Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ama böyle de zor çünkü kasıklarım çok ağrıyor son iki saattir.sanırım böyle yerleşme ağrısı olmaz heralde bende kist oluştu ve onlar gecikme yaptı kasıklarımda da ağrı yapıyor onlar tabi bunlar tamamen tahmin bişey bildiğimden değil.kasıklarımdaki ağrı ilginç adet olacakmışım gibi değil de dha çok üşütmüşüşm gibi

ahhh canım şimdi nette erken hamilelik belirtilerini araştırıyorum :)

bende canım aynı şeyi yaptım vucudumda bellirgin degişiklikler var ama soguk algınlıgıda olabilir diyorumacaba terlemek hamilelik belirtisi olabilirmi sürekli kızgınlık basıyor terliyorum gece yatak ıslanıyor terden iki günüdür bide agzımda tuhaf bi tad var sanki böyle hastayken uyurda uyandıgında agzının tadı tuhaf olurya bi öyle oluyor bi buruş buruşmuş gibi hissediyorum çok halsiz yorgunum ama bunun dışındaki heryerde yazan belirtiler bende normaldede oldugu için çok önemseyemiyorum gögüslerimde acıma kasıklarda bazen sızı bazen kasılma var mide bulantım var ki o bende her daim olur:) midemde ekşime hafif gaz var ama benim gastritim var normalde bide bukadar belirtinin sebebi acaba antibiyotık kullanıyorum o sebep olabilirmi yoksa hamilelik belirtisimidir diye araştırdım durdum akşamdan beri hab birde tükrük salgım çok arttı

canım benim öyle korkuyorum ki anlatamam kan tahlili versem negatif derlerse çok üzüleceğimi biliyorum

canım orası öylede ama bu bekleyiş off ben 2gündür acaba demeye başladım inan ona bile dayanamıyorum kaç gün oldu en geç nezaman bekliyordun kırmızıları

canım cumartesi ya da pazar bekliyordum ama gelen giden yok.

ee kızıııııım seni merakımla döverim artık bekletme yaptır kan testini az geçmedi bak belkide hamilesin ne biliyorsun istersen kan ver bi başkasını gönder almaya
tanıyıp bilmediğin bi yerde yaptır

ee kızıııııım seni merakımla döverim artık bekletme yaptır kan testini az geçmedi bak belkide hamilesin ne biliyorsun istersen kan ver bi başkasını gönder almaya
tanıyıp bilmediğin bi yerde yaptır

ayyyy dur bak heyecanlandırmaaaaaaaaaaaaa aklıma girmeeeeeeeee!heyecanımla döverim seni

bende canım aynı şeyi yaptım vucudumda bellirgin degişiklikler var ama soguk algınlıgıda olabilir diyorumacaba terlemek hamilelik belirtisi olabilirmi sürekli kızgınlık basıyor terliyorum gece yatak ıslanıyor terden iki günüdür bide agzımda tuhaf bi tad var sanki böyle hastayken uyurda uyandıgında agzının tadı tuhaf olurya bi öyle oluyor bi buruş buruşmuş gibi hissediyorum çok halsiz yorgunum ama bunun dışındaki heryerde yazan belirtiler bende normaldede oldugu için çok önemseyemiyorum gögüslerimde acıma kasıklarda bazen sızı bazen kasılma var mide bulantım var ki o bende her daim olur:) midemde ekşime hafif gaz var ama benim gastritim var normalde bide bukadar belirtinin sebebi acaba antibiyotık kullanıyorum o sebep olabilirmi yoksa hamilelik belirtisimidir diye araştırdım durdum akşamdan beri hab birde tükrük salgım çok arttı
canım bendede akıntı var kasık bel ağrısı gaz üşüme birsürü şey ama bugün adet sancım başladı benimki titreşimli önden haber gönderirde :) Rabbim herşeyin hayırlısını versin hamileysem sevinirim değilsemde çok üzülmem çünkü herşeyde bir hayır var

canım bendede akıntı var kasık bel ağrısı gaz üşüme birsürü şey ama bugün adet sancım başladı benimki titreşimli önden haber gönderirde :) Rabbim herşeyin hayırlısını versin hamileysem sevinirim değilsemde çok üzülmem çünkü herşeyde bir hayır var[/QUO

ha birde akıntım var ıslaklık hissediyorum sürekli aslında bende üzülmem desem yalan olur çünkü şubatta 30uma giricem o nedenle biran önce hamile kalmak istiyorum amaaaaaaaaaaaa tabiki önceliğimiz hayırlı ve sağlıklı olsun yeterki

canım bendede akıntı var kasık bel ağrısı gaz üşüme birsürü şey ama bugün adet sancım başladı benimki titreşimli önden haber gönderirde :) Rabbim herşeyin hayırlısını versin hamileysem sevinirim değilsemde çok üzülmem çünkü herşeyde bir hayır var[/QUO

ha birde akıntım var ıslaklık hissediyorum sürekli aslında bende üzülmem desem yalan olur çünkü şubatta 30uma giricem o nedenle biran önce hamile kalmak istiyorum amaaaaaaaaaaaa tabiki önceliğimiz hayırlı ve sağlıklı olsun yeterki
bende de yaş problemi var geç evlendim 29 a giricem ama işte zamanını birtek Allahım biliyor

öncelikle günaydın kızlar:KK16: kız famusay sen 32 yaşında mısın,eneee ben de sana canımlı cicimli konuşuyorum utandım valla kendimden:KK17: kızlar 29-30-32 falan geç değil sıkmayın canınızı benim görümcem 39 yaşında evlendi,40 yaşında anne oldu.evlendikten 5 ay sonra hamile kaldı,normal yolla.şimdi 1,5 yaşında dünyalar tatlısı bir oğlu var.sezeryanla doğum yaptı.mevlam nasip edecekse ediyor kasmayalım bu kadar ama elimizde değil.o hiç sorun etmiyodu bunu,yaşım var ya bebeğim olmazsa falan demiyordu,olursa olur olmazsa olmaz diyordu ve allah nasip etti.bir de famusay canım ben salavatı tefriciyeyi zaten yıllardan beri okuyorum.günde 41 defa okurum.günde 41 defa okuduktan sonra şu duayı ediyorum;allahım okuduğum 41 defa salavatı tefriciye yüzü suyu hürmetine gelebilecek her türlü kötülükten bizleri koru,bağlı işlerimizi aç,rızkımıza bolluk ver ve sonumuzu hayır eyle,şükrettiklerimizi esirgeme ve bu günlerimizi aratma,kalbimizden gönlümüzden geçen bütün dua ve dileklerimizi bizler için hayırlı eyle,amin.siz de böyle okuyun isterseniz,bn böyle hesaplıyorum sonra 4444 defa olunca başa dönüyorum 3-4 senedir okuyorum kaç defa bitirmişimdir bilmiyorum,inanın çok faydasını görüyorum ruhum rahatlıyo kendimi iyi hissediyorum ve allaha şükür şu zmana kadar ne istediysem oldu:KK16: tabi ki önce elimizden geleni yapıyoruz sonra dua ve tevekkül ediyoruz:KK31:

kızlarrrrrrrrr ben geldimmmm
akıntımda geldi ama ateş düşük tabi
kaldığım yerle alakası varmı demiştim evet var cünkü benim ev sıcak ama kayınvalideminki serin
ak kara belli olacak yalnız kahverengi 2 damla gelmiş çamaşırıma
olmazsa üzülmüyorum çünkü Rabbim en iyisini bilir hayırlısı

ÖYLE CANIM GELİRSE BİLE VARDIR BUNDADA Bİ HAYIR DEYİP KALDIGIMIZ YERDEN DEVAMM...

kızlar beta hcg değerim 8507 çıktı 6haftalıkmış bnm bebekim =)
darısı basınıza insallah..

AYYYY HAYIRLISI OLSUN CABIN RABBİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.. DARISI BAŞIMIZA TEZ ZAMANDA..

anooooooooooooooooooom gurban olurum ben onun altısına haftasınaaa uyyyyyyy maşallah Allah bağışlasın

EN GÜZELİNDEN RABBİM SANADA NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIMMMM :KK16::KK16:

of kıslar kk da sorun vardı zorla açıldı ondan giremedim.. ama misafirim vardııı yemege arkadaşım bebegini bize bıraktı kocasıda geldi kına gecesine gittiler:)eşim le ben bebege baktıkkk f ne zormuş ya 3 saatte ben maffoldum inanın öle bi ruh haline girdimki bebek yaptıgımdan eminmiyim dedim:)

ÖYLE DEME BEBEĞİİMM BAK İNŞALLAH GELSİN SİZEDE Bİ TANEDE GÖR BAK KOYUYOMU İNSANA KENDİ EVLADI..
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

adet olucam kızlarrrrr :KK52:

AMA LÜTFEN BEYNE O MESAJI GÖNDERME BAKK.
NEGATİFİ ÇAĞIRMA YANİ CANIMMM:KK45::KK45::KK45:

bende ecntrke katılıyorum adet olcam.. ecntrk bacımm benim hiç test yapasımda yok nedense.. önceden olsa yaırndan başlardım yapmaya ama hiç içimden yapmak gelmiyor

AAAA KIZLAAR YAPMAYIN BÖLE AMA İYİ DÜŞÜNÜN İYİ OLSUN :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

bilmimki bacım hiç evladım olmadı:)
yakın zamandada yok gibi gözüküyor..
neyse kızacan sen bana hayırlısı diyeyi inş bebiş vardır:):):)

MİNİK GELİNN BAK SENİ SEVERİM AMA ALICAM ŞİMDİ ELİME SOPAYI :KK36::KK36::KK36:

ben bilirim ağrılarımı kızlar 3 gün önceden başlar geliyor geliyor kırmızılarrr geliyorrr

CANIM İNAN BANA BEN KIZIMA HAMİLEYKEN DEFALARCA AHA ŞİMDİ GELDİ İŞTE KIRMIZILAR DEYİP KOŞTUM WC YE HABERİN VARMI.
HAMİLELİK BELİRTİSİ AYNI ADET BELİRTİSİ GİBİ.
KARIN AĞRISINDAN TUT BEL AĞRISINA KADAR.
UMARUM BUNLAR BEBEĞİNİ HABER VERİYODUR SANA.:emir_bebek::emir_bebek:

annem hemen internete salat-ı tefriciye yaz çıkan duayı bir kağıda yaz.ve onu gün içinde yüz kere oku.ben ezbere biliyorum zaten zamanla ezberleniyor.ben de yarın yüz tane okuyacağım.ilk 4444 duayı sana bağışlayalım.rabbim bu duayı 4444 kere okuyanın hacetini giderirmiş.şimdi bu dua etkinliğine katılmak isteyenlar bana hemen yazsın ki toplam duayı bileyim kaç tane okuyabileceğinizi de yazın.ben yüz diyorum ama belki daha fazla ya da daha az okursunuz.hadi bekliyorum.sonra da ecntrk için okuruz böyle sırayla hepimize bağışlarız ne kadar çok kişi olursak okadar çabuk biter.

CANIM YAA BİŞİ SORUCAM BU DUA İŞ YERİNDEYKEN BAŞ AÇIK ABDESTSİZ OKUNURMU.
ABDESTSİZ DERKEN GUSÜL Ü KASTETMİYORUM AMA NORMAL NAMAZ ABDESTİ.
BU SORUNUN CEVABINI HEP MERAK ETMİŞİMDİR.

KIZLAR GÜNLERDİR HER YAZDIKLARINIZI SATIRI SATIRINA OKUYORUM AMA YOĞUNLUKTAN ANCA BU SABAH BİŞEYLER PAYLAŞABİLİYORUM.
ÖZEL Bİ ŞİRKETTE MUHASEBE DEPT. ÇALIŞIYORUM.
MALUM YIL SONU İŞLEMLERİ :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

canım benim bekleme süremi duyunca haline şükredeceksin.11 ay gerçekten de çok uzun bir süre değil ki.ben oğlumu tam yedi yıl bekledim oğlum şimdi beş yaşında.oğlum bir yaşındayken korunmayı bıraktık.son dört yıldır da oğlum abi olsun diye bekliyorum yaaaaaaa canım ye iç şükret haline Rabbim daha fazla aratmasın inşallah

Rabbim inşallah çok uzun bekletmez.....
kimseyise bekletmezsin....

X