Umudumuz 2012

Canlarım ben kaç gundur giremedm nete hiç gorusemedk şimdide çok ters bi saat ama olsun gelip okudunuzda bi selamim olsun istedim sizlere hepicinizi opuyorum

canim hastaymissin cok gecmis olsun ne zamandirda gorusemdk senle ama hep dualarimdasin soruna gelince ayni durum bendede war ama gecen ay daha coktu bu ayda war ama daha az nıe oluyoki bole acaba:26:

Canlarım ben kaç gundur giremedm nete hiç gorusemedk şimdide çok ters bi saat ama olsun gelip okudunuzda bi selamim olsun istedim sizlere hepicinizi opuyorum

canim hastaymissin cok gecmis olsun ne zamandirda gorusemdk senle ama hep dualarimdasin soruna gelince ayni durum bendede war ama gecen ay daha coktu bu ayda war ama daha az nıe oluyoki bole acaba:26:

Hoşgeldin canım vakit epey ilerledi gözümde bir gram uyku yok Üstelik hastaneye gidicem bugün. Hayırlısı bakalım inşallah güzel sonuçlar alırım.
Grip nezle öksürük karışık öyle hasta olmuştum ama yattım dinlendim geçti şükürler olsun canım
Sen neden girmiyosun nete? İnşallah yolundadır herşey...
Vallahi o dediğim konuda bi yorum yapamıcam bende şaşırdım çünkü. İçimden ılık ılık aktığını hissettim ve bi baktım şok oldum. Çünkü banyo olduktan sonra öyle birşeyle karşılaşmıyordum. Kaldıki ilişkinin üzerinden 1 gün geçmesine rağmen içerdelermiş

bebeğim telaşlanma normal bi durum o ara sıra olabiliyo hatta bazen çok sık olabiliyo fazla olan spermler dışarı bırakılıyo bendede oluyo bazen ertesi günü bi bakıyom gelmişler bi sorun teşkil etmez yani içiniz rahat olsun balım

ah gülüm ah... ben sabredemiyom. bu ay sana güveniyom. ne yap et beni oyala...

gittik gezdik eğlendik ve geldimmmmmmmmm kızlar sümelanın şifresi temele gittik ve bayıldım gülmekten mükemmel komedi kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle bizim gibi stres altında olanlara tavsiye ediyorum mutlaka izleyin

test işine gelince bebeğim kesinlikle erkenden yapmıyoruz test falan mutlaka batın geçmesini beklicez tmm erkenden test yapmak ümitsizliğe korkuya endişeye boş hayallere veya boş mutuluklara davetiye çıkartıyo o yüzden zamanı gelince yapalım .... sayılı günnnnn geçer kızlarrr elbetttt

nerdesin bebeğim yaaa bi denk gelemiyoz inş bu gün geliriz özledim seni ben

Caaniiimmm bende seni çook ösledim biz gozemi geldk topigimiz çóktû resmen ben kayinwalideme gitcm şimdi bakalm artik girebilrsem göruşurz çok öpüyorum seni cancagizim sewiyorum sizi

Caaniiimmm bende seni çook ösledim biz gozemi geldk topigimiz çóktû resmen ben kayinwalideme gitcm şimdi bakalm artik girebilrsem göruşurz çok öpüyorum seni cancagizim sewiyorum sizi

sorma kuzum yaaa valla nazara geliyoz biz bende giremiyorum bu aralar pek fırsat buldukça girecem bende .. denk gelirsek görüşürüz bebeğim kendine cici bak kocaman öpüyorum seni balımmmmmm

kızlar midem bulanıyo benim... ama daha çok erken hamilelik için. mide bulantısı hemen olurmu öyle 1 hafta 10 gün falan. hesapladım 9 gün önce halvet olmuş. ama yanlış hatırlamıyorsam

Sanki hiç belirtim yok gibi karnım derinden derinden cok hafif agrıyo her ay belim agrırdı bu ay agrımadı, bu ay ara ara bir kaç kez sol yanıma sancı girdi cok kısa sürdü bu sancılar.Ama içimde feci bir his varki bu ay hamilesin diyor.Ne mide bulantım ne uykum başka bişeyim yok.Adet olmama 2 gün var.Delircem bu ay cok istiyorum. 6 aydır deniyoruz.4 yıllık evliyim.Kusura bakmayın karışık kurusuk yazmamın sebebi duygularımın çökuntuye ugramasındandır.
1-2 cümlede yazssanız rahatlıcam.....

canım 2 gün çok kısa bi süre sabret..sonra test yapar öğrenirsin.ama tabi çok stresliysen kan testinde de çıkar yaptırabilirsin..bana kalırsada bekle derim boş yere kendini yıpratmış olmazsın 2gün göz açıp kapayıncaya kadar geçer merak etme cnm...

iki ay öne o fecii hamile olma hiisiyle yandım tutuştum. sonra ne oldu. 2 gün geçti fos. 6 aylık denemecilerden biri de benim.
bende çıldırmak üzereyim cumartesiye çok var. bide bunun geçikmesi. he oda olursa. bizimki nazlanmaz bir gün önceden bile gelir hiç aratmaz kendini...işyerindeyim ve sanki kapalı cezaevindeyim. patladım patlayacağım bende Allahım bir kapı aç.bir yol. hayırlı bir evlat ...
inşallah senin bu ay bu feci hissin yanıltıcı değildir..

kızlar midem bulanıyo benim... ama daha çok erken hamilelik için. mide bulantısı hemen olurmu öyle 1 hafta 10 gün falan. hesapladım 9 gün önce halvet olmuş. ama yanlış hatırlamıyorsam

1 hafta çok kısa bir süre değilmi cnm.Genelde mide bulantıları 5-6 haftadan sonra başlar derler ama..tabi bu herkeste muhakkak farklılık gösterir..Ay hadi inşallah hamişsindir ...:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…