Umudumuz 2012

belki şu an bebişimi taşıyorumdur diye düşünmek bile beni çooook heyecanlandırıyo kızlar... olunca ne yaparım bilmiyorum ...

Mutlaka haber vericem sana seninle herşeyimiz aynı görünüyor.Evlilik tarihi ve deneme ayı:)

bugün benim BATın ilk günü kızlar.. ama geçen ay 5 gün geçtiği için şimdilik umutlanmamaya çalışıyorum. sabah test yapmamak için kendimi zor tuttum... testi sabah idrayıyla yapın diyorlar. ne kadar önemli sizce?

tamam test günü 29 aralık diyelim mi ya da 28 de olur :) Zaman geçmiyor yaaaaaaaa

gülüm ben dayanamadım sabah yaptım negatif...
sen sakın yapma
çok moralim bozuldu anlatamam
keşke almasaydım erkenden
dolapta durdukça dürttü beni
negatifi görüncede başladım aglamaya

merhaba arkadaşlar bi sorum olacak 5 aylık evliyim 3 aydır çocuk istiyoruz ama olmadı endişelenmeye başladım doktora gitmelimiyim acaba

daha 4 gün var neyine güvenipte test yapıyon
bile bile yaptım...
offf ne sabırsızım ben ya

Cnmm dayanamadın demi :) umutsuzluğa kapılma bnm ilk hamileliğimde battan 12 gün sonra çıkmıştı hemde çok silikdi çizgi herşey olabilir bekle biraz daha moral bozma...

gülüm ben dayanamadım sabah yaptım negatif...
sen sakın yapma
çok moralim bozuldu anlatamam
keşke almasaydım erkenden
dolapta durdukça dürttü beni
negatifi görüncede başladım aglamaya

Sakın moral bozma cnmm çok erken test yapmışsın şuan gözükmeme olasılığı çok yüksek..Hem olmadı diyelim sen gebe kalabiliyosun bi problemin yok en önemlisi bu mutlaka kalıcaksın ve sağlıklı bebeğini kucaklayacaksın..Şimdi derin nefes al ve iyi şeyler düşün lütfeeennn

merhaba arkadaşlar bi sorum olacak 5 aylık evliyim 3 aydır çocuk istiyoruz ama olmadı endişelenmeye başladım doktora gitmelimiyim acaba

canım merhaba eğer bebiş düşünmeden önce dr agittiysen gerek yok bence daha erken 1 seneye kadar olmamamsı normal diyor dr lar ama hiç gitmediysen dr a bence kontrol amaçlı git derim

adetin düzenlimi canım? kaç günde bir oluyo
bide ilişkiden sonra hemen kalkıyomusun?

bekarken düzensizdi canım adetim bu yüzden doktora çok gittim herşeye bakıldı birşey çıkmadı sadece adet düzenleyici verdi ama evlendikten sonra düzeldi 30 32 günde bir oluyordum bu ay gecikti doktora gittim gebelik yok dedi adet söktürücü verdi bi gün kullandım ikinci gün adet oldum ama az oluyorum bugün adetimin ikinci günü doktora gittiğimde ultrasonla baktı yumurtalıkta rahimde bi sorun yok dedi ama 3 aydır olmadı diye endişe ediyorum acaba özel bi doktora gitsemmi

canım bence biraz daha dene...
çünkü bir çok insan hemen hamile kalamıyo..
sana bazı önerilerim olacak ama şimdi çıkmama lazım arkadaşa gitcez gelince mutlaka yazacam sana canım..
ortalama 3 saat sonra geliriz..
ayrıntılı konuşalım tatlım
sakın kendini üzme

Cnmm 3 ay çok kısa bir süre dnemeye devam etmelisin ama bence kendine güvenebileceğin bir doktor edin ve onun kontrolünde gebe kal..Bu çok daha sağlıklı olacaktır.Hem bildiğim kadarıyla bir yumurtala sürecince gebe kalma ihtimali %25 civarı..Yani illaki korunmadığın ayda gebe kalıcaksın diye bişey yok..Sen şimdi endişelenmeyi bırak rahat ol bunun en büyük ilacı rahat olmak.....

ayyyy canımmmmm ne güzel şeyler söyledin ağlayacagım nerdeyse...
inşallah dediklerin olur
şimdi çıkmama lazım
3 saat sonra gelecem allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…