Umudumuz 2012

kızlar ben geldim :9 temizlik arasında bi bakim dedim ne var ne yok..
Önerilere bi de ben eklemede bulunayım sat.ın 10.gününden itibaren 2 günde 1 ilişkiye girmek gerekio..20.gün bırakıosun tabi bu 30 günde bir adet görenler için sanırsam çünkü gün sayısı arttıkça yumurtlama günü değişio..
Bir de çiğ et salam sosis vs uzak durmak lazım..hatta bnm doktorum olayı abartıp ilkokula yada kreşe giden çocuklarla fazla yakınlaşma demişti kızamık mikrobu taşıyabiliolarmış ve bu bebeğin oluşum sürecini olumsuz etkileyebiliomuş yada erken zamanda düşüğe neden oluomuş...
Sebzeleri iice yıkamak gerekio hatta sirkeli suda biraz bekletmek daha ii olur..Kedi kuş vs tüy döken hayvanlarla fazla haşır neşir olmak sakıncalı..Bunlar tabi bebek planlayan herkesin uyması gereken şeyler..Hamile kalmak kadar sonrası da çok önemli..işler kötü giderse yıkımı büyük oluyo Bilgilerinize..........

bu ay bende bu yöntemi deniycem hergün değilde haftada üç kez falan inş.olur bu dördüncü denememiz olacak

bizde eylülden beri denioduk allaha şükür bu ay tutturduk:)inş.allah herkese nasip eder bide ben bu ay ilişkiye girerken kalçamın altına yastık koydum sora yastık kalçamda ayaklarımı duvara diktim ve 1 saat yattm belki bunun faydası olmuştur sende dene bu ay:)

bizde eylülden beri denioduk allaha şükür bu ay tutturduk:)inş.allah herkese nasip eder bide ben bu ay ilişkiye girerken kalçamın altına yastık koydum sora yastık kalçamda ayaklarımı duvara diktim ve 1 saat yattm belki bunun faydası olmuştur sende dene bu ay:)

bunuda deneyim bu ay :)ben doktora gittim kontrol amaçlı ultrasonla falan baktı yumurtalıklarda rahimde bi sorun gözükmüyor dedi

kesin nasıl anlarım canım ben bu yumurtlama gününü bu yolu varmı

Cnmcm beklenen adet gününden 14 gün önce olur yumurtlama ama bu herkes için geçerli değildir..farklılık gösterebilio kişiden kişiye göre.. Bunu anlamanın çeşitli yöntemleri var ben de çok ii bilmiyorum ama internette öneriler var bir araştır istersen..

Cnmcm beklenen adet gününden 14 gün önce olur yumurtlama ama bu herkes için geçerli değildir..farklılık gösterebilio kişiden kişiye göre.. Bunu anlamanın çeşitli yöntemleri var ben de çok ii bilmiyorum ama internette öneriler var bir araştır istersen..

ateş ölçme yöntemi varmış canım onu deniycem bu ay bakalım hayırlısıyla

bunuda deneyim bu ay :)ben doktora gittim kontrol amaçlı ultrasonla falan baktı yumurtalıklarda rahimde bi sorun gözükmüyor dedi[/QUOT için rahatlamıştır gittiğin ii olmuş.bunu dene allahın izniyle olur hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inş.herkese sen yumurtlama günüm geçti die ilişkiye girmemezlik etme çünkü vücut ancak hazırlıo kendini hamileliğe sen üstüne düşeni yap gerisi takdiri ilahi allah gönlüne göre evlatlar nasip etsin :)

bunuda deneyim bu ay :)ben doktora gittim kontrol amaçlı ultrasonla falan baktı yumurtalıklarda rahimde bi sorun gözükmüyor dedi[/QUOT için rahatlamıştır gittiğin ii olmuş.bunu dene allahın izniyle olur hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inş.herkese sen yumurtlama günüm geçti die ilişkiye girmemezlik etme çünkü vücut ancak hazırlıo kendini hamileliğe sen üstüne düşeni yap gerisi takdiri ilahi allah gönlüne göre evlatlar nasip etsin :)

amin canım inşallah sen ne kadarlık evlisin

bende 16 temmuzda.hakkında hayırlısı bise sig.kullanıosan bırak ben kullanıodum dr bırakman gerek dedi bıraktığım ay hamile kaldım:)

Bi kızım olsun..
Parfüm niyetine süt kokusu sinsin üzerime..
Uykusuz kalmaktan göz altlarım çöksede
Gaz sancılarını gördükçe içim acısada
Kusmuğunu temizlemekten hep gurur duyayım.
Tırnağını keserken 'aman etini kesmiyim'
Diye içim sızlasın ..
İğne zamanlarında elinden tutup güç vereyim ona..
Altını aldığımda poposu pişmesin diye kremler süreyim..
Yeni yeni dişleri çıktığında mutluluktan havalara uçayım..
Herkes göz kısmı O'na benziyo desin Sevdiğime bakıp..
Dudakları bal gibi aynı sen..
Bu tıpkı ikinizin karışımı olmuş desinler ..
Sevdiğimin gözlerine bakıp gurur duyayım..
Gözlerim dolsun ..
Mutlu olayım ..
Kızımın saçları çıkmaya başladığında
Minicik tokalarla süsleyip püsleyim onu şelaleler yapayım saçlarından ..
Yürümeye başladığında külotlu çorapla minicik eteğiyle göreyim onu ..
Gurur duyayım bu benim kızım diye ..
Tıpış tıpış yürürken bezi yüzünden tebessümümle
Allahıma hep şükredeyim..
O büyüdükçe bende büyüyeyim onunla..
Olmaz mı ? .

:KK14::KK14::KK14: Amiin amiiinn inşallahh balım yaaa :KK5::KK5:

Nedendir bilmem ama kimse beni takmıyo, kimseyle sohbet edemiyorum sanırım benden kaynaklanan birşey kimse için o bunu dedi bu böyle yaptı diyemem o yüzden kimseyi kırmadan, üzmeden ve daha fazla kırılıp üzülmeden sessiz sedasız gidiyorum. Hoşçakalın
:105:

Gerçekten gittinmi?:KK5: Bi gittim siteden neler olmuş böylee :KK5::KK5: Seni bekliyorum kardeşim mutlaka dönüş yap bana...

kızlar özetle tecrübelerim şunlar
1. kesinlikle hergün ilişki olmayacak çünkü olgunlaşmadan spemi göndermiş oluyoruz.
haftada 2 3 veye 4 defa ilişki olabilir(biz 1 defa yapıyoz)

2. hemen banyo yapmıyoz 1 saat yatıyoz... hatta komik ama bacakları havaya dikiyoz
(saolsun eşim hemen dikiyo benim bacakları)

3. ovulasyon günümüzü mutlaka ögreniyoruz ve o gün ilişkiye giriyoruz.. tabi öncesi sonrası da...

4. spermler insan vucuduna girdiğinde 3 gün canlı kalabildiği için düzenli ilişki şart.

5. düzenli besleniyoruz bunun açılımını hepiniz bildiğiniz için atlıyorum

6. kesinlikle srtes yapmıyoruz

7.birde şunu eklemek istiyorum 1 sene deneyip hamile kalamayan bi arkadaşım hiçbir problemin yok demiş doktor..
suyu kaynatıp buharına oturma yöntemi denedi bizzat şahidim o günlere
kız hemen hamile kaldı.. tabi nasip işi bu işler

başka eklemek istediği olanlar ekleyebilir. parantez içindede şunu söylemek istiyoruz biz ayda 3 defa en fazla 4 defa yapıyoruz ben 2 defa hamile kaldım.
demek istediğin şu sık ilişkiye girmek çok ta önemli degil. önemli olan gününü tutturmak

Çok güzel bilgiler bunlar canım teşekkürler...

Bu arada aramıza yeni gelen herkes hoşgelmiş sefa gelmiş, konu sahibeniz 1 haftadır çok yoğundu anca fırsat bulabildi ve geldi..
Gerçekten sohbetinize hasret kaldım. Bu ay çalışmalar açısından hiç iyi geçmedi benim. Umutlarım var ama çok değil. En güzel günlerimizi değerlendiremedik :KK5: Ocak 2012 hadi gel ve bize güzel bir haber ver!:KK49:

Kızlar nerdesiniz....
Şeytan dürtüyo deminden beri yarın gidip test al diye :)
Biri beni durdursun lütfennn..............................

Nerdesin sen kuzu yaa :KK20::KK20:

Bi ara öyle geldi gecti ama burdayım seni özledim :KK16:

3 haftadır evde idim izinliydim yarın iş başı yapıcam stresliyim yani :18::18:

Nerdesin sen kuzu yaa :KK20::KK20:

Bi ara öyle geldi gecti ama burdayım seni özledim :KK16:

3 haftadır evde idim izinliydim yarın iş başı yapıcam stresliyim yani :18::18:

Allah yardımcın olsun canım, özelde anlattığım gibi işte durum :KK31: Bi yerlere kaybolma sakın haa sen bu topiğin demir başlarındansın :KK16::KK16:
Bundan sonra daha sık uğruycam inşallah bende, hepinizi öpüyorum :KK54:

Kızlar günaydın son uçlarımız bugun öğleden sonra belli olacak cok merak ediyorum duanıza ihtiyacım var.Sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

X