Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Minikim isyerimdekilere canım sikldi emanı yerine koyup tüm ısı bana yaptırıp sonra müdürlerin yanında ben yaptım diyip dolanıyorlar bendeee actım ağzımı yumdum gözümü sınır oldum :)bide basım ağrıyor adet olacağım zaman cok gergin olurum öyleyim yine ger olursa hamile olursam belirtilerin yalana olduğunu ispatliycam:)))
. Ay ins öyle olur kendi bebeğimize iyi bakarız yoksa bunalıma girerim kesin:)))

sıkma canını tatlım sen gene de fazla da sinir olma bakiim..nolur nolmazzz:)

üzülme canım Allah büyük Allah kadir Allah rahman,rahim,merhamet sahibi Rabbim yedi yıl sonra oğlumu verdi bana.dört yıldır da ikinci evladım için kapısında sürünüyorum elbet bir gün açacak o kapıyı.

Vay be sen guZel bı orneksin bize 7 sene beklemişsin bense 5. Ayımda pes edecem milletin lafları sanırım beni cok üzüyor takiyorum kafama anladım onu bı hamile kapsamda herkese söylesem:)

Günaydın arkadaşlar,
benim regl bitti, h.sonundan itibaren yeni mücadele başıyor :KK1: ilk ayda tutturamadık bakalım 2. ay nasıl olacak? :44::44:
Gidip de bir ocak topiğine kaynaşamadım, sıcak gelmedi hiç. herhalde buraya alıştım diye.

famusay kırmızıları görmüş sanırım, üzüldüm ama Rabbim hayırlı zamanda nasip edecek, henüz zamanı değilmiş demek ki.
sen de moralini bozma minikgelin, daha vaktin var, iyi şeyler düşün.
olmazsa ocak ayında yine birbirimizi gazlaya gazlaya çalışmalara devam ederiz :KK9::KK9::KK9:

Vay be sen guZel bı orneksin bize 7 sene beklemişsin bense 5. Ayımda pes edecem milletin lafları sanırım beni cok üzüyor takiyorum kafama anladım onu bı hamile kapsamda herkese söylesem:)

yaaa miniğim işte böyle ben 19 yaşında evlendim yedi yıl olmadı ne tüp bebek denedim ne de aşılama,eşim doktora sadece bir kere gitti onda da azosperm olduğunu öğrendik bir daha da gitmedi tedavi olmayı kesinlikle reddetti.olmadı da yedi yılın sonunda 26 yaşındayken aldım kucağıma oğlumu mucize gibi bişey benim oğlum.bu sebeple adı mustafa zaten.şimdi de son dört yıldır ikincisi için tek başıma uğraşıyorum en iyi siz biliyorsunuz.eşimde cinsel tembellk de var.ben herlade burada hepinizin ablasıyım aslında:)))))birkaç ayla pes etmeyin hemen,Allah büyük.

Günaydın arkadaşlar,
benim regl bitti, h.sonundan itibaren yeni mücadele başıyor :KK1: ilk ayda tutturamadık bakalım 2. ay nasıl olacak? :44::44:
Gidip de bir ocak topiğine kaynaşamadım, sıcak gelmedi hiç. herhalde buraya alıştım diye.

famusay kırmızıları görmüş sanırım, üzüldüm ama Rabbim hayırlı zamanda nasip edecek, henüz zamanı değilmiş demek ki.
olmazsa ocak ayında yine birbirimizi gazlaya gazlaya çalışmalara devam ederiz :KK9::KK9::KK9:

ilgine minnettarım canım sağol.üzülme dua et.

gercekten öyle.maşallah abla sende cok büyük sabır var.saygıyla egiliyorum önünde.

yaaa miniğim işte böyle ben 19 yaşında evlendim yedi yıl olmadı ne tüp bebek denedim ne de aşılama,eşim doktora sadece bir kere gitti onda da azosperm olduğunu öğrendik bir daha da gitmedi tedavi olmayı kesinlikle reddetti.olmadı da yedi yılın sonunda 26 yaşındayken aldım kucağıma oğlumu mucize gibi bişey benim oğlum.bu sebeple adı mustafa zaten.şimdi de son dört yıldır ikincisi için tek başıma uğraşıyorum en iyi siz biliyorsunuz.eşimde cinsel tembellk de var.ben herlade burada hepinizin ablasıyım aslında:)))))birkaç ayla pes etmeyin hemen,Allah büyük.

Allahım çok buyuk iyiki anlattın eğer buay olmazsa sukredip uzulmuycem suanda kendime geldim bu yazinla allahım nasip etsin hayirlisiyla..5. Ayda pes etmisim tüüuü bana:) kizlar bu gurup Aralık ayındaki herkes adet olana kdr Yada hamış olana kdr burda durup topluca ocağa gidelim parça parça gidersek koparız birbirimizden:)

Allahım çok buyuk iyiki anlattın eğer buay olmazsa sukredip uzulmuycem suanda kendime geldim bu yazinla allahım nasip etsin hayirlisiyla..5. Ayda pes etmisim tüüuü bana:) kizlar bu gurup Aralık ayındaki herkes adet olana kdr Yada hamış olana kdr burda durup topluca ocağa gidelim parça parça gidersek koparız birbirimizden:)

evet canım katılıyorum sana bencede topluca gidelim..

Günaydın arkadaşlar,

Bacim liste bitene kdr burda dur herkesin ne olacağı belli olsun sonra ya ocağa geceriz ya yeni topik yaparız gitme baska yere :)hafta sonu calismalarA basliyorum demek :))) 1 gün arayla sürekli düzenli yapın benim kocam hafta da 1 anca yapıyor :)

:)))komik şey.tüüüüü bana demene çok güldüm.ben de aseninle aynı fikirdeyim yeni bir topik açmaya lüzum yok buradan devam edelim.az önce doktorumu aradım."sancısız adet oluyorum"dedim."bekle bakalım belki yerleşme kanamasıdır"dedi ama sanmıyorum adam akıllı kanıyorum çünkü.pazartesi gününe randevu aldım.klomene devam....evet eşim azosperm ama belki Yaradan yeni bir mucize verir bana tek başıma mücadeleye devam.hani kahve almıştım ya o kahveye devam:))))

Çiçek bacim telden giriyorum kk ya ondan sayfalar cok zor açılıyor suanda son sayfayida açamadım :KK43:((((

Son düzenleme:
X