Umudumuz 2012

kızlar midem bulanıyo benim... ama daha çok erken hamilelik için. mide bulantısı hemen olurmu öyle 1 hafta 10 gün falan. hesapladım 9 gün önce halvet olmuş. ama yanlış hatırlamıyorsam

9 dan sonra halvet yok mu? :)) inşallah bu 9 gün öncesi o yumurtlama gününe denk gelmiştir. ben o kadar dikkat ediyorum ki.
13ve 14. gün asıl olması gerekn gün trip yapıp boş geçridim o günleri. bunun 2 gün öncesindeki ilişkiden de ne hayır görülür bilmem. :)))

İşallah ya bir an önce artık yıprandıgımı hissediyorum.Bende suan işyerindeyim dar geliyor buralar bana duramıyorum resmen.
Her ay o kadar düzenli ki 27. gün hiç şaşmıyor delircem...1 gün gecsin....Eşim artık sokaktaki cocugu bile sahipleniyor onun için daha cok istiyorum.
Allahım sana güveniyoruz inanıyoruz yardım et ne olur.

merhaba arkadaşlar.. bizimde ikinci ayımız. her ay 25. gün adet olurken geçen ay şok bir geçikme ile 30. gün oldum.. hatta umutlanıp kan testi bile yaptırdım. şimdi bu ay kaçıncı gün beklemem gerek. kafam karıştı. bi fikri olan var mı? geçen ay gibi hemen umutlanmak istemiyom ama 30. günü beklemek mi gerek bu sefer bilmiyorum..

İşallah ya bir an önce artık yıprandıgımı hissediyorum.Bende suan işyerindeyim dar geliyor buralar bana duramıyorum resmen.
Her ay o kadar düzenli ki 27. gün hiç şaşmıyor delircem...1 gün gecsin....Eşim artık sokaktaki cocugu bile sahipleniyor onun için daha cok istiyorum.
Allahım sana güveniyoruz inanıyoruz yardım et ne olur.

inşallah duaların kabul olur canım.. hepimizin gönlüne göre olur inşallah..

merhaba arkadaşlar.. bizimde ikinci ayımız. her ay 25. gün adet olurken geçen ay şok bir geçikme ile 30. gün oldum.. hatta umutlanıp kan testi bile yaptırdım. şimdi bu ay kaçıncı gün beklemem gerek. kafam karıştı. bi fikri olan var mı? geçen ay gibi hemen umutlanmak istemiyom ama 30. günü beklemek mi gerek bu sefer bilmiyorum..

çalışmalar başladığının ilk ayları gecikmeler veya erken olma durumları bende de oldu. normal dediler... bence sen bu ay normal düzendeki tarihine bak. 25 26. günlere....

Ben bir ay 25. gün bir ay 22. gün öteki ay 31 gün üstüne oldum.şimdi 26 ile 28 gün arası değişiyorum. bende hangi günü kendime bat ilan edeceğimi şaşırdım.. en iyisi biz bir hafta tam gecikmeyle heyecana kapılalım...

canım en sağlıklısı adet gününün geçmesini beklemek...daha doğru sonuç alırsın

çalışmalar başladığının ilk ayları gecikmeler veya erken olma durumları bende de oldu. normal dediler... bence sen bu ay normal düzendeki tarihine bak. 25 26. günlere....

Ben bir ay 25. gün bir ay 22. gün öteki ay 31 gün üstüne oldum.şimdi 26 ile 28 gün arası değişiyorum. bende hangi günü kendime bat ilan edeceğimi şaşırdım.. en iyisi biz bir hafta tam gecikmeyle heyecana kapılalım...

canım en sağlıklısı adet gününün geçmesini beklemek...daha doğru sonuç alırsın

doğru diyosunuz arkadaşlar . en iyisi beklemek.. ah bir de heyecan yapmadan bekleyebilsem..

9 dan sonra halvet yok mu? :)) inşallah bu 9 gün öncesi o yumurtlama gününe denk gelmiştir. ben o kadar dikkat ediyorum ki.
13ve 14. gün asıl olması gerekn gün trip yapıp boş geçridim o günleri. bunun 2 gün öncesindeki ilişkiden de ne hayır görülür bilmem. :)))

yok gülüm.. durum şöyle.. ilk 9 gün önce yaptık sonra 5 gün önce yaptık bide dün yaptık. ama 2 gündür midem bulanıyo hatta 3 gündür. yani anlayacagın en fazla 9 günlük olma ihtimali var. neden midem bulanıyo anlamadım.
güzelim bende çok trip yapıyom.. keşke 14.gün yapmasaydın. ama olsun önemli değil. ne zaman döllenme olacagını allah bilir. ayrıca yumurtlama günü illa 14.gün olacak diye bi şart yok.
neyse sen önünmüzdeki maçlara bak ok

Yorucu bir gündü okuldann geldimm birazdan da mutfağa doğru yol alacağımm :KK54:

Sizler nasılsınız canlarıımm :KK55: :KK55:

iyi akşamlaaaar... :KK16::KK16:
kızlar bende aralık ayından 2012ye transfer olanlardanım.. :KK55: beni de alır mısnız aranıza :KK76:
umarım bu katıldığım son topik olur.. :KK37: Rabbim hakkımızda hayırı olanı nasip etsin (Amiiinnn)

X