Umudumuz 2012

amin canım inşallah.. inşallah hepberaber hamile kalırız.. sonrada doğum için hazırlanırız.
rabbim büyüktür... en hayırlı zamanda verir

inş.inş.inş.tatlışımmm Allahh isteyen herkese hamile kalmayı kucağın almayı nasip etsinn tabii önce analı babalıı sağlıklı sııhhatli...

bebekimm ama benimm eşimin kronik rahatsızlığı var ilaç kullanıoo o yapıooo isteksizlikk bu ay o ilaçtan beraber olduğumuz günler almıoo beraber oluyoruz akşamı alıoo ilacıı ..

iyi yapmışsınız canım. sen bu ay artırdın çalışmaları. 1 kerede tuttuysa bunda zaten kaçışı yok :) allahhhhh gelsin bebişlerrrrrrr

ben geldim kızlarrr napıyosunuz bakalım

Umutsunuz balım çok geçmiş olsun aman dikkat et kendine bizi de merakta bırakıp özletme

nerdeymiş bnm canlarımmmm ballarım kanlarımmmm biricik dostlarımmmmmm muck muck hepinize şekerlerrrrr ben bugün izinliyim eşimle dükkanı abisine bırakacaz bir günlük biz gecezez:119: yarın grş inş canpareler hepinizi kocaman seviyorum vede öpüyorum

bebeğim sendemi hasta oldun yaaaaa valla bende feci gribim:2: bu hastalıklar hep bu banyolardan oluyo .. çok geçmiş olsun bebeğim bnm

kızlar bu arada test için acele etmeyin hemen biraz sabredin bat gününüz geçsin hele bi umutsunuza katılıyorum canlar aceleci olmayın erkenden öğrenmek hiçte ii olmuyo bedavadan üzülmüyelim dimi... o yüzden az daha sabır

merhaba tatlım valla şansımıza havada kötü ama bilmiyomki buluruz herhalde yapacak bişeler belk,i sinemaya falan gideriz öle yani sen ne yapıyosun bebeğim

bende ne yapayım azıcık gribim... biz evdeyiz bugun. çalışma yapacaz : ) gezin vallaha.. insan stres atıyo...

ah gülüm ah... ben sabredemiyom. bu ay sana güveniyom. ne yap et beni oyala...

sELAMM Canlarıımm evin işlerini yaptım, çamaşırlar yıkandıı, ütüler ütülendii

yorgunluk belirtileri de başladıı

Sizler nasılsınız dostlarıımmm

bebeğim sendemi hasta oldun yaaaaa valla bende feci gribim:2: bu hastalıklar hep bu banyolardan oluyo .. çok geçmiş olsun bebeğim bnm

ben geldim kızlarrr napıyosunuz bakalım

Umutsunuz balım çok geçmiş olsun aman dikkat et kendine bizi de merakta bırakıp özletme

Teşekkür ederim sütlü çikolatalarım, ballarım, lokumlarım, şekerparelerim
Atlattım ben çok şükür

Selam kızlar nasısınız bakalım

herkese aman dikkat edin hastalanmayın diyorum ama sanırım bende grip olucam burnum tıkalı ve bugün üst üste kaç defa hapşurdum ben bile bilmiyorum sayısını :2:

kızlarrr kimse yokk muu ben geldimmm ????nabersiniz???

Malesef canımm kimse yoookk

Selam kızlar nasısınız bakalım

herkese aman dikkat edin hastalanmayın diyorum ama sanırım bende grip olucam burnum tıkalı ve bugün üst üste kaç defa hapşurdum ben bile bilmiyorum sayısını :2:

Geçmiş olsun canım yaa başlamış hastalık belirtileri sende de. Dikkat et

Kızlar gün aşırı birlikte oluyoruz eşimle. Aradan 1 gün geçmesine rağmen içimden sıvı akıntı geliyor. Farkettimki bu gelen sıvı benimki değil eşiminki Yazarken bile utanıyorum ya soramadan da edemedim. Evlendiğimden beri ilkkez bu kadar uzun süre kalıyolar içimde Geçtiğimiz ay enfeksiyon ilaçları kullanmıştım vajinal fitil falan.. Acaba onlarınmı bir etkisi olduki :26: Sizlerdede böyle olan varmı???:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…