Umudumuz 2012

ooyyy kuzuu ama oğluşum evde beni bekliyo gitmem lazım üzülmek ağlamak yoktu dimi öyle hatırlıyorum ben sanki

yok tatlım ben çok rahatım öle seni bilgilendirim dedim bi yoksa piskolojim ii hiç bi belirti yok akıntıma bakarak geç yumurtladım kanısına vardım zaten belki öle bişide yok sonuçta geçte olsa yumurtladıysam şayet daha nolsun demi arkadaşım yaaa yumurtlamasaydım :26:

Son düzenleme:
merhaba kızlar... günler hem yavaş, hem hızlı akıp gidiyo ya.. bir kaç gündür giremedim nete.. ama pek bir değişiklik yok sanırım ne yazık ki (( benim bat 25-30 arası idi.. perşembe günü dayanamadım idrar testi yaptım.. tabii negatif.. bugün hala tık yok.. gelmedi kırmızılar.. dün üşüttüm biraz. şimdi midem bulanıyo, ahlsizim.. üşütmeden mi? yoksa sürpriz mi var heyecanlı bir bekleyişteyim... olmazsam sabah bir test daha yaparım belki.. çooook heyecanlıyım kızlar.. inşallah 2012 hepimize sürprizleriyle gelir...... AMİN..

herkese günaydın kızlaaar
cadicuk galiba bende de aynı şey oldu adetime bir hafta var yumurta akı gibi uzayan akıntım gelio. hayırlısı bakalım yumurtlama zamanı şaştı sanırsam:))zaten adet belirtisi de yok geç olcam yine yaaaa beklemek çok zooor.....

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum göbişlerimiz dolsun arkadaşlarım hamiş olsun

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr..... süper bir haberim var.... hamileyimm..... inanamıyorum.......... dün akşam bu mesajı yazdıktan sonra stresli bir şekilde yattım.. hafif mide bulantm ve baş dönmem vardı. gece rüyamda yine hamileler gördüm.. sabah gözümü açtığım gibi aklıma ilk test geldi. hemen tuvalete koştum tabii testi alıp.. testi yaptım o sırada eşim uyandı .. erken yaptın testi diye yine bana kızacak diye hemen testi sakladım.. bir bardak su içtim heyecan içinde.. kafamı bir çevirdim kii.. iki çizgi.. bir çığlık attım ki kızlar.. eşime hemen yanıma gel diye.. kahvaltı yapıp hemen doktora koştuk.. doktor keseyi göremedi çok küçük olduğu için. kan testi istedi.. b-hcg 184.99 10 gün sonra keseyi görcez. kızlar müthiş bir duygu.. isteyen herkes en kısa sürede yaşar inşallah.....

Oyyyy canım yaa çok ama çok sevindim Yaşasın 2012 inşallah bize uğurlu gelecek, Rabbim sağlıklı bir hamilelik yaşatsın sana canım İnşallah 9 ay sonra sağlıcakla alırsın kucağına bebeğini Bizlerede dua et

ben yeni evliyim arkadaşlar. biz henüz çocuk düşünmüyoruz ve henüz çocuk düşünmediğimiz için gerekli önlemi alıyoruz ama bu önleme rağmen hamile olabilme ihtimalide taşıyorum bence
15-20gündür hamile olabileceğimden şüphe ediyorum ama artık bakalım hayırlısı.
henüz beklemediğim bi durum olduğu için; hem şaşkınlık hemde sevinç karışık bir haldeyim şuan:))
hatta sevinç ve olma isteği çok ağır basıyor şuan artık bende.
ilk3-4gündür karın bölgemin alt kısmının ortasında bir pıtır pıtır hareketlenme oldu sürekli olarak.
daha sonra bu hareketlenme kalmadı ama bu seferde orada hafif bir ağırlık oldu halada o ağırlığı hissediyorum. ve en baştan beride hep bazı kokulara karşı hafif bir bulantı ve ara ara hafif bir baş dönmesi eklendi.
şuanda regl dönemime 1gün var ama hiç bir belirti yok nerdeyse regl olma öncesine dair.
ara ara biraz kasık ağrısı oluyor, çok yemek yedimmi midem hemen bulanıyor.
bakalım artık:)))
kendi kendime diyorum acana kendim psikolojikmi yapıyorum bunları, çok meraktayım şuan
evde yapılan gebelik tetlerinden yaptım, çoğu olumsuz çıktı ama bazsısıda belli belirsiz silik pembe çıktı:44:
aman ya Rabbim çok heycanlıyım ve çok merak ediyorum hamile olup olmadığımı
hamile değilsem hayatımda ilk defa yaşadığım o karnımdaki hafif ağırlık nedir peki diyorum bu sefer kendi kedime
Allah korusun, birazda kendi kendime evham ediyorum bu sefer ya hamile değilsem o ağırlık nedir karnımdaki diye(((
biraz evhamlıyımdırda((
sizce ben hamile olabilirmiyim?? fikirleriniz nelerdir??

Olabilir tabi neden olmasın Bizim ilk aradığımız gebelik belirtsi adet gecikmesi aslında... Senin bata 1 gün kalmış, bazı testler silik diyosun resim varsa ekleyebilirmisin? Bizde bakalım :) Birde testlerin markası önemli...

bütün testleri attım inanın:)))
daha 1saat önce yapmıştım onuda attım hemen:))
oyüzden foto ve marka veremicem ama internetten silik çizgiye temsili bir foto koyuyim şimdi size.

bu arada yorum içinde çok teşekkür ederim.

marka olarak ne önerirsiniz bu arada?? olmazsa birde ondan alıyım.

çok sağol canım.. inşallah her şey yolunda gider.. sizlere de duacıyım tabii.. inşallah 2012 anneleri olacaz hepimiz..

ne kadar güzel bir haber olmuştur senin, eşin ve ailen için. çok duygulandım. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Eğer o resimdeki gibi ise 'sin diyorum Merakla sonucunu bekliycemi hadi bakalım hayırlısı olsun canım hakkında inşallah hamilesindir
Marka olarak Nova markasını önerebilirim, genelde herkes memnun. Önermediğim markada bebetime canım dikkat et

çok sağol canım.. inşallah her şey yolunda gider.. sizlere de duacıyım tabii.. inşallah 2012 anneleri olacaz hepimiz..

Amiiiiiinnnnnn inşallah kuzumm inşallah

çok teşekkür ederim.
hayırlısı ile inşaallah hamileyimdir:))))
mutlaka sonucu burada paylaşıcam canım sizlerle.

tebriklerrrr canımmmmm Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim darısı başımıza inş

Son düzenleme:
kızlarr affedersiniz ama tuvalete çıktığımda sağ tarafım acıyor batıyor neden acep ?

:44: Düşünüyorum........... Buldummmmmmm....... Amaaa söylemicemmmm
Ne demiştik??????? Belirti aramak yooookk

çok teşekkür ederim.
hayırlısı ile inşaallah hamileyimdir:))))
mutlaka sonucu burada paylaşıcam canım sizlerle.

belirti aramıyorum canım benim diğer aylar böyle değildim sağlık durumumda mı bir sorun var diye korkmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…