Umudumuz 2012

Aynen bende arkadaşım !!!!!3 aydır belimin altıdaki yükseltiyle uyuyorum ama amuda kalkmayı denemedim bi o kaldı zaten:18::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

gün aşırı bebeğimmm bugün izinliyiz inşallah yarınnn çalışmalara dewam tatlımmm şuannn incirrr yiyorummm hemen mutfağa geçinn ve kendinize 3 taneeee incir alıppp gelinnn hadiii

bende isterim bende bende:KK1: kızlar bende kendime kuru incir kuru kayısı üzüm ceviz ne bulduysam aldım yakında bu gidişle bi 90 kilo olurum herhalde:KK9:

gün aşırı bebeğimmm bugün izinliyiz inşallah yarınnn çalışmalara dewam tatlımmm şuannn incirrr yiyorummm hemen mutfağa geçinn ve kendinize 3 taneeee incir alıppp gelinnn hadiii

aaaa iyi hatırlattın canımm hemen alayımm :KK9: Hazırlarr yenmeyee :KK9:

benimde kociş gececi bende izinliyim iki gün bari enerji depoliyim 2 gün boyunca :KK9:

bende isterim bende bende:KK1: kızlar bende kendime kuru incir kuru kayısı üzüm ceviz ne bulduysam aldım yakında bu gidişle bi 90 kilo olurum herhalde:KK9:

ewet değil mi yaaa esilacımm ben bi de bu kiloyla hamiş falan kalırsam bilmiyorumm yaniiii zayıflamaya çalışıorum ama zayıflayamıorumm yemek yemeyi çook sewiyorummm

aaaa iyi hatırlattın canımm hemen alayımm :KK9: Hazırlarr yenmeyee :KK9:

al al tatlım bu arada ben kendime bide omega 3 aldım kızlar içinde bütün vitaminler var hapın folik asitte dahil demir hapı ..... omega 3 te çok önemli hamile kalmadan önce depolanması gerekiyomuş vücutta

X