Umudumuz 2012

maşallahh adetimm hala dewam ediooo ve 7 günüü bügünn düşünebiliomusunn bu arada bugünnn soğan kürümünn ilkk günüydü başladımm bakalımm şifa olur inş. canımm

Allah kalbine göre verir inş canımmm hamişsinndirrr hadii güzel haberlerini bekliyoruzz seninn tatlımmnasıl geçti günün yorgunmusunn??

amiiin bacım cümlemize inş ev işleri yemek bulaşık derken akşamı ettim bir de okul yoruyor tabi

bu arada çalışma yapsak bir zararı olur mu bebiş varsa yoktur da sorayım dedim bacım

amiiin bacım cümlemize inş ev işleri yemek bulaşık derken akşamı ettim bir de okul yoruyor tabi

bu arada çalışma yapsak bir zararı olur mu bebiş varsa yoktur da sorayım dedim bacım

vallahii bende bilmiyorumm adet olana kadar gün aşırı yaptık valla zararı olur mu hiçç bilmiyorumm ama benimde hiçç bir fikrim yok tatlımm

kızlar adetime 6 gün vardı . bugün kan testi verdim. sonuç negatif doktor da olsaydı yüksek çıkardı biraz bundan sonra yükselmez dedi. üzüldüm ama hala da belki olur diyorum saçma ama neyse

ilk defa göğüslerim acıdı ve belim çok ağrıdı ben de sandım ki bebek var. o üzüntüyle bel ağrımın nedenini bile sormadım. ilaç verdi belim için.

canım benimm nedense hiçç inanısımız gelmioo sadece senn düşünmüosun bölee emin oll bendeee yada bizdeee..çokk istediğimizzz içinnn acaba diyoruzzz meselaa..benimm adetimin maşallahhh 7 günü bendee acabaa düşük mü yaptım haberim olmadan diorumm acaba acabaa acabaa bak iştee..

benimde 7 ocak beklenmeyen adet tarihi. şu anda hiçbir belirti yok ne göğüs ağrısı ne kasıkta batma .. normalde adetime 12 13 gün kala başlardı göğüsler ağrımaya. neyse beklemeye devam dualarım sizinle öpüldünüz kocamaaan:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…