Umudumuz 2012

tamam canım bekliyorum seni ben burdayım

tamam canım bekliyorum seni teşekkür ederim

öyle ama canım insan isteyince hemen olsun istiyo peki senin durumun nedir çocuğun varmı yada gebemisin

hakkında hayırlısı canımcım dualarım seninle... ben de sabah test yapmak gerektiğini duymuştum özellikle idrar birikiyor ya

ben de dahil olayım mı canım arkadaşım, bilmediklerim varsa öğrenmiş olurum

öyle ama canım insan isteyince hemen olsun istiyo peki senin durumun nedir çocuğun varmı yada gebemisin

2 kez kaldım ama olmadı...Şimdi bende bekleyenlerdenim cnm..çok ii anlıyorum seni burdaki çoğu insan da senin gibi hemen olsun istiyor..
Ben de öyle tabi ki..Ama sana tavsiyem mutlaka bir doktor bul kendine çünkü gebelik planlayanlara önceden başlanan ilaçlar var folic asit gibi bir de sana tavsiyelerde bulunur mutlaka..Daha sağlıklı bir şekilde hamile kalmanda yardımcı olacaktır...
Ama yeniden söylüyorum 3 ay çok kısa bir süre hem gününü tutturman yumurtlama gününü bilmen lazım ki yumurtlama gününü tuttursan bile bebek olma şansı %25..yani bir iki denemeden sonra öyle hemen endişelenme...

kızlar özetle tecrübelerim şunlar
1. kesinlikle hergün ilişki olmayacak çünkü olgunlaşmadan spemi göndermiş oluyoruz.
haftada 2 3 veye 4 defa ilişki olabilir(biz 1 defa yapıyoz)

2. hemen banyo yapmıyoz 1 saat yatıyoz... hatta komik ama bacakları havaya dikiyoz
(saolsun eşim hemen dikiyo benim bacakları)

3. ovulasyon günümüzü mutlaka ögreniyoruz ve o gün ilişkiye giriyoruz.. tabi öncesi sonrası da...

4. spermler insan vucuduna girdiğinde 3 gün canlı kalabildiği için düzenli ilişki şart.

5. düzenli besleniyoruz bunun açılımını hepiniz bildiğiniz için atlıyorum

6. kesinlikle srtes yapmıyoruz

7.birde şunu eklemek istiyorum 1 sene deneyip hamile kalamayan bi arkadaşım hiçbir problemin yok demiş doktor..
suyu kaynatıp buharına oturma yöntemi denedi bizzat şahidim o günlere
kız hemen hamile kaldı.. tabi nasip işi bu işler

başka eklemek istediği olanlar ekleyebilir. parantez içindede şunu söylemek istiyoruz biz ayda 3 defa en fazla 4 defa yapıyoruz ben 2 defa hamile kaldım.
demek istediğin şu sık ilişkiye girmek çok ta önemli degil. önemli olan gününü tutturmak

ben yumurtlama gününü nasıl anlarım canım

hoşgeldin canım 5 aylık evliyiz canım hergün olmasada iki günde bir veya hergün bu şekilde

gülüm olmazzzzzzzzzz tabi hamile kalamazsın.,
şöyle düşün olgunlaşmamış bir spermi gönderiyosun ve YUMURTAYI DÖLLE BAKALIM diyosun olmazzzz

ben yumurtlama gününü nasıl anlarım canım

canım bu konuda çok iyi olan arkadaşlar var hesaplama konusunda. ben fazla bilmiyorum ama sanırım şöyle
28 günde bir adet olan için 14. gün (illa 14.gün olacak diye bi kural yok ama yaklaşık 14.gün)

sen 32 günde bir adet oluyorsan sanıyorum 18. gün...

bazı siteler varmış hesaplıyormuş.ama büyük ihtimalle senin 18.gün canım.
yinede yanlış bilgi verdiysem düzeltin

kesin nasıl anlarım canım ben bu yumurtlama gününü bu yolu varmı

ben doktora tanıştım ve gün aşırı ilişki önerdi.yumartlama gününden 3 gün önce ve yumurtlama gününden 3 gün sorsya kadar düzenli ilşki önerdi.ben bu yöntemle hamile kalabildim.

ben doktora tanıştım ve gün aşırı ilişki önerdi.yumartlama gününden 3 gün önce ve yumurtlama gününden 3 gün sorsya kadar düzenli ilşki önerdi.ben bu yöntemle hamile kalabildim.

bu ay bende bu yöntemi deniycem hergün değilde haftada üç kez falan inş.olur bu dördüncü denememiz olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…