Umudumuz 2012

ayy fıstık hadi bakalım hamiş olda parti yapalım burda tey tey tey bencede hiç aceleye gerek yok adet zamanı gelince olmadığın zaman şüphelenir test yaparsın öncesinden negatif sonucu görüpte moralleri bozmanın hiç anlamı yok bunu bende çok yaptım ama artık
SONNN

hahahaaa sorma şeker benimkine kaç defa dedim gel şu prezervatifin ucunu delelim "ayyy kaçırmışız deriz" milletin ki hep böyle oluyor

hımmm gordum benımde 3 ocak sınhus nasıl varmı belırtı sende

cnm heray hiç yaşamadığım kdr belirti yasadım ama bu ay hiç belirtim yok zaten gelcek benm kırmızlar erken gebelık yaptım karnımda ağrıyor darısı batı gelmeyıp uzun sürede gelmeyecek olsn inşalahh

hahahaaa sorma şeker benimkine kaç defa dedim gel şu prezervatifin ucunu delelim "ayyy kaçırmışız deriz" milletin ki hep böyle oluyor

yok annem nerde bizde o şans yastıklar ky yat bekle kalkma sıcak duş alma neler yapıyoz olmuyoda eşim haftaya teste gitcek bugun adamda dedi bende heralde sorun bi gidim die du bakalım ne cıkcak

yok annem nerde bizde o şans yastıklar ky yat bekle kalkma sıcak duş alma neler yapıyoz olmuyoda eşim haftaya teste gitcek bugun adamda dedi bende heralde sorun bi gidim die du bakalım ne cıkcak

benimkide ocaktan sonra gidecek canım.Geçen dur bi araştırayım nasıl oluyormuş test dedi bende gerek yok hayatım araştırmana sen sor ben söyleyeyim dedim uzman oldum kk sayesinde inş. sonuçları hayırlı çıkar canım

dur bakalım kırmızılar gelmedıkce yınede umut var.... valla psıkoljık olarak ınsan ne cok etkılenıyr gecen ay ben bayagı kaptırdım kendımı basım donduu mıdem bualndıı uyku moduu kendı kpsıkolojık hamıle kaldım valla...bendede bısey yk belırtı bakalım artık hayırlısı

aynen yaa hiç gülesim yoktu herseyı öğrendım kk dan inş cıkmaz cnm sonrada korkuyorum sıra bana gelcek ödüm kopuyor bende bişey cıkcak diye canım cok tatlıdır benm korkuyorum kadın doğum doktorundan o çatala hiç yatmadım daha

Bence çıkabilir... Ama idrarın biraz beklesin yani bikaç saat idrara çıkma öyle yap testi. Sabah kalktığında yapabilirsin mesela :) Hadi bakalım inşallah gebesindir...

1 sayfada var cnm kasım ayında hamiş çoktu sonra hepsi düşünce nazar değiyor diye yayınlamama kararı alındı ama malesef nazar değcek hamişimiz bile yok

Destur canım daha erken :)

Moralini bozma canım benim, sende biliyorsun birgün mutlaka olacak, sabret

evet ya bende gecen ay 3 saat basım döndu esıme dedım bu sefer tamam tuttu dedim birde burda okuduğum belirtileri aa bu bende yok diyom ertesi gun bendede oluyordu nasıl beyın bu kdr oynuyor bizle bu ay asla takmıcam belirti dedım ve gercekten belırtım hiç olmadı

Amin inşallah canım benim yaa dua edelim birbirimize çokca olurmu Hayırlısı bu ay çok istiyordum inşallah olur fakat hiçbir belirtimin olmaması beni korkutuyor :18:

Amin inşallah canım benim yaa dua edelim birbirimize çokca olurmu Hayırlısı bu ay çok istiyordum inşallah olur fakat hiçbir belirtimin olmaması beni korkutuyor :18:

belirtisiz hamıle kalan cok cnm sankı daha önce belirti yasadıkta ne oldu kendımız urettık bırak olmasın ama mercimeğin karnında olsn inşallah

canım zaten hormon testlerinden ultrasondan neyin olup olmadığını görüyorlar bunlardan bişey çıkmazsa rahim filmi istiyorlar ordanda tüplerin kapalı olup olmadığına bakıyorlar yani çatala hemen çıkarmazlar seni kuşum merak etme bende yumurta takibine ilk başladığımda alttan muayene etti doktor utancımdan 3 gün uyuyamadım zaten bidaha da o doktorun kapısından dahi geçemedim şimdiki doktorumda erkek ama işte napim alışkanlık yaptı valla heralde arsızlaşıyor demekki insan

eee alttan bakarken catala yatırmıyolarmı ben hiç baktırmadım utancı gectım hadı de acıyormu

kızlar basınızı ağrıttım ya içinizi kararttım hakkınızı helal edin sabahtan beri elimi bir işe sürmedim adamda yemekle uğraşma dışardan söleriz dedi bari kalkıp evi toplim hadi kovun beni

eee alttan bakarken catala yatırmıyolarmı ben hiç baktırmadım utancı gectım hadı de acıyormu

yok bebişim çatala yatırmıyorlar ultrason cihazının bulunduğu yerde sedye var üstelik ortamda biraz karanlık oluyor ışıkları falanda kapatıyorlar.acıda olmuyor canım merak etme..Ben ilk olduğumda ilk aklıma gelen Allahım dedim herkesin içine baktıkları şeylemi banada bakacak bian ürperdim meğersem prezervatif takıyorlarmış

hayyy ben seni yerim bii keresinde karnım ağrıyodu acile gittim yumurtalıklarından dedi kadın doğuma yönlendırdı kadın benı çatala yatırdı taktı pre. dedim napıyon sen bakcam dedı ya dedım ben hiç baktırmadım baktırmamda yokmu bunun başka yolu gece 3 saat buarada oda dedi su içicen karnını şişircen falan karnından bakcam tmm dedim kalktım ordan nasıl korktum ben dedım bıdaha o çatala yatmam ne biçim şey o kadın gözgöre göre sokcaktı cok kıymetlıdır de saat 5 kdr sabahın su içmiştimde yatmamıştım o çatala nerden geldı aklıma smdi kısaca korkuyorum ben yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…