne olacak aceba.ilk aydan kalırmıyım cok ugrasıcakmıyım diye .. ama takmamaya calısıorum düşünmemeye calısıyorum :) hayırlısı ne ise o olsun bakalım.bende de akıntı cok ama yumartlama dönemindeydim sanırım ondan :)

kızlar ben kırmızıları gördüm geldiler

gercekten miiiii adetmi oldun sen şimdiiii

günaydın hoşgeldin :) herseyin hayırlısı olsun ya bende baskasının bebeğine bakamam gülerken güzel oynarım ederim aglayınca hemen verrim annesine :) amakendi bebişimiz olsunca farklı olur heralde.Rabbim nasip etsin hepimize de

bari sen deme minikgelin herkeste moral felan kalmamış. sen buranın neşesi olarak sen yapma..
Minikim isyerimdekilere canım sikldi emanı yerine koyup tüm ısı bana yaptırıp sonra müdürlerin yanında ben yaptım diyip dolanıyorlar bendeee actım ağzımı yumdum gözümü sınır oldum :)bide basım ağrıyor adet olacağım zaman cok gergin olurum öyleyim yine ger olursa hamile olursam belirtilerin yalana olduğunu ispatliycam:)))
. Ay ins öyle olur kendi bebeğimize iyi bakarız yoksa bunalıma girerim kesin:)))

((((((((((((((((((((((( bacim moralim iyicene bozuldu hayırlısı olsun nediyelim burda adet olup Ocak topigine gecelim bu ay bitince tamammi:) bende gelcem 4-5 güne:)

üzülme canım Allah büyük Allah kadir Allah rahman,rahim,merhamet sahibi Rabbim yedi yıl sonra oğlumu verdi bana.dört yıldır da ikinci evladım için kapısında sürünüyorum elbet bir gün açacak o kapıyı.

Famusay bacim oldn Kurtuldun bosver buyuk bı yük kalkmış gibi oldum kesin bende öleyim suan belirsizlik kötü adet olunca kısa surliginede olsa kafam rahat edecek sıkma sakın canını eninde sonunda hamış olcaz Bursalı dostluğumuz herseye yeter:)

kızlar deli temizlik yapasım var:) 10 gündür hiç bişeye elimi sürmüyorum ne süpürüyorum,ne siliyorum,ne toz alıyorum düşünün evin halini eşim 2 gün daha dur hamiş olursan ben yaparım,adet olursan doya doya yaparsın temizliğini diyo:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…