Umudumuz 2012

canım eşimin ikizinin midesi ağrısa eşimin midesi acıo yada bi yeri ağrısa kardeşim hasta sanırım dio arıo ve hastaa gerçektenn

bende çokk istiyorumm bi aklım git tüp bebek yap dioo beklediğimde hüsrana uğruyorumm oldu mu olacak mı diorum bilmiyorum canımm yaa

Olur tabi canım yaa bozma moralinii, hemde dilediğin gibi ikiz üçüz bile olabilir. Kısırlık olayı ne kadar genetikse, akrabalarda olan ikizler üçüzlerde o kadar genetik! Yani şansın bu konuda çok yüksek. İnşallah Rabbim gönlüne göre verir ne diyeyim

aminn bebişimmm

Kızlaaar bugün eşimle konuştuk önceleri erken diyorduk ama artık hazır oldugumuza karar verdik, eşim aynı benim gibi bakan bir çift göz daha istediğini söyledi yemek yedik öyle duygulandım ki. 2012 de umarım bende anne olurum, inanın bende artık çok istiyorum ama eşim hazır değil diye erteliyorduk. Herkesin gönlüne göre bir yıl olsun dilerim

kızlar hayırlı olsun yeni topiğiniz inşalla sizw uğurlu gelir hepinizden hayırlı haberler alırız unutmayalım ben bu ay gun aşırı ile adet olmam gereken gunde yumurtladım adet olana kadar çalışmaya devam öptum hepinizi

nerelerdesinn..ben bugun adet oldumm

nerelerdesinn..ben bugun adet oldumm

hmmm gördum cnm az evvel ama olsun ilk ay napcan bu ay gun aşırı performans bekliyorum hatırlıyomusun ilk yazıştımızda acaba gun aşırı olumlumu olumsuzmu olur demiştk çok şukuır bana yaradı bi sende dene bakalım

günaydın kızlar;
eşimle birlikte olmadan bebek sahibi olmayı planlıyoruz sanırım.:26::26:
Çünkü o bu tavırlarda..SAnırım 3 aydır; bi kerecik birlikte olup da bebek sahibi olamayacağımızı anlamadı daha.

Son düzenleme:

canım inan benimkide öleydi acaba sadece benim kocam mı böle die düşünüppp dururdumm kardeşimin bebeği olduu demek ki özendimi nptıysa artık ewlendiğimizden beri ilk defa gün aşırı yapıoruz önceden 2 ay geçse umrunda olmazdıı bu durum beni çoookk üzerdii bi arkadaşım hatta bi damladan bahsetmişti ama almamıştım belki bişi falan olur dieee yani inan bana sadece senin eşin öle değill benimkide öleee düzelecekler inş.

B,iz nelerle uğraşıyor,psikolojimiz ne durumda.onların ise işleri güçleri başka uğraşlar.Maçtır,yemektir,içmektir.Ondan sonra da "neee adet mi oldun?!!" diye şaşırıyorlar.Sonra da boşver bu gece olmasın;ya erkek milleti bebek deyince en çok sevdiği bişeyi reddediolar.korkuyorlar mı ne!!

benimki de aynı arkadaşım.napsak bu kocaları kursa mı göndersek.

benimki de aynı arkadaşım.napsak bu kocaları kursa mı göndersek.
biz burda çeşitli şeyler öğreniyoruz;şöyle yapalım,böyle yapalım diye.Fakat bizim heriflerin hiç umrunda değli yaw.Kurslarda onlara bi güzel sopa atsınlar;bu ne ilgisizlik,bu ne kendini bişey sanmalar.

biz burda çeşitli şeyler öğreniyoruz;şöyle yapalım,böyle yapalım diye.Fakat bizim heriflerin hiç umrunda değli yaw.Kurslarda onlara bi güzel sopa atsınlar;bu ne ilgisizlik,bu ne kendini bişey sanmalar.

sopa yeter mi?bilsem yetecek valla bi güzel dövdürürüm:)))sorma ya valla kendilerini bişey sanıyorlar bi çocuğum olsun da görsün o gününü.bu sefer yalvarsa da ben istemiyecem

Kocalarınızla ilgili şikayetleri okudum tatlişler..
Önerilerimi sıralıyorum belki işinize yarar kuzucuklar :))
Bol bol enerji veren besinler yedirin ceviz incir badem kuru üzüm gerçekten işe yarıyor, Keçiboynuzu kürünü deneyebilrisiniz, akşam evde şıkır şıkır dolaşın özellikle bi süreliğine pijama eşofman gibi vb. giysileri rafa kaldırın :)) gecelikleriniz çıksın çekmecelerden...Kulağa hoş gelen müzikler dinleyin birlikte yada odanıza gittiğinizde size bi kaç mum eşlik edebilir etkisi büyüktür insanı romantizme iter :)))

canım benim teşekkür ederim inan bana denemedim mi zannediosunn ama adamdaa tıkkkk yokkk,yoookk yaniii...keçiboynuzu kürünü denicem bakalımm hayırlısı..ama bu ay iyiyiz maşallahımız varr gün aşırı..oda sanırım kardeşimin yeni bi bebişi olduğundan dolayı adam iştaha geldii ilk defa onu böle gördüm yanii düşünn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…