Umudumuz 2012

çok geçmiş olsun canım..inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamişlik geçirir ve kucağına alırsın bebişini
saol canım inş. tek duam hayırlı sekilde hamile kalıp evladımı sağlıklıca kucağıma almak hepimize nasip eder inş.
tatlım tekrar bi test yap yada biraz bekle daha adetine 6 gün varsa çıkması bazen zor oluyo çok istiyosan kuzum kanda baktır inş. hamilesindir canım

Herkese merhaba ben geldim kimse varmııı

ben varım cnm ama bugun ne oldu biliyormsn fortel erken gebelık testı aldım %100 sonuç yazıyodu ve tek çizgiyi gördüm cok canım sıkkın giriyom cıkıyom yatıyom kalkıyom hiçbişey yapasım yok sende durumlar nasıl tatlım

1 ocak tatlım belli ya erken gebelık testi olsaydı çıkardı

canım erken gebelik testini daha önce hiç duymamıştım..ama güzelim normal gebelik testleri bile yanlış sonuçlar verebiliyor çoğu kimsede adet gecikmesinin 15. gününe kadar hatta belki daha fazla gün kadar göstermeyebiliyor.kan testi en kesin sonuç..bikaç gün sabret bence canımcım

bata 1 haftaya kdr %100 sonuç veriyor cnm fiyatı diğerlerine göre biraz daha pahalı bit test yılbasından önce ögrenırım dedım kana gitmeyede üşendım bunu aldırdım eşıme zaten karın ağrım başladı bile sğl cnm desteğin için

amann bebişim üzülme bende bu ay treni kaçırdım gibi..kocişede çok kızgınım zaten bu hafta 3 güne maç aldı 4 günümüzü yedi.Bende onun başını yiycem bu gidişle napalım rabbim nezaman "Ol" derse içimizde ki canlıya oda olacaktır mutlaka

kızlar ben yeni üye olddum yarın adet olmam gerekiyor ama hiç adet belirtim yok test yapsam çıkarmı önceki aylar 2-3 gün önce adet sancılarım başlardı bilirdim nezaman adet olacağımı bide benimki çok düzenli 28 günde 1 oluyorum testte çıkar mı acaba şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Kestaneşekerim, sinhus'um hoşgeldiniz canlarım
Sinhus'cüm neden böyle aceleci ve sabırsız davranıyosun kuzum? Bak durduk yere moralini bozdun... Bu kadar stres yapma, relax olmaya çalış
Bende durumlar normal, hiçbir belirtim yok. En geç 8 ocak olan batımı bekliyorum

üzülmicem demiştim ama olmadı yaaa bebeğim koçişine kızma demişsin ol demeyınce olmuyor işte prezervatifle hamıle kalan hapı unutup hamıle kalan duymuyormuyuz demek kı zamanımız var cnm kendı canınıda kocanın canını sıkma

adet gunun geınce yapsan daha ıyı olur ama burda okuduklarıma gore bır ıkı gun onceden de cıkanlar oluyormus galıba....

hemde ne moral bozdum kuzum ya işte yılbası yarın diye acele ettım öğrenım dışardayız ona göre haraket ederız dedimde burnumdan geldı dışarı cıkasımda gelmıyor yarın kuzum aman belırtı arama zaten bekle cnm inşallahhh gelmezzzz kırmızılarınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…