Umudumuz 2012

düşükten sonra hemen hamile kalınıo derler canım inş olurr ben düşükten sonra 4 ay falan bişi yaşamamıştımm şimdi öle pişmanım kii keşkeee yaşasaydımmm ama hayırlısı vardır herşeyde bi hayırr canım benimm..aynen ben bu ay öle yaptımm ne ovulasyon ne başka bişii sadece ilişkiden sonra gün aşırı o kadarr..inş olmam ama olursam adet 7 günü soğan kürüne başlıcamm tatlımm bakalım hayırlısı

aaaaaaaa canım sendemi düşük yaptın... herkes düşük yapmış korkulacak bişey yokmuş doktor öyle syledi.
evet canım inşallah dediğin gibi olur hemen hamile kalırım..
sen maşallah çalışmaları iyi yapmışsın. zaten ovulasyonu falan ne takacan...
gün aşırı yaptıktan sonra mutlaka yeterli olur o zaten.
benim eşim çok isteksiz o yüzden biz fazla yapamıyoruz. 2 kere yaptık..
3. yü yaparsak sevinecem..
geçen ay ne güzel 4 veya 5 kere yapmıştık :KK43:
neyse hayırlısı bakalım.
rabbim istedikten sonra herşey olur

canım keşke 4 ay ara vermeseydin. dinlenmek içinmi ara verdin? yoksa doktormu öyle söyledi?
inşallah bu ay sende güzel sonuç alacaksın içime öyle doğuyo

canım keşke 4 ay ara vermeseydin. dinlenmek içinmi ara verdin? yoksa doktormu öyle söyledi?
inşallah bu ay sende güzel sonuç alacaksın içime öyle doğuyo

yokk canımm üzülmee yalnız değilsin benim eşimde senin eşinnn gibiii :KK43:(((((((ondan yanii yoksa dr korunmana gerek yokk dedii..inanırmısın 4 senelik ewliyim tamam 2 sene biz düşünmedik korunduk falan ama 4 sene içinde ilk defa bu ayyyy maşallahımız varrr yani ilk defa bu ayy bu kadar fazla beraber oldukk canıımmm

yokk canımm üzülmee yalnız değilsin benim eşimde senin eşinnn gibiii :KK43:(((((((ondan yanii yoksa dr korunmana gerek yokk dedii..inanırmısın 4 senelik ewliyim tamam 2 sene biz düşünmedik korunduk falan ama 4 sene içinde ilk defa bu ayyyy maşallahımız varrr yani ilk defa bu ayy bu kadar fazla beraber oldukk canıımmm

ayyyy ne güzel canım ya. maşalah o zaman bu ay çok ümitlen. benim içime doğuyo canım senin bu ay gelecek bebiş....
demekki ben yalnız değilmişim. bazı erkekler öyle oluyomuş ne yapalım zar zor da olsa olacak inşallah canım

ayyyy ne güzel canım ya. maşalah o zaman bu ay çok ümitlen. benim içime doğuyo canım senin bu ay gelecek bebiş....
demekki ben yalnız değilmişim. bazı erkekler öyle oluyomuş ne yapalım zar zor da olsa olacak inşallah canım

kimseye söleyemiosunda nerde bebiş yok mu dediklerinde ayda 1-2 yada 2-3 ayda bir kez diyemiosundaa..neyseee canımm hayırlısı o gelecek zamanı biliodurr onun için en iisi en hayırlısı ne zaman olacaksa o zaman gelsin bakalımmm ben Allah' a bıraktım valla..geçen sene eylül ayında düşük yaptım bak nasıl hamile kaldığımı anlatayımm ramazan ayıydı annemlerdeydikk ilişki sonrası ne ayaklarımı uzattım yukarı doğru ne yastık falan koydumm nede bekledimm hemen duşa girdimm ve o ayda sadece 1 kez yaptık ondada veren Allhım verdi ve hamileydimm düşün yanii yatakta 4 dk bile beklemedimm düşün yaniii verecek olan Allah hertürlü verioo canımm yeter ki istesinnn..

kimseye söleyemiosunda nerde bebiş yok mu dediklerinde ayda 1-2 yada 2-3 ayda bir kez diyemiosundaa..neyseee canımm hayırlısı o gelecek zamanı biliodurr onun için en iisi en hayırlısı ne zaman olacaksa o zaman gelsin bakalımmm ben Allah' a bıraktım valla..geçen sene eylül ayında düşük yaptım bak nasıl hamile kaldığımı anlatayımm ramazan ayıydı annemlerdeydikk ilişki sonrası ne ayaklarımı uzattım yukarı doğru ne yastık falan koydumm nede bekledimm hemen duşa girdimm ve o ayda sadece 1 kez yaptık ondada veren Allhım verdi ve hamileydimm düşün yanii yatakta 4 dk bile beklemedimm düşün yaniii verecek olan Allah hertürlü verioo canımm yeter ki istesinnn..

ayyyy şok oldum canım... 1 kere yaptınız ve annenlerde yaptınız (ki ailenin yanında eminim rahat yapamamışsındır yani paldır küldür olmuştur)
ve hamile kaldın... evet canım rabbim verecekse verir...
canım peki tam olarak kaçıncı günde yaptığınızı hatırlıyormusun?
evt abackalarını dikmesen bile yumurtanın cazibesi spermi çekiyor..

ayyyy şok oldum canım... 1 kere yaptınız ve annenlerde yaptınız (ki ailenin yanında eminim rahat yapamamışsındır yani paldır küldür olmuştur)
ve hamile kaldın... evet canım rabbim verecekse verir...
canım peki tam olarak kaçıncı günde yaptığınızı hatırlıyormusun?
evt abackalarını dikmesen bile yumurtanın cazibesi spermi çekiyor..[/QUOTE

ewet çookk ii hatırlıyorumm 14 günü yaptık anlayacağınn oda zoraki bi birlikteliktii :)))sırff adetin 14 günüydü yapmamız gerekioo dieee yapmıştıkk

bebekcimm sen o 2 hamileliğinde ovulasyon takibi mi yaptın canımm???

yok canım ben takip falan yapmadım. çünkü ben bir ay tam 30 gün diğer ay 34 veya 35 günde adet oluyorum.. yani 30 35 30 34 30 35 30 33 30 36
o yüzden tam olarak ovulasyon günümü bilemiyorum. ama tahminen 17 gün falan oluyo.
ama canım bilsen ne olacak?
eşimi ikna edemiyomki....
gel hadi bugun ovulasyon günüm desem TAMAM GELİYOMMU DİCEK...
ONUN KEYFİ ÇATACAK YUMURTANIN KEYFİ ÇATACAK OOOOOOO bekle anam bekle....
o yüzden ben yalvar yakar geziniyom peşinde ne zaman yaparsa şükredip seviniyom.
zaten ayda 4 kere yaptık biz. ikisindede hamile kaldım.
eşim ocak ayında başlayalım bebek için diyodu ben onu zorla ikna ettim ekimde.

topik topik geziyorum bi baktımm göğsü küçük olanlara müjdeli bir haberimn varrr yatmadan önce çörekotu yağı sürsünlerrr ..maşallahh benimm ihtiyacımm yokk..ama olur yaaa arkadaşlarımın işine yarar die paylaştımmm ..1 haftada bayağğğ farkediomuşş kızlarrr haberiniz olsunn..sürdükten sonra bazılarında kaşıntı olmuşş korkmayınn

yok canım ben takip falan yapmadım. çünkü ben bir ay tam 30 gün diğer ay 34 veya 35 günde adet oluyorum.. yani 30 35 30 34 30 35 30 33 30 36
o yüzden tam olarak ovulasyon günümü bilemiyorum. ama tahminen 17 gün falan oluyo.
ama canım bilsen ne olacak?
eşimi ikna edemiyomki....
gel hadi bugun ovulasyon günüm desem TAMAM GELİYOMMU DİCEK...
ONUN KEYFİ ÇATACAK YUMURTANIN KEYFİ ÇATACAK OOOOOOO bekle anam bekle....
o yüzden ben yalvar yakar geziniyom peşinde ne zaman yaparsa şükredip seviniyom.
zaten ayda 4 kere yaptık biz. ikisindede hamile kaldım.
eşim ocak ayında başlayalım bebek için diyodu ben onu zorla ikna ettim ekimde.

hayır birde demiolar mı kii test alsak baksak mı acabaaa ayyy var ya sinir oluyorumm söleme de sinirimi bari bozmaaa.artıkk diyorum kii ne yaptık ki test alıp bakalımmm neyse bakk yine sinirlendimm neyse ki bebekimm bu ayy maşallahımız varrr odaa kardeşimin çocuğundan mı ne etkilendii ..

bebekimm ama benimm eşimin kronik rahatsızlığı var ilaç kullanıoo o yapıooo isteksizlikk bu ay o ilaçtan beraber olduğumuz günler almıoo beraber oluyoruz akşamı alıoo ilacıı ..

hayır birde demiolar mı kii test alsak baksak mı acabaaa ayyy var ya sinir oluyorumm söleme de sinirimi bari bozmaaa.artıkk diyorum kii ne yaptık ki test alıp bakalımmm neyse bakk yine sinirlendimm neyse ki bebekimm bu ayy maşallahımız varrr odaa kardeşimin çocuğundan mı ne etkilendii ..

haklısın canım... en güzeli dua edip rahat olmak...
oluruna bırakmak

inş canımm inşş güzel haberlerini alcaz bu ay olmasa bileee bak görceksinn inşş bir daha ki ayyy çook inanıyorum bunaaa

amin canım inşallah.. inşallah hepberaber hamile kalırız.. sonrada doğum için hazırlanırız.
rabbim büyüktür... en hayırlı zamanda verir

X