Umudumuz 2012

Sevindim :KK8:

Tamam canım teşekkür ederim :KK23:

Başlarsınız canım inşallah :KK9:
Ben gidiyorumm, öptüm hepinizide kendinize çok iyi bakın, ayaklarınızı üşütmeyin, bolca dua edin, dualarınızda benide unutmayın hıı birde Allaha emanet olun.. Görüşürüüüüzzz :KK54::KK54:

görüşürüzz bitanemmm öpüyorumm kocamannnn

Amin canım benim inşallah

İnşallah canım inşallah, sen ne zamandan beri istiyosun kaç yıllık evlisin? Biraz kendinden bahsedermisin :)

canım ben 4 yıllık evliyim 2 sene korunduk istemedik ilk başlarda sonra korunmayı bıraktık 3 ay arayla 2 kez hamile kaldım kendiliğinden ilk bebeğim kendiliğinden kanamayla düştü 5 haftalıktı ikinci bebeğimde 6 haftalıktı kürtaj oldum sonra genetik araştırma yaptık kan pıhtılaşması çıktı ve bu arada 2 tanede çikolata kistim vardı 2 kez üst üste kısa sürede hamile kalınca dr 7 ay korunmamı söyledi 7 ay korunduk sonrasında aşılama yapıldı olmadı çikolata kistim için 3 ay geçici menapoz tedavisi uygulandı ve sonucunda kistimin içi boşaltıldı ve tüp bebek denedik sonuç negatif şimdi kendiliğinden deniyoruz rabbim inş. nasip edicek ben inanıyorum rabbim evlatsız bırakmasın bizi dualarımızı kabul etsin Amin yasin içinde tekrar tekrar teşekkür ederim canım saol

canım ben 4 yıllık evliyim 2 sene korunduk istemedik ilk başlarda sonra korunmayı bıraktık 3 ay arayla 2 kez hamile kaldım kendiliğinden ilk bebeğim kendiliğinden kanamayla düştü 5 haftalıktı ikinci bebeğimde 6 haftalıktı kürtaj oldum sonra genetik araştırma yaptık kan pıhtılaşması çıktı ve bu arada 2 tanede çikolata kistim vardı 2 kez üst üste kısa sürede hamile kalınca dr 7 ay korunmamı söyledi 7 ay korunduk sonrasında aşılama yapıldı olmadı çikolata kistim için 3 ay geçici menapoz tedavisi uygulandı ve sonucunda kistimin içi boşaltıldı ve tüp bebek denedik sonuç negatif şimdi kendiliğinden deniyoruz rabbim inş. nasip edicek ben inanıyorum rabbim evlatsız bırakmasın bizi dualarımızı kabul etsin Amin yasin içinde tekrar tekrar teşekkür ederim canım saol

çok geçmiş olsun canım..inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamişlik geçirir ve kucağına alırsın bebişini

kızlar adetime 6 gün vardı . bugün kan testi verdim. sonuç negatif:KK43: doktor da olsaydı yüksek çıkardı biraz bundan sonra yükselmez dedi. üzüldüm ama hala da belki olur diyorum saçma ama neyse

ilk defa göğüslerim acıdı ve belim çok ağrıdı ben de sandım ki bebek var. o üzüntüyle bel ağrımın nedenini bile sormadım. ilaç verdi belim için.

nolsun canlarım ya... depresyondayım...
dün negatif çıktı idrar testi...
evet tatlım bugun benim bat...
yaşım 29.5
ne zaman olacak bu...
çok yoruldum....

adetime 1 hafta var bugün test yaptım tek çizgi çıktı ama şöle bişi oldu T altında renk çizg yok ama sani kazılmış gibi beyaz çizgi vardı eşime gösterdim göremedi sana öyle geliyo dedi 10 dk snr baktım teste T nin altında çizgi gözüktü ama renksizdi eşime gösterdim evet şimdi gözüküyor dedi sizce hamilemiyimdir

adetime 1 hafta var bugün test yaptım tek çizgi çıktı ama şöle bişi oldu T altında renk çizg yok ama sani kazılmış gibi beyaz çizgi vardı eşime gösterdim göremedi sana öyle geliyo dedi 10 dk snr baktım teste T nin altında çizgi gözüktü ama renksizdi eşime gösterdim evet şimdi gözüküyor dedi sizce hamilemiyimdir

güzelim hormon çok az salgılandıysa ondan öyle gözükmiştir...
ama bilemeyiz tabi...
sen 3 veya 4 gün sonratekrar yap

X